Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Їжак у касці
Додано 24 бер 2025

Їжак у касці

@izhak_y_kasci
Кількість підписників: 25
Фото: 587
Відео: 159
Посилання: 456
Опис:
🦔 Їжак у касці – Думки, новини та все, що стосується цих самих новин Зворотній зв'язок - @izhak_y_kasci_bot
Джерело

Їжак у касці | Завершення війниЯ думаю, вже час про це поговорити. Вже усілякі Майкли...

Логотип телеграм спільноти - Їжак у касці Їжак у касці @izhak_y_kasci
22 Охват/переглядів 2026-04-28 06:50 Повідомлення №857
Завершення війниЯ думаю, вже час про це поговорити. Вже усілякі Майкли Накі і тд вже сказали свої думки, значить і моя черга прийшла.Як я бачу завершення війни? Давайте одразу скажемо, що під завершенням я маю на увазі повернення на кордони 91-го або 2014-го. Особисто мені ніякі додаткові території не потрібні. Ніякі "Від Сяну по Кавказ" або типу того. Досягти цього можна лише військовим шляхом. Бункерний не буде нічого віддавати бо "беззубі селяни" його заживо зжеруть. Донбас, Крим, Херсон та Запоріжжя вже вписані в конституцію, тож їх "передача" була б суїцидом для путіна. Російське суспільство й так на грані і може спалахнути від найменшої іскри. Це розуміє як сам бункерний, так і його оточення. Воєнкори та автори каналів теж це помічають і вже не так бояться щось казати проти влади. Відкрито критикують її, вказують на прогалини у плануванні й обороні. Думаю, з цим розібралися. Ніхто нам нічого добровільно повертати не буде.Тож, як я вже сказав, лише військовим шляхом. А чи реальний він взагалі? Реальний. Наразі, в місяць ліквідується достатньо окупантів, аби створити дефіцит піхоти. Згідно з законами рф, на фронт відправляють лише контрактників. До речі, саме через це мобілізованих, студентів та інших так яро змушують їх підписувати, бо окрім місячних планів є ще потреби фронта. За березень цього року ліквідовано близько 36000 особового складу, а щоденно ліквідовується близько 900-1000 піхотинців. Березень вже став рекордним місяцем за ліквідацією піхоти і ми все ближче до мети нашого міністра оборони Федорова (я маю на увазі ліквідацію 50000 осіб щомісячно, якщо хтось не розуміє). Війна без піхоти неможлива. Хай там будуть сотні тисяч дронів, ядерка та інше, та без піхоти майже не можливо тримати й захоплювати території (хоча, з появою НРК це легше). Як тільки ми почнемо ліквідувати більше, ніж вони набирають, то в них закінчиться піхота та фронт посиплеться. Щоправда, для цього спочатку треба ліквідувати позицію операторів дронів, бо на фронті зараз сплошна "Кілл зона", але то таке. Щойно це трапиться, то вони будуть вимушені перекидувати резерви, перекидувати дивізії і так далі. Росіяни й так перекидували частину з'єднань з Покровська на Гуляйполе щоб запобігти контрнаступу кілька місяців тому. Вони втратять здатність тримати фронт, хоча й зараз мають проблеми.На цьому, думаю, все. Якщо росіяни не оголосять мобілізацію, то перелом наступить десь до серпня-вересня🦔Їжак у касці🦔| Написати нам |Таблиця флоту