Джерело
Jyväskylä • Інформація | З квітня 2026 року Університет м. Оулу у партнерстві з Aurora4UA ry ро...
621 Охват/переглядів
2026-05-04 11:35
Повідомлення №624
З квітня 2026 року Університет м. Оулу у партнерстві з Aurora4UA ry розпочав чотирирічний проєкт «Природа вітає всіх», спрямований на роботу з біженцями та іншими категоріями новоприбулих до Фінляндії. У межах проєкту у нашому місті буде створено Природничий клуб, учасники якого зможуть дізнатися багато нового про фінську природу, відвідати цікаві місця разом із експертами-біологами, художниками та письменниками, а також самостійно долучитися до проведення важливих наукових досліджень, незалежно від рівня і фаху вашої освіти.Перша інформаційна зустріч з лідером проєкту, Микитою Перегримом, науковцем відділу екології та генетики Університету м. Оулу, відбудеться 14 травня 2026 року з 12 до 16 за адресою: Matarankatu 2B, Digi&Games Center (будівля навпроти Глорії, вхід зі двору, 2 поверх, офіс Aurora4UA). Мова зустрічі: українська.Протягом перших двох годин учасники зустрічі будуть ознайомлені з додатком iNaturalist, який стане одним із основних інструментів для дослідження природи під час діяльності Природничого клубу. Також поговоримо про безпеку під час перебування на природі, майбутні проєкти та ініціативи та про багато інших важливих речей. Кава та снеки будуть забезпечені.Після цього на учасників чекає одно-двогодинна прогулянка, під час якої буде звертатися увага на найпоширеніші види місцевої флори та фауни, а також попрактикуємося у використанні додатку iNaturalist.Якщо ви зацікавлені в участі, будь ласка, зареєструйтеся не пізніше 13 травня за посиланням: https://link.webropolsurveys.com/S/C24AA98B6E7CB8C8