Шановні мешканці міста Харкова!! !!Останнім часом почастішали випадки виявлення дітей, які залишилися без нагляду батьків, у неналежних для проживання умовах, у ситуаціях, які можуть загрожувати їх життю та здоровʼю! Просимо вас відповідально поставитися до дітей, які вас оточують для вчасного втручання у ситуацію відповідних служб і надання дітям допомоги. Якщо вам стало відомо про неналежне ставлення батьків до своїх дітей, незабезпечення доглядом, харчуванням, лікуванням, навчанням, будь-які насильницькі дії щодо них повідомляйте про це Департамент служб у справах дітей Харківської міської ради по телефону ! +380955330980 цілодобово! Анонімно!Якщо Ви знаєте про такі випадки або стали свідком ситуації, коли дитину бʼють, не годують, не приділяють достатньої уваги, не гуляють, не дають спілкуватись з однолітками, повідомте, будь ласка, Службу. Якщо Ваші сусіди ведуть асоціальний спосіб життя і дитина не отримує належне виховання - це привід звернутися до Служби. Не будьте байдужими, Ваше повідомлення реально може врятуватидитину з небезпечного середовища. Пам'ятайте, кожнадитина потребує уваги і пильності дорослих і не зможе самостійно звернутись за захистом своїх прав. І тому, ми розраховуємо на Вашу свідомість та совість.
Шановні мешканці міста Харкова!! !!Останнім часом почастішали випадки виявлення дітей, які залишилися без нагляду батьків, у неналежних для проживання умовах, у ситуаціях, які можуть загрожувати їх життю та здоровʼю! Просимо вас відповідально поставитися до дітей, які вас оточують для вчасного втручання у ситуацію відповідних служб і надання дітям допомоги. Якщо вам стало відомо про неналежне ставлення батьків до своїх дітей, незабезпечення доглядом, харчуванням, лікуванням, навчанням, будь-які насильницькі дії щодо них повідомляйте про це Департамент служб у справах дітей Харківської міської ради по телефону ! +380955330980 цілодобово! Анонімно!Якщо Ви знаєте про такі випадки або стали свідком ситуації, коли дитину бʼють, не годують, не приділяють достатньої уваги, не гуляють, не дають спілкуватись з однолітками, повідомте, будь ласка, Службу. Якщо Ваші сусіди ведуть асоціальний спосіб життя і дитина не отримує належне виховання - це привід звернутися до Служби. Не будьте байдужими, Ваше повідомлення реально може врятуватидитину з небезпечного середовища. Пам'ятайте, кожнадитина потребує уваги і пильності дорослих і не зможе самостійно звернутись за захистом своїх прав. І тому, ми розраховуємо на Вашу свідомість та совість.
Голова Асоціації прифронтових міст і громад Ігор Терехов звернувся до річниці Чорнобильська катастрофа, наголосивши на важливості відповідальності в розвитку технологій та пріоритеті людського життя.«40 років тому Чорнобиль забрав у людей не лише домівки — він забрав спокій і довіру до світу навколо. Повітря, яке ще вчора було звичайним, стало отруєним радіацією і страхом. Але саме тоді проявилася справжня сила людей — пожежників, енергетиків, медиків, військових, які стали між катастрофою і життям інших», — зазначив він.За словами Терехова, пам’ять про трагедію має бути не лише даниною минулому, а й нагадуванням про відповідальність у майбутньому.«Життя людини повинно залишатися головним пріоритетом для тих, хто ухвалює рішення. Після перемоги ми відбудуємо не просто інфраструктуру — ми створимо країну, де безпека стане щоденною практикою, а не гаслом. Україну, яка розвиває технології з усвідомленням відповідальності, береже природу та робить висновки, щоб не повторювати помилок», — підкреслив він.
Служба безпеки України затримала агентку рф, яка в онлайн-режимі коригувала масовану атаку по Харкову 2 квітняЗловмисниця в режимі реального часу наводила по місту нові російські реактивні дрони-камікадзе типу «Герань-3».Співробітники СБУ затримали фігурантку «на гарячому» — у міському парку, коли вона проводила відеотрансляцію другої хвилі ударів БпЛА по житловій забудові обласного центру.На місці події у затриманої вилучено смартфон із віддаленим доступом для російських спецслужб. Саме через цей гаджет ворог наводив «Герані» по багатоквартирних будинках харків’ян.За даними слідства, коригуванням повітряної атаки займалася завербована місцева жителька. В поле зору окупантів вона потрапила через власні проросійські коментарі в Telegram-каналах.За інструкціями куратора з рф агентка одразу після нічного обстрілу вирушила фіксувати його наслідки, а вже того ж дня отримала нове завдання — знімати польоти російських дронів під час денних ударів.Таким чином ворог намагався оцінити ефективність своїх безпілотників і виявити позиції української ППО.Встановлено, що куратор заздалегідь передавав агентці орієнтовні напрямки атак, щоб вона могла вчасно зайняти позицію і проводити онлайн-трансляцію обстрілів.📹YouTub 🌐Instagram 📱Tik Tok
Харків, б’юті-дівчата, УВАГА 🚨‼️ШАХРАЙКА‼️Вчора до нас у студію зайшла жінка ~45 років, у стані алкогольного сп’яніння. Почала з простого:«Добрий день, продайте крем для обличчя»Кажу — у нас немає, тільки догляд для волосся. Вона: «Ну продайте для волосся»Я: «Крем для волосся?»Вона: «Ну так…» І в цей момент вже стає зрозуміло — щось не те. Тобто людина взагалі не розуміє, що їй потрібно.Я починаю задавати питання — чим користувалась, що шукає…Кажу є маска за 700, їй не підходить, Каже раніше теж купувала догляд в салонах, дорожчий, а зараз треба щось за 500.І тут «контрольний» аргумент:«Зараз часи важкі…»(серйозно?..)Окей. Даю маску.І тут починається цирк 👇Крутить у руках купюру 1000 грн, тягне час, щось говорить…Я вже думаю — класична схема зі «здачею».Але ні.Вона таки дає цю тисячу.Я даю здачу 500 грн… і одразу перевіряю купюру.ПІДРОБКА.Кажу: «Це фальшива купюра»Реакція — нуль.Питаю: «Можливо, у вас є інші гроші?»Вона: «Ні»Але коли дивлюсь камери — в неї ЦІЛА ПАЧКА таких купюр.Я одразу забираю свої 500 грн назад.Вона з виглядом «пфф» просто виходить.Як ні в чому не бувало.І далі ще цікавіше 👇— один салон вона вже обманула— в сигаретному кіоску розраховувалась фальшивими 200 грн.І знаєте, що найбільше бісить?Оце «зараз часи важкі» як маніпуляція. Джерело
У ЖК «Гідропарк» наразі використовується тимчасова схема підключення електроенергії. Забудовником встановлено тимчасовий трансформатор, а електричні кабелі прокладені по землі як тимчасове рішення для підключення будинків.❗️ Через це в мережі постійно спостерігаються критичні перепади напруги — від 160 до 280 В.❗️ Регулярно зникає світло.❗️ Існує реальна загроза пошкодження побутової техніки та електрообладнання.Така ситуація є неприпустимою для житлового комплексу, в якому вже проживають люди. Тимчасове підключення не може забезпечити стабільне та безпечне електропостачання.Шановне керівництво ПрАТ «Житлобуд-1»!Мешканці ЖК «Гідропарк» звертаються до вас у зв’язку з критичною ситуацією щодо тимчасового підключення електроенергії в комплексі.Просимо вас невідкладно:✅ Вжити заходів для стабілізації напруги в електромережі та усунення постійних перепадів.✅ Забезпечити належне та безпечне постійне підключення будинків до електромережі відповідно до технічних норм.✅ Надати офіційне письмове роз’яснення щодо причин ситуації та чіткі строки повного усунення недоліків.Окремо звертаємо увагу, що мешканці, які зазнали пошкодження побутової техніки через перепади напруги, фіксують усі випадки (фото-, відеоматеріали, акти сервісних центрів) для подальших офіційних звернень та врегулювання питання відшкодування збитків.Сподіваємося на оперативну реакцію та відповідальну позицію з вашого боку.
Обстріл Харкова триває вже понад три години. Удари йдуть цілеспрямовано по енергетичній інфраструктурі. Мета очевидна: завдати їй максимальних руйнувань і залишити місто без тепла в сильний мороз.Ми вже розуміємо, що доведеться ухвалювати важкі рішення. Одне з них — вимушене, але єдине можливе. Щоб не допустити замерзання мережі, нам необхідно злити теплоносій у системі теплопостачання 820 будинків, які живляться від однієї з найбільших ТЕЦ. Я розумію, наскільки це важко у двадцятиградусний мороз. Але безпрецедентна атака ворога на критичну інфраструктуру не залишає іншого варіанту. Іншого виходу наші фахівці не бачать.У звʼязку з цим у місті цілодобово працюватимуть усі 101 пункт Незламності — там можна зігрітися, випити гарячі напої, зарядити свої гаджети. За потреби будемо оперативно розгортати додаткові пункти обігріву.Також можливі перебої в роботі міського електротранспорту. Для того щоб місто не зупинилося, ми запускаємо додаткові автобусні маршрути.Це складна ніч і складний ранок для Харкова. Але місто працює, усі служби на місцях, рішення ухвалюються швидко й відповідально. Ми тримаємо ситуацію під контролем і зробимо все можливе. Харків вистоїть!!!
Цієї ночі Харків пережив масовану атаку 25 БПЛА типу «Шахед». Обстріл тривав майже дві з половиною години - з 00:08 до 02:32.Найбільше дісталося Індустріальному та Немишлянському районам.Є влучання по житлових будинках.В Індустріальному районі удар прийшовся по 4-поверховому будинку — зайнялися квартири на верхньому поверсі та балкон. Є постраждалі, людей рятували з будинку, серед врятованих — дитина.Також зафіксовано влучання по багатоповерхівці — сталося загоряння на верхніх поверхах, є постраждалі.Постраждав і приватний сектор.У Немишлянському районі ударом «шахеда» пошкоджено приватний будинок — виникла значна пожежа, постраждала людина, пошкоджено близько 13 приватних будинків поруч.Окремо — болюча деталь: один з ударів прийшовся поруч із гуртожитком, де проживають внутрішньо переміщені люди. У будівлі перебувало 48 ВПО, є постраждалі.Також у місті зафіксовані влучання в дорогу між будинками приватного сектору з пошкодженням житла, вуличного освітлення та авто — без повідомлень про постраждалих. На ще одній локації в Немишлянському районі безпілотник впав у двір приватного домоволодіння — пошкоджено скління в навколишніх будинках, на щастя, без постраждалих.На місцях працюють ДСНС, медики, комунальні служби та районні адміністрації: допомагаємо людям, фіксуємо пошкодження, закриваємо контури, відновлюємо мережі.Харків вистояв цю ніч. І вистоїть далі.Дякую всім, хто рятував і підтримував людей. Бережіть себе.
⚡⚡СБУ та ДБР блокували на Харківщині чергову схему вимагання грошей з військовозобов'язаних за ухилення від мобілізаціїЗа даними слідства, організатором схеми виявився 63-річний місцевий мешканець, який на момент вчинення злочинів займав посаду в одному з правоохоронних органів Харкова.Встановлено, що з одного з «клієнтів» він одержав неправомірну вигоду в розмірі💵3 тис доларів США.За ці гроші зловмисник обіцяв повпливати на співробітників районного ТЦК та СП, щоб ті здійснили зняття військовозобов'язаного з розшуку, оновили його дані у державному реєстрі «Оберіг», забезпечили швидке і безперешкодне проходження військово-лікарської комісії без загрози негайної мобілізації до лав ЗСУ, а також оформили йому електронний військово-обліковий документ. Такі документи у подальшому мали стати підставою для оформлення бронювання від призову на військову службу.Правоохоронці затримали чоловіка після отримання обумовленої суми грошей та виконання взятих на себе протиправних зобов'язань.На підставі зібраних співробітниками СБУ доказів фігуранту повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 369-2 Кримінального кодексу України (зловживання впливом).За цей злочин йому загрожує до 5 років ув'язнення.Тривають слідчо-оперативні дії для встановлення та притягнення до кримінальної відповідальності усього кола осіб, причетних до злочину.Комплексні заходи проводили співробітники СБУ в Харківській області спільно зі слідчими Територіального управління ДБР у м. Полтаві за процесуального керівництва Харківської обласної прокуратури.
Останніми днями ми працюємо, щоби знайти рішення, які дозволять мінімізувати наслідки прильотів по енергетиці, що відбулися у четвер, та втримати життєзабезпечення міста.Але є ще одна важлива правда, яку ця війна щоразу підкреслює. Ми маємо змінити саму логіку енергетичної безпеки. Останні роки ми з вами послідовно рухали Харків до того, що сьогодні називають енергетичним островом — коли місто не залежить від одного великого вузла, а має розподілені, взаємозамінні джерела енергії та тепла.Важливо сказати чесно: ми ще не довели цю систему до кінця. Нам банально не вистачило часу, щоб завершити все, що було заплановано. Але навіть той шлях, який Харків уже пройшов, показує головне: децентралізація енерго- та теплопостачання — це не “модний тренд”. Це питання виживання. Нашого з вами. Всіх. Бо коли система побудована так, що удар по одному об’єкту може поставити під загрозу життя третини міста — це ризик, який країна не має права залишати “як є”.Харків у цьому сенсі системно пішов шляхом енергетичної стійкості. І те, що ми з вами робимо зараз, — це не тільки про наше місто. Це про майбутню модель для всієї країни. Україна має шукати альтернативні шляхи централізованому опаленню та енергозабезпеченню: більше локальних рішень, більше резервування, більше гнучкості, більше захисту.