👁 711
25-08-18 11:25
‼️До уваги зарахованих ПЕРШОКУРСНИКІВ-контрактників‼️Ви стали студентами і до старту навчального процесу вам потрібно укласти контракт в бухгалтерії Університету та оплатити навчання😊📌Якщо Ви вже уклали контракт очно або плануєте це зробити, завітавши до університету, то алгоритм ваших подальших дій описано у ПАМ'ЯТЦІ КОНТРАКТНИКА☝️Однак ми знаємо, що дехто з вас не має можливості завітати до КНЕУ і укласти КОНТРАКТ, тому за допомогою наших партнерів з 💚eUgoda💚 ми розробили спеціальну систему для ОНЛАЙН-укладання контрактів з використанням КЕП/ЕЦП.‼️Укласти такий контракт може особа, якій вже виповнилося 18 років і яка має КЕП: це може бути сам вступник або інша особа, яка згодна оплачувати навчання вступника (здобувача)‼️Тож, якщо ВАМ потрібно укласти контракт онлайн скористайтеся системою:🔥vstup.kneu.edu.ua🔥☝️ВАЖЛИВО! Перед заповненням ОБОВ'ЯЗКОВО ознайомтеся з детальноюІнструкцією щодо ОНЛАЙН-укладання контракту📌Після заповнення і підписання документу очікуйте його екземпляр на своїй електронній пошті протягом 14 днів.📌 Після отримання підписаного документу не забудьте здійснити оплату через платіжну систему будь-якого банку: ☝️Реквізити для сплати за навчання:Розрахунковий Рахунок – UA048201720313221001201016380 ГУ ДКСУ в м. КИЄВІЄДРПОУ – 02070884Отримувач: КНЕУ ім. Вадима ГетьманаПРИЗНАЧЕННЯ ПЛАТЕЖУ:Код платежу * 25010100; оплата за навчання, без ПДВ, П.І.П. студента, згідно договору №____ ‼️Важливо! У призначенні платежу обов'язково вказати, номер договору, що дорівнює номеру індивідуального навчального плану (залікової книжки) студента, що присвоєний наказом про зарахування (10 цифр)‼️Бажаємо успіхів!💚#Вступ2025 #Онлайн_контракти #КНЕУ #eUgoda