Джерело
Jyväskylä • Інформація | Добрий день, ми з Фінляндії!Пост в першу чергу для тих, у кого це перш...
729 Охват/переглядів
2026-04-10 08:41
Повідомлення №614
Добрий день, ми з Фінляндії!Пост в першу чергу для тих, у кого це перше літо в Суомі. Наближається сезон білих ночей. На географічній широті Ювяскюля полярного дня чи полярної ночі (це коли сонце взагалі не заходить чи не сходить) нема, але ми тут близькі до цього. Кульмінація – 21 червня найдовший день, сонце зайде десь о 23:15 і зійде вже о 3:22. До цього дня приурочено одне з найбільших свят у Фінляндії – Юханнус.Що це може значити для вас:☀️ цілодобово буде світло. Якщо сон ваш чи ваших дітей чуттєві до цього, подбайте про наявність штор-блекаут (які взагалі не пропускають світло) заздалегідь. Для пошуку фінською: pimennysverhot. Або прості маски на обличчя, або просто щільні штори, або жалюзі – це вже від власних преференцій;🎺 цілодобово будуть співати птахи (так, спочатку це здаєтьcя прикольно, але згодом може задовбати😁);⏰ може збитися ваше сприйняття часу доби. Дивитесь, що на вулиці яскравий день, думаєте, що зараз, там, 4-5 вечора, а насправді вже 22:00 ☀️, так що не забувайте час від часу дивитись на годинник. Гарного вечора,ваш Адмін