Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Критичне мислення 🇺🇦
Додано 06 гру 2025

Критичне мислення 🇺🇦

@k_myslennya
Кількість підписників: 1 105
Фото: 3,980
Відео: 815
Посилання: 748
Опис:
Інформація без шаблонів | Information without templates Підтримати розвиток незалежного контенту: https://www.youtube.com/channel/UCH58qykaZymhoVeL3r6uoPQ Ютуб канал - youtube.com/@k_myslennya

👥 Кількість підписників

1 105
Середній/День:: +1
Середній/Тиждень:: 0
Середній/Місяць:: -24

👁️ Середній перегляд на повідомлення

276
Середній/День:: 280
Середній/Тиждень:: 221
ERR: 24.98%

📊 Кількість повідомлень на день

6.5
Останній день: 9
Середнє за тиждень: 6.7
Середнє за день: 6.5

Історія змін лого

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-12-06

Стіна

Статистика telegram каналу

‼️Українців мобілізаційного віку можливо депортуватимуть з країн Європи назад до України: ця тема набирає обертів у європейських столицях  📍Німеччина після сьогоднішнього дня вже почне працювати над якоюсь схемою, яка дозволить повернути назад в Україну чоловіків призовного віку.📍Польща та Чехія зараз ведуть роздуми щодо можливих обмежень у соціальних виплатах чи захисті для працездатних чоловіків, щоб стимулювати їх до повернення назад в Україну. 📍Також Польща пропонує розробити загальноєвропейське рішення, щоб українські чоловіки не могли просто переїхати з однієї країни ЄС до іншої (наприклад, з Польщі до Німеччини) заради кращих виплат, і втечі від повернення в Україну. 📍З 2026 року Норвегія впровадила зміни, згідно з якими чоловіки призовного віку більше не отримують автоматичний захист. Також до цього готується Данія.📍Люксембург закликав до повернення чоловіків, придатних до служби, називаючи ситуацію "дивною", коли країна дає зброю, а призовники виїжджають як біженці.📍Нідерланди також шукають способи заохочення чоловіків до повернення в Україну.
‼️США і рф офіційно миряться: делегація депутатів Держдуми РФ вперше за час війни проти України відправляється до США для відновлення партнерського діалогу, — Кремль 📍На фоні цього Пєсков заявив, що питання територій досі не вирішене, і РФ буде продовжувати війну.📍США тим часом розглядають можливість перенаправити на Близький Схід допомогу, призначену для України.📍А Зеленський заявляє, що є ризик зупинки передачі нам американських розвідданих через війну проти Ірану, бо росіяни шантажують американців. США хочуть вкрасти європейські гроші, які були направлені на зброю Україні, — WP 📍Вчора Пентагон повідомив Конгрес, що має намір перенаправити на власні потреби 750 млн доларів, виділених союзниками по НАТО на закупівлю озброєння для України в рамках програми PURL. 📍Невідомо, чи усвідомлюють європейці, як витрачаються американцями їхні кошти призначені для України. 📍Тобто це виглядає так, ніби Пентагон просто взяв і вирішив привласнити європейські кошти.📍Після цього Європа може подати до суду на США і почнуться розбірки між НАТО та США.
‼️США передали Ірану план завершення війни на Близькому Сході з 15 пунктів, — «NYT».⭕️Іран повинен ліквідувати свій існуючий ядерний потенціал.⭕️Іран повинен зобов'язатися ніколи не прагнути до ядерної зброї.⭕️На території країни не здійснюватиметься збагачення урану.⭕️Іран має найближчим часом передати МАГАТЕ свої запаси, що складаються з близько 450 кг урану, збагаченого до 60%. Графік передачі буде узгоджено пізніше.⭕️Ядерні об’єкти в Натанзі, Ісфахані та Фордо мають бути демонтовані.⭕️МАГАТЕ має бути надано повний доступ, прозорість та контроль на території Ірану.⭕️Іран має відмовитися від своєї парадигми регіонального посередництва. А також від підтримки проксі-сил у регіоні.⭕️Ормузька протока повинна залишатися відкритою та функціонувати, як вільний морський коридор.⭕️Іранська ракетна програма повинна бути обмежена, як за дальністю, так і за кількістю. ⭕️Конкретні порогові значення будуть визначені на подальшому етапі.⭕️Будь-яке майбутнє використання ракет буде обмежене самообороною.У свою чергу, Ірану пропонують:⭕️Повне скасування санкцій, накладених міжнародною спільнотою.⭕️Допомогу США в розвитку його цивільної ядерної програми, включаючи виробництво електроенергії на атомній електростанції в Бушері.⭕️Скасування так званого механізма повернення до попереднього стану, який дозволяє автоматично поновити санкції, якщо Іран не дотримається домовленостей.⭕️Окремо обговорюється можливість 30-денного перемир’я, під час якого сторони мали б узгодити остаточну угоду.
‼️У Верховній Раді тотальна політична криза, депутати відмовляються голосувати, і для цього є шість основних причин, — журналістка Забєліна📍Велика частина депутатів хоче нових домовленостей з президентом, нардепи кажуть, що як раніше вже не буде, вони не будуть голосувати за вказівками. 📍Деякі співрозмовники кажуть, що в їхньому житті не вистачає Арахаміі. По іншому: хочуть більшої комунікаціі і з керівництвом фракції.📍Відсутність належної комунікаціі з Кабміном, претензії до окремих урядовців та якості документів, які вони розробляють. Відсутність комунікаціі щодо податкових законопроєктів. Претензії до суб’єктності Свириденко та до людей, яких призначав ще Єрмак. 📍Допити та справи від НАБУ та САП (40 депутатів всього має прийти на допити як свідки) та припинення конвертів у тих, які їх брали. Пошук агентів НАБУ у раді. 📍Деякі хочуть здати мандати, нема голосів в раді під це. Прогнозують, що наступного тижня депутати прийдуть показово, і потім знову зникнуть, якщо не змінеться система роботи та управління. 📍Шоста причина — бажання зрозуміти своє політичне майбутнє, з ким у партії, якщо більшість зі слуг вже у раду не потраплять.Ну і багато депутатів образились на президента, коли він погрожував їм мобілізацією
‼️Світ накриває енергетична криза, світло вимикатимуть майже по всій планеті: країни вводять обмеження через зростання цін на паливо — Bloomberg📍У Єгипті вже введено графіки обмеження електроенергії та скорочено роботу бізнесу. Подібні кроки вживають і в інших регіонах світу.📍У Шрі-Ланці влада оголосила так звані «енергетичні канікули» — середи стали неробочими днями для зменшення споживання палива. У Пакистані частину державних службовців перевели на дистанційну роботу, а школи тимчасово закрили.📍У Таїланді уряд закликає громадян економити електроенергію, зокрема працювати з дому та обмежувати використання ліфтів у держустановах.📍Китай, як найбільший імпортер нафти у світі, доручив нафтопереробним підприємствам призупинити експорт дизельного пального та бензину, щоб забезпечити внутрішні потреби.📍У М’янмі запроваджено обмеження на використання пального для приватного транспорту. Тим часом Куба переживає масштабну енергетичну кризу з регулярними відключеннями електроенергії, що вже призвело до протестів.Причина — війна США проти Ірану.
❗️❗️❗️ГОТУЄМОСЬЗаряджайте телефони, готуйте павербанки та робіть запаси води: цієї ночі рф може завдати масованого комбінованого удару. Для Києва та області — максимальна увага, — монітори 📍Є інформація про можливий масований удар цієї ночі. У разі підтвердження — близько 21:00–22:00 можливі масові пуски «шахедів».📍Якщо ворог усе ж задіє стратегічну та дальню авіацію, перші ознаки стануть зрозумілими в проміжку з 19:30 до 22:00.📍У пункті базування в Новоросійську споряджені три надводні носії ракет «Калібр». Загальний можливий залп — до 24 ракет цього типу.📍Сумарно ворог може застосувати близько 30 балістичних ракет — «Іскандер-М», С-300/400 та «Циркон».📍Зафіксовано споряджені борти: два Ту-95МС і один Ту-160. До застосування готові 24 ракети Х-101/Х-55.📍Саме ці ракети найчастіше били по житлових будинках — як через пряме наведення на міста, так і через відхилення.📍Серед пріоритетних цілей масованого комбінованого удару — Київ і область, а також Полтавщина.📍Не виключаються удари по західних регіонах — Львів та область, Івано-Франківщина.📍Під загрозою можуть опинитися об’єкти водопостачання — зробіть запас води щонайменше 3–5 літрів на людину на добу мінімум на 2–3 дні.Не ігноруйте сигнали тривоги й подбайте про базову безпеку заздалегідь.
‼️Наслідки масованого нічного удару по енергетиці України: рф атакувала БПЛА, балістикою, «Цирконами» та ракетами.👉Київ: спалахнули пожежі у столиці та передмісті, зруйновані приватні будинки. Наразі — мінімум 2-є постраждалих, серед яких — дитина. Також, попередньо, вкотре був удар по Трипільській ТЕС.👉Київщина: атаковано 5 районів області, є постраждала та загиблий. Пошкоджено дуже багато приватних будинків, гаражні кооперативи, господарчу будівлю та складські приміщення.👉Миколаїв: пошкоджено обʼєкти енергетичної і транспортної інфраструктури — без світла 16 тисяч абонентів. Також зруйновано приватний будинок та лінію електропередач. Постраждалих немає. 👉Одещина: рф вдарила БПЛА по обʼєктах енергетичної інфраструктури. Виникли масштабні загоряння.👉Дніпропетровщина: було ~ 20 атак артилерією та БПЛА по 2-х районах регіону — відомо про двох поранених.👉Сумщина: атаковано цивільний виробничий об’єкт компанії Mondelez у Тростянці.👉Також сильні вибухи лунали у Кропивницькому, Кременчуці, Полтаві, на Чернігівщині та Черкащині. 👉Зафіксовано влучання на 14 локаціях: збито 33/50 ракет і 274/297 БПЛА.
БУДУТЬ БОМБИТИРФ може застосувати до 600 ударних БПЛА та близько 30 ракет «Іскандер-М/К» та стратегічної авіації під час масованого удару в найближчі 48-72 години, — монітори 📍Противник завершив підготовку до наступного удару. Основні цілі залишаються незмінними: ТЕЦ-5, ТЕЦ-6 та підстанція «Київська».📍Окрім Києва та області, зберігається загроза масованого комбінованого удару по центральних і східних регіонах України.📍Під ударом можуть опинитися: Київщина (Козин), Київ — Подільський район, Троєщина, Позняки, а також Тернопіль і Тернопільська область.📍Не виключається застосування аеробалістичних ракет Х-47М2 «Кинджал», надзвукових Х-22/32 з бортів Ту-22М3 та гіперзвукових протикорабельних ракет «Циркон».📍Противник спорядив 3 дальні стратегічні бомбардувальники Ту-22М3 з максимальним можливим залпом — до 9 ракет Х-22/32.📍Окрім цього, доставлено балістичні ракети та підготовлено до 15 пускових установок «Іскандер-М» у Брянській області.📍У пункті базування морських носіїв у Новоросійську також споряджено носії ракет «Калібр» із сумарним залпом до 24 ракет.Реагуйте на сигнали повітряної тривоги. У разі потенційної загрози повідомимо окремо.
❗️❗️❗️БУДУТЬ БОМБИТИРозвідка доповідає про підготовку росіян до подальших масованих ударів по енергетиці, треба, щоб ППО була налаштована правильно. Російські атаки постійно, якщо так можна сказати, «еволюціонують», — Зеленський "Зло теж розвивається, на жаль. Це комбіновані удари, які вимагають особливого захисту, відповідної підтримки від партнерів. Будь-яке гальмування ракет для ППО, будь-яке невчасне постачання працює на масштабування шкоди від ударів. Треба, щоб усе те, про що ми говорили в Мюнхені з партнерами, було реалізовано оперативно". ⚠️❗️Близько 400 Шахедів, 30 балістичних ракет «Іскандер-К/М», до 30 ракет з Ту-95 МС ворог може застосувати цієї ночі — моніториВідомо, що станом на зараз росія спорядила 4х Ту-95МС, 6х Ту-22М3, 2х Ту-160, 6х МіГ-31К, 2х ракетоносії крилатих ракет «Калібр» у Новоросійську.Атака буде зосереджена на Києві/області та Заході України. Зрозуміліше, які саме області — потенційна ціль, буде по напрямку атаки Шахедів, масовані пуски яких очікуються ближче ночі.
‼️Росія готує удар по водопостачанню Києва. Тому влада закликає запасатися водою, — моніториОднією з потенційних цілей ворога є Бортницька станція аерації, яка є об’єктом ПАТ «АК Київводоканал» та єдиною очисною спорудою стічних вод столиці й агломерації.❗️Ця станція знаходиться на Півдні Києва: тут — головні каналізаційні очисні споруди столиці. Сюди стікається 95-100% усіх стічних вод Києва і частина — з області: без неї місто фізично не зможе функціонувати.Якщо говорити про найгірший можливий сценарій: ⭕️Каналізаційний колапс (сирі стоки підуть у Дніпро або вийдуть назовні; прориви і сморід у районах столиці). ⭕️Екологічна катастрофа: забруднення Дніпра — загибель риби, отруєна вода для мільйонів, роки відновлення. ⭕️Санітарно-епідеміологічні ризики: спалахи кишкових інфекцій, гепатит А, дизентерія; ризик для лікарень, шкіл, дитсадків.Бортницька станція — одна з найкритичніших точок столиці, поруч з енергетикою. Удар по ній — це не «чергове відключення», а екологічна та гуманітарна катастрофа на національному рівні.