Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ЖЕК У-квартал
Додано 06 гру 2025

ЖЕК У-квартал

@jek_ukvartal
Кількість підписників: 1 953
Фото: 110
Відео: 17
Посилання: 14
Опис:
Офіційний канал обслуговуючої компанії ЖК У-квартал Арсенал-Житлосервіс
Джерело

ЖЕК У-квартал | Шановні мешканці!Станом на зараз навантаження на трансформаторну підст...

Логотип телеграм спільноти - ЖЕК У-квартал ЖЕК У-квартал @jek_ukvartal
4 800 Охват/переглядів 2026-01-27 14:06 Повідомлення №257
Шановні мешканці!Станом на зараз навантаження на трансформаторну підстанцію (ТП) є критичним.Вчора представники ДТЕК приїжджали на місце, провели перевірку - технічно обладнання справне. На графіку електричного моніторингу одного з будинків видно, що напруга періодично надходить у межах норми, однак спостерігаються суттєві просадки через перевантаження.❗️Важливий момент:ТП розрахована на 2000А, і фактичне навантаження наразі майже досягає цього максимуму. На прикріплених фото видно навантаження (його треба просумувати) Усі бажаючі можуть переглянути історію в загальному чаті, фото та відео подій 29 листопада 2024 року, коли через перевантаження половина кварталу залишилась без електропостачання. І це було за значно м’якших графіків, ніж зараз.На сьогодні коефіцієнт одночасності споживання фактично не працює — навантаження занадто високе.Що ми робимо вже зараз:🔹Повністю відключаємо зовнішню підсвітку будинків;🔹Повністю відключаємо електропостачання підвалів;🔹Робимо все можливе, щоб хоч частково знизити навантаження на ТП.Далі ситуацію будемо постійно моніторити.⚠️ Водночас змушені попередити:Якщо споживання залишиться на такому ж рівні або зросте, існує реальний ризик, що електромережі не витримають, і тоді без світла може залишитися ВЕСЬ КВАРТАЛ. У такому випадку наступним етапом буде відключення ліхтарів і світла в під'їздах. Також можливі вимушені екстрені або локальні відключення. Попереду морози (до –20°C), а отже споживання ще зростатиме.🙏 Наполегливо просимо всіх мешканців відповідально поставитися до споживання електроенергії:🔹 За можливості рідше користуватися потужними приладами;🔹 Не вмикати кілька енергоємних пристроїв одночасно;🔹 Зменшувати потужність зарядних станцій та зарядних пристроїв;🔹 Відкласти прання, обігрів додатковими приладами тощо.Ми розуміємо, що всі перебувають в однакових складних умовах. Але лише спільними діями ми зможемо уникнути повного знеструмлення кварталу.Дякуємо за розуміння та співпрацю 🤝