Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ‡ | słobožanśka shitposterka | ✙ | #УкрТґ
Додано 14 лип 2024

‡ | słobožanśka shitposterka | ✙ | #УкрТґ

@jiuwchan
Кількість підписників: 875
Фото: 19,800
Відео: 703
Посилання: 2,070
Опис:
Шітпост Катрі, меми, роботи, аніме і дивакуваті французи. Зборище всякого піратського добра: @katriathepirate
Джерело

‡ | słobožanśka shitposterka | ✙ | #УкрТґ | Думки щодо джи-квакса: мені не подобається, що все уходить в сторону "...

Логотип телеграм спільноти - ‡ | słobožanśka shitposterka | ✙ | #УкрТґ ‡ | słobožanśka shitposterka | ✙ | #УкрТґ @jiuwchan
94 Охват/переглядів 2025-06-08 11:27 Повідомлення №18360
Думки щодо джи-квакса: мені не подобається, що все уходить в сторону "що як" фанфіка, похідного від оригінального серіалу. Це було би непогано, якби не формат 12 серій. Ну серйозно, навіть для стардаст меморі, який є інтерквелом між оригіналом і зетою та розповідає лише про одну подію в основному таймлайні, 13 серій було малувато, ТМОС цьому підтвердження. Можливо, 12 серій були би норм для історії головного тріо і теми з клановими батлами - зрештою, над цим працюють люди, які робили фулікулі, тож вони б змогли провернути подібне і з джи-кваксом. Але йти шляхом масштабної космоопери точно було помилкою, ми маємо вінегрет персонажів, які толком не розкриті. Дю Мурасаме, 12 олімпійців і вся ця тема з Ґейтсом Капою та Баском? Лиходії тижня, про них забули дуже швидко. Шііко? Теж забули. З тімою зеонівців теж хуйово: Комолі просто типу гарненька, Сімус Аль-Бахаров була багатообіцяючою, але про неї забули, Рассіт місцями смішна, але цілком собі компетентна, Сефа - брідж банні і вже є хтиві арти з нею, той чувак у штурвала завжди має кам'яне обличчя. Це вже не кажучи про те, як про померанців і кланбати загалом не згадували після замаху на Кіцілію. Головною проблемою є те, що така велика кількість всього могла б спрацювати, якби не кількість серій. Якби це був серіал на 30-50, то воно б спрацювало краще. Але ні, вони чомусь вирішили робити таку санта-барбару за 12 епізодів.#ґандампостинг