Джерело
ПРАВДА КАЧУРИ | З повагою ставлюся до всіх українських спортсменів, олімпійців. Наш ск...
17 300 Охват/переглядів
2026-03-12 16:50
Повідомлення №3774
З повагою ставлюся до всіх українських спортсменів, олімпійців. Наш скелетоніст Владислав Гераскевич зробив гарний вчинок, який підтримали багато українців. Сподіваюся, що попереду в нього ще обовʼязково будуть і медалі для України.Але важливо пам’ятати й про тих Героїв, хто з першого дня повномасштабного вторгнення пішов добровольцем і в інших шоломах став на захист держави.Сьогодні я приніс до зали Верховної Ради шолом свого друга - військового. У ньому він обороняв країну в перші місяці повномасштабної війни у 2022 році, а згодом подарував мені його під час поїздки на Донеччину як символ нашої боротьби. Саме в таких шоломах наші хлопці вже п’ятий рік захищають Україну.З цими хлопцями не фотографуються і не роблять селфі олігархи. Їм не перераховують мільйонів на особисті рахунки банки. Вони не чекають на нагороди чи гучні слова - вони просто хочуть знати, що зможуть побачити своїх батьків, дружину, дитину. І що держава подбає про них, якщо, не дай Боже, щось станеться.Я дуже сподіваюся, що ситуацію з належним ставленням до наших військових змінить новопризначений міністр оборони, за якого я, в тому числі, голосував. Бо якщо хлопці, які сьогодні в цих шоломах на фронті, не отримуватимуть ротації і не відчуватимуть, що держава піклується про них та їхні родини, то може настати момент, коли на наступних Олімпійських іграх просто не буде збірної України, бо може не бути самої України.Давайте про це пам’ятати.