Джерело
Je Ami | Короче кажучи , є один тіп (і тіпом не назвеш толком) по імені Давид ,...
481 Охват/переглядів
2025-05-30 00:10
Повідомлення №1631
Короче кажучи , є один тіп (і тіпом не назвеш толком) по імені Давид , комусь більш відомий як Дівер.Колись він нагрів (обманув) мене і пацанів з моєї колишньої команди на 15к$, а тепер він знайшов собі нову звʼязку і намахує людей на гроші прикриваючись дружбою зі мною.Вчора намахав дівчину на 350$ втершись в довіру і показуючи мій контент (видаючи його за свій)Він придумує якісь нереальні історії повʼязані зі мною і видає їх за реальність (наприклад тій дівчині сказав,що ми зараз висимо в Одесі , він везе мене на студію і потім я беру в нього машину покататись , в результаті закинув їй скріншот з крайнього кружечка в каналі , де сказав що сіра 340 його) P.s. * в нього немає ніякої машини.Це якщо дуже дуже коротко.Маю надію , що ця історія закінчиться ,інакше я зроблю цю ситуацію дуже публічною і Давидку висунуть серйозні обвинувачення від яких не вийде відпетляти.Раніше він просто *клеїв дівчат* видаючи моє за своє , але тепер це перейшло на новий рівень.Це не вперше,але маю надію,що востаннє.Не будьте як Давидко,будьте порядними пацанами.В разі чого , його тг @d1vers1a або @eliza_3399 (обидва ніки вже поміняв :))) і основний номер телефону +380 68 664 07 60