Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - К-2
Додано 06 гру 2025

К-2

@k_2army
Кількість підписників: 166 036
Фото: 643
Відео: 506
Посилання: 681
Опис:
Гаряча лінія - 0 800 355 242 Набір в наші лави: https://k-2.army/ Підтримати донатом: http://k-2.army/help-us Контакт-бот: https://t.me/k2_contact_bot Instagram: https://www.instagram.com/k_2.army Facebook: https://www.facebook.com/20opbsK2
Джерело

К-2 | Сподіваюся, що оформлення буде швидким, щоб відправитися зігрівати оку...

Логотип телеграм спільноти - К-2 К-2 @k_2army
43 000 Охват/переглядів 2026-02-16 07:31 Повідомлення №968
“Сподіваюся, що оформлення буде швидким, щоб відправитися зігрівати окупантів. Зима, їм теж холодно”Стас на позивний Зелений у війську з 2021 року. У свої 19 він став мехводом БМП-1, а згодом почав керувати танком.Зараз йому 24 і він навчається на споттера за програмою 15 | 10 від К-2. Після складання іспитів він буде споряджати наші важкі дрони, яких так бояться російські окупанти.Досвід танкіста став йому в нагоді, адже Стас шарить у боєприпасах і знає, чим саме знищувати ціль. Це і є суперсила споттера — розбиратися в цукерках та вміти чіпляти їх на дрон.“Тут є нове озброєння, яке мені до цього не було відоме. Я всім задоволений, озброєння дуже багато, інструктори Бурий і Дєд викладаються на всі 100%. Вони також були всі ці роки в бойових умовах і зараз викладають, щоб ми не робили їхніх помилок”, — описує Стас перші враження від служби в бригаді К-2. На його думку, стати споттером може кожен охочий. Під час навчання Зелений із побратимами підтримують і підтягують одне одного.“За ці короткі терміни ми дізнаємося багато нового, — каже хлопець. — Учора я ще був механіком-водієм, а сьогодні — споттер. Життя непередбачуване. Треба приймати майбутнє та підготуватися до нього”. За умовами програми, після 15 днів на позиціях Стас та інші споттери 15 | 10 мають 10-денний відпочинок.Набір досі триває! Долучайся, щоб працювати пліч-о-пліч зі Стасом!Подавай заявку на k-2.army.