Єднаймося браття і сестри!🇺🇦Останні 7 наборів. Сьогодні відзначаємо день соборності України - це державнесвято, яке відзначається щороку, на честь обʼєднання українських земельу єдину державу.Наш набір єдності - присвячений українському національному відродженню.Акт злуки - є основою українського духу єдності, саме тому він зображений на прапорі у вигляді нашивкиНаш набір: Прапор, конституція, герб, гімн! Його головний атрибут – червоно-чорний прапор власного пошиву. Також у наборі – підвіска Тризуб ОУН, зроблена з переплавлених гільз, які привезені з запорізького напрямку, конституція та дерев’яне пакування, всередині якого нанесене гравіювання Маршу українських націоналістів і конституція України міні версія, яка завжди буде під рукою.Також маємо малий набір у мішечку: Прапор + значок з гербом ОУН УПАЗамовляйте на нашому сайті 👉 https://shop.islnd.tv/ekskliuzyvnyi-nabir-yednosti-prapor-herb-himn-konstytutsiia/Малий набір єдності 👉 https://shop.islnd.tv/malyi-nabir-yednosti-prapor-ta-herb/50% прибутку передаємо на допомогу армії.
Гірше ідіотів - хіба що гіперактивні ідіоти. В країні зруйнована енергетика, нам пророкували 20-годинні блекаути, але попри це ми маємо світло. Наразі це єдиний та головний показник ефективності галузі. І це дуже не подобається депутату Железняку, шістці російських агентів Сівковича та Гетманцева, який за підтримки інших депутатів, зокрема пані Совсун, вирішив “покачати” уряд та профільне міністерство.Звідси питання: ви взагалі притомні? Навіщо ви лізете туди, що й так ледь працює під російськими обстрілами? Не маю жодних сумнівів, що у придбаній за кошти незрозумілого походження квартирі Железняка на елітному Печерську за 12 млн грн - світло і тепло. Як і в 226-метровій квартирі Совсун за 7,6 млн, яка не заважає їй отримувати по 640 тис грн компенсації за житло. І робоче місце у них - тепле та світле, бо це ВР, але ж так - далеко не у всіх українців. Енергетики з ранку до ночі пашуть як прокляті, вся галузь працює 24/7, не маючи канікул та спецвиплат як парламентський істеблішмент. Не подобається уряд чи міністр - будь ласка, ненавидьте їх, але не робіть заручниками свого політиканства всіх. Ви б так ОПЗЖ атакували. Або Гетманцева, який добиває ФОПів. Хоча тут виникла ідея. Якщо говорити про альтернативну енергетику, то можна спробувати увімкнути в електромережу Железняка і змусисти його генерувати струм своїм піздєжом. Адже це єдине, що він генерує з надлишком.
Хочемо трішки поділитися результатами роботи нашого магазину за цей рік:Дякуючи Вам та вашим покупкам ми змогли допомогти нашим військовим на суму 3 054 180грн, а це 8367грн щоденно. Ми відвідували шпиталі разом з дружніми волонтерами, відправляли мерч військовим, підтримували дружні збори, брали участь в різних заходах, де віддавали 100% з продажу мерчу на закупівлю дронів, ми дарували мерч нашим донаторам на кожному зборі каналу, зробили декілька успішних колаб з військовими: Білка, Нахтіґаль, Роман «Борода», Анастасія Муцей, пошили декілька тисяч футболок завдяки допомозі з постачанням тканини від небайдужих українців з-за кордону та Ані Арфєєвої, пошили 1200 пар шкарпеток разом з Chop Chop для військових, разом з 100кг кави та 1200 пар хімічних грілок від Take hot, дарували мерч на різні благодійні аукціони, вже зібрали 553 843грн на закупівлю Старлінків та багато багато інших гарних та добрих справ, які стали звичкою для нас за цей рік.А головне, що це все можливе тільки завдяки ВАМ!Обіцяємо в наступному році радувати вас новинками і точно робити ще більше добрих справ разом. Слава Україні, а русні П+зда!!
Помер Джиммі Картер, президент США з 1977 до 1981 року. Його політика була успішною протягом двох перших років президенства. Саме в цей час були підписані Кемп-девідські угоди, ознаменувавши завершення протистояння Ізраїлю та Єгипту, та почалося економічне відновлення США після нафтової кризи початку 70-их. Втім, Картер як президент більше запам’ятався кінцем свого президентства, на який припала нова економічна криза в США, вторгнення Радянського Союзу в Афганістан та ісламська революція в Ірані. Багато хто вважав, що він попросту проспав ці події. Як наслідок, в кінці 70-их Картер втратив підтримку не лише американського суспільства, а , навіть, своїх однопартійців-демократів. Справа дійшла до того, що пропоновані Картером законопроекти ними не підтримувалися. Над Картером відверто глузували, особливо після того, як він розповів про зустріч з НЛО. Ну а далі його біографія склалася по класичному для таких випадків сценарію. Чим більше минало часу від періоду його президентства, тим краще ставлення було в середині Штатів до Картера. Оцінка його постаті все більше була пов’язана не з тим, яким він був президентом, а з його людськими якостями. Він будував будинки для безхатчинків, публічно читав біблію та загалом був зразковим сім’янином. Щоправда, його біографію останнього періоду життя для українців зіпсували проросійські висловлювання, які після повномасштабного вторгнення змінилися. Якщо спробувати порівняти Картера з українськими президентами, то його історія життя нагадує Ющенка. Обидва мали низькі рейтинги в кінці президентства та зростання своєї популярності згодом, що лише вкотре доводить «хороша (можливо) людина не означає успішний та хороший політик».
Памʼятаєте одеського військома-мультимільйонера Борисова? Це був перший корупційний кейс періоду повномасштабного вторгнення, який набув такого резонансу, що його особисто коментував і брав на контроль Президент. І це був перший успішний випадок, коли внаслідок громадянської активності військома-здирника дійсно взяли під варту, а майно арештували. Зараз я спостерігаю за перебігом цієї справи і приходжу до невтішного висновку, що Борисов може уникнути покарання або отримати якесь номінальне. Йому вже зменшили заставу на 50 млн. При цьому, слідство чомусь не арештувало його рахунки, вочевидь, аби залишити йому ресурси для вирішення питання у подальшому. Захист Борисова зараз активно працює з ресурсами, на яких розміщалася інформація про нього та його злочини, пропонуючи гроші за видалення такого контенту. Новою лінією захисту здирника може стати спроба перетворити його на жертву політичних репресій, такого собі одеського Червінського.Як завжди, правоохоронна та судова системи нашої держави демонструють корупційну вразливість та неспроможність довести до кінця навіть очевидні кейси.Наше з вами завдання — здійснювати постійний тиск на державу, вимагаючи справедливого покарання для цього мерзотника.
⚡️Часів Яр. Пекло для росіян: Як БМП 24 бригади крошить ворога — робота машини зсередини ENG SUB.Це відео присвячене роботі бойової машини піхоти БМП-1 24 ОМБр імені короля Данила, її обслузі та екіпажу — командиру, механіку-водію та навіднику-оператору. В сучасній війні, коли акцент робиться на дрони та інші асиметричні методи ведення бойових дій, важливою залишається броньована техніка.Її можна назвати зброєю XX століття, але в умілих руках будь-яка машина перетворюється на смертоносну зброю.Наші «механи» витискають з броні максимум, щоб вона продовжувала ефективно утилізувати окупантів. Цей репортаж дає змогу побачити підготовку БМП-1 до бойового виїзду, поломку та ремонт гусениці, пересування машини до вогневого рубежу від першої особи, а також удари по росіянах в Часовому Яру з гармати «Грім» та кулемету ККТ. Дивись на нашому YouTube з англійськими субтитрами: https://www.youtube.com/watch?v=XR__trXGAsIСлідкуй за нами. 🦁24 ОМБр🇺🇦 | Facebook | Instagram | YouTube | Twitter | TikTok | Рекрутинг
Щодо позову Крюкової до Лачена. Я прогнозував щось подібне після очевидного відродження та легалізації в нашому інформаційному просторі майже всіх ключових проросійських спікерів, яких ще пару років ми навіть не сподівалися знову побачити.Це лише перша ластівка і скоро в чергу з позовами та заявами стануть назарови, шелести, карасьови, влащенки та інші ображені гордони. Так історично склалося в нашій країні, що руснява мразь завжди знайде собі вільну парасольку, каючись та клянучись у вірності тому, хто її тримає. Потім, звісно, зрадить, але це буде потім. Людям загалом властиво недооцінювати майбутнє з причини його умоглядності та, відповідно, переоцінювати стабільність сьогодення. Саме так свого часу діяли Медведчук, Мураєв, Столар. Останній, до речі, досі діє і ніхто нічого йому не робить. Два перших теж присутні в українському політично-інформаційному просторі. Нехай поки що не особисто, а через різноманітних аватарів, але незабаром матеріалізуються й особисто. Майже не маю в тому сумнівів - піпл забував і не таке. Тут, напевно, варто було написати щось духопідйомне, щось на кшталт «як свідоме громадянське суспільство ми повинні запобігти реваншу…», але це зайве. Ми вже не запобігли - це факт. Інакше цього допису не було б, а Лачен не отримував позови від «страньі» під латентне схвалення її однояйцевих «бабелів».Може й нема ніяких «нас». А є лише хаотичний натовп одинаків без парасольок. Все можливо. Втім, як би воно не було насправді, хочу висловити свою особисту підтримку Лачену. «Страна» йде нахуй. Хто б її не захищав і хто б не тримав над нею парасольку.
Вчорашня застава за Червінського, яку вніс фонд Порошенка, викликає питання щодо використання коштів, зібраних з громадян України для підтримки Сил оборони. Вчора ми обговорювали з вами цю заставу у розмірі 9 мільйонів гривень, яка дозволила Червінському, обвинуваченому у проведенні несанкціонованої операції, що потягнула за собою загибель командира частини, поранення 17 військових, а також пошкодження бойових літаків та злітно-посадкової смуги, вийти на волю. Також Червінському інкримінують вимагання $100 тис у комерсанта за вирішення питання з контрабандним товаром. Ці 9 млн грн олігарх взяв не зі своєї кишені, як мало б бути, а з власного благодійного фонду, який збирає з громадян донати і активно рекламується. Тобто замість війська ці гроші пішли на заставу людині, яка становить для Порошенка особистий інтерес. Якими б благими намірами в даному випадку він не прикривався, факт нецільового використання коштів є очевидним. Якщо людина становить для тебе інтерес, то внеси заставу з особистих коштів, ти ж мільярдер, тобі слова ніхто не скаже. Навіщо брати кошти, призначені для іншого?І це ж далеко не перший випадок такого вільного поводження з коштами благодійників. Раніше, у 2023 році, у розпал війни, Шевченківський суд повернув фонду Порошенка та його ГО «Справа громад» 17 млн грн застави ще за одного підсудного. Тобто українці задонатили 17 млн грн на військо, а він викупив з-під варти потрібну йому людину. Виходить, Порошенко через свій фонд спустив мільйони донатів українців на викуп із суду хабарників та аферистів. Також у 2023 році через свій банк Петро вклав в облігації 156 млн грн, які також задонейтили в його фонд українці, заробивши на цьому 50 млн грн неоподаткованого прибутку. Знову ж таки, якщо ти збираєш кошти не на військо, а на здійснення фінансових операцій, просто скажи про це, але тоді це не вважатиметься благодійною діяльністю. Так само легко ставиться до чужих грошей і партія Порошенка «ЄС». Днями НАЗК викрило її на фінансовій оборудці: витягли з бюджету 35 млн грн і накупили на них державних облігацій, що прямо заборонено законом. Потім цінні папери продали, а відмиті таким чином мільйони вивели на власний рахунок, збільшивши заробіток на державі у кілька разів. Враховуючи системний характер нецільового використання коштів, це вже не тенденція, а схема. І вже зрозуміло, кого Порошенко викупить наступним. Днями правоохоронці затримали на Закарпатті депутата від «ЄС», який за 14 тисяч євро переправляв втікачів за кордон. Скоро вийде. І знову за донати українців на військо.
🎸 Бас-гітара за донат! Неформат, спільно з гуртом White Ward та їхнім басистом Andrii Pechatnik, оголошує великий збір на 200 тисяч гривень. Мета — допомогти придбати 2 багі для одного з батальйонів оперативного призначення 14 бригади НГУ “Червона Калина”. ⛓ Умови участі в розіграші:📌 Задонатьте будь-яку суму від 100 гривень на монобанку за цим посиланням. Номер картки банки: 5375411210454281Один квиток на розіграш = донат у 100 гривень. 200 грн — два квитки, 300 — три і т.д.📌 Збережіть скріншот переказу і напишіть плюсик у коментарях (у нашому інстаграмі). Це допоможе нам ідентифікувати учасників розіграшу та привернути увагу до збору.Клієнтів інших банків попросимо додатково залишити контактну інформацію у коментарі до переказу (наприклад, ваш нік) або ж надіслати нам скріншот з сумою та датою донату у приватні повідомлення. ✨ Переможець або ж переможиця розіграшу отримає бас-гітару Ibanez Roadstar II 1983 року, за бажанням з автографом Андрія.💡 А для надзвичайно щедрих людей є особлива пропозиція: найбільший донатер з сумою понад 50 тисяч гривень матиме можливість обрати в подарунок одну з двох інших бас-гітар Андрія — Peavey T-40 або Ibanez Roadster, обидва 1979 року.🎯 Розіграш відбудеться 30 листопада о 21:00. І не забудьте поділитися цим постом з друзями та знайомими!
Але є і гарні новини. На першому фото - нова ініціатива від МЗС України для людей з вадами слуху, які зараз перебувають за кордоном. Друге фото - робота Антикризового центру МЗС та колцентру для надання консультацій громадянам України, які перебувають за кордоном. Це правильна ініціатива, адже серед біженців дуже багато людей з інвалідністю і людей, які не можуть собі дозволити належний рівень захисту або навіть банальну пораду іноземного фахівця. Переважна більшість біженців - люди, чий рівень соціального благополуччя залишає бажати кращого. І дуже добре, що все це реалізується не за бюджетний кошт, а за кошти приватного бізнесу. Скажімо, обидві ініціативи, про які я вам розповідаю, профінансувала криптобіржа WhiteBIT та її СЕО Володимир Носов особисто. Бізнес зі здоровою громадянською позицією - це завжди приємно, в цивілізованих країнах це давно норма. І загалом це гарний прецедент для інших державних інституцій. Вони мають активніше залучати великий бізнес. Саме бізнес має допомагати державі, а не навпаки. Держава повинна просто створити умови для його нормального функціонування. Але це вже тема для окремої розмови.