Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Sergii Ivanov
Додано 01 сер 2021

Sergii Ivanov

@ivanoise
Кількість підписників: 30 517
Фото: 4,059
Відео: 1,200
Посилання: 6,330
Опис:
an und für sich

👥 Кількість підписників

30 517
Середній/День:: -76
Середній/Тиждень:: -385
Середній/Місяць:: -855

👁️ Середній перегляд на повідомлення

50 066
Середній/День:: 6,600
Середній/Тиждень:: 6,511
ERR: 164.06%

📊 Кількість повідомлень на день

4.5
Останній день: 4
Середнє за тиждень: 6.1
Середнє за день: 4.5

Історія змін лого

Історія зміни статуса

Офіційно підтверджена 2022-05-25

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 7,760 26-03-29 14:21
- В укриття!- Ми своїх не залишаємо. - тихо та зосереджено промовив «Вовк» і кинувся під вогнем рятувати «Ворона». …Брудний окупант. Хворобливо блищать очиці. Хоче увірватися до наших мирних домівок. Диявольська темна сила. Тягне його грабувати та гвалтувати. Армія знищує зло, але завжди несе втрати. Щодня солдат робить подвиг.Тої ночі ворог масовано зосередив вогонь по підрозділах ЗСУ. Сержант «Ворон» з побратимом вибігли з позиції, аби надати допомогу підбитим в автомобілі військових з іншого підрозділу.Ворожий дрон поранив обох. Час спливав, необхідно було надати медичну допомогу. На порятунок висунулися з сусідньої позиції «Вовк» та медик. Під постійним вогнем ворога, метр за метром просувалися до поранених. Незважаючи на важкі рани, «Ворон» по рації спокійно переконував рухатися обережно, не ризикувати.Евакуаційний транспорт «Рейду» зазнав ураження, але екіпаж, попри поранення, доїхав до позицій. Однак там автомобіль остаточно знищив ворог. «Вовк» та медик дісталися побратимів, надали медичну допомогу та відтягнули «Ворона» в укриття. До останнього рятуючи життя товаришу, «Вовк» відтягував його, але сам зазнав ураження. Смерть була миттєвою.«Ворон» очікував евакуації, та через важкі поранення тихо відійшов на небеса. В останні хвилини життя знав, що задля побратимів зробив все, що міг. І вони зробили задля нього те ж. Завдяки сміливій допомозі екіпажу бригади «Птахи Мадяра», решта поранених дочекалися евакуації. Серед чотирьох поранених був боєць, в якого розпочалася внутрішня кровотеча. Евакуація допомогла врятувати йому життя. …💥Сержант Тарнавський «Вовк» Назарій. Доброволець. Молодий воїн мав маленького сина. Був очільником молодіжного руху «Основа майбутнього». Проводив вишколи для сотень юнаків та дівчат. Натхненно боровся з проросійськими рухами та наркоторгівлею. Воював в штурмовій роті Да Вінчі ДУК ПС. З початку повномасштабного вторгнення служив у ССО, пізніше успішно опанував практично всі типи БПЛА, від діпстрайку до ударних крил та ФПВ. За короткий час став одним з кращих пілотів полку «Рейд». Завжди був жертовним, ідейним. Неймовірно в ньому поєднувалася трошки соромʼязлива добросердечність до людей. Та водночас залізна сконцентрованість у бойовій роботі.💥Сержант Колошнюк «Ворон» Василь. Доброволець. Батько трьох дітей. Воював і був поранений в 68 єгерській бригаді. Переведений в мобільні вогневі групи, але попросився назад на передову, пройшов відбір у взвод ФПВ полку «Рейд». «Батько-Війна», вимогливий, надійний, як криця, спокійний до останньої секунди життя. Побратими згадують за «Ворона»:- Він ніколи не скиглив. Взагалі. Ніколи. Обидва герої родом з Волині. Прощання в Луцьку відбудеться у четвер, 2 квітня. Детальний час згодом. Слава козакам. Поширте. «Вовку» і «Ворону» на небесах буде приємно, що пам’ятаємо їхній завзятий чин.
👁 9,800 26-03-25 18:06
Прифронтові міста мають свою унікальну атмосферу - тривожної невизначеності та водночас ірраціонального впертого оптимізму.- Я впевнена, що цих потвор тут не буде, - впевнено стверджує пані Наталя, передаючи мені ключи від квартири, де я тепер житиму між бойовими виїздами. Вона носить з собою шоколадні батончики, щоб пригощати ними військових, і каже, що через війну посварилася з Богом. - Але ж він з вами не сварився, - відповідаю, - це головне. З цим пані Наталя не сперечається. Втім, і не погоджується. На вулиці зустрічаю молоду маму з дитиною, які говорять українською. З вимови мами зрозуміло, що вона перейшла не так давно. Але дитина говорить українською чисто, і це є прямим матеріалізованим свідченням перемоги її мами над собою та стереотипами про Схід. Я вважаю це подвигом, актом її персонального спротиву ворогові. Вона будує власний мур ідентичності. Вона розуміє, що якою б зросійщеною ти не була, ніхто не заборонить тобі виховати українця, якщо ти дійсно цього хочеш. І чхати на всі «але» та «регіональну специфіку». Пані Тамара свариться на військового, який припаркував біля будинку корч з велетенським написом «Р**НІ П*ЗДА» на лобовику.- Ну хіба так можна?! Тут діти ходять і читають це все! Я уже в курсі високого положення пані Тамари у дворовій ієрархії, тож активно погоджуюсь з нею і запевняю, що на моєму корчі такої «срамоти» не буде ніколи. - Я й сама можу іноді матюкнутися, - продовжує вона, - але ж не можна уподібнюватися росіянам. Загалом я нормально ставлюся до обсценної лексики як до художнього засобу, але з огляду на специфіку ситуації ще активніше погоджуюсь з пані Тамарою. Вона веде персональну боротьбу за свій двір, в якому за останні роки сталося надто багато зла для одного життя. Таку боротьбу потрібно заохочувати. З одного боку, це доволі абстрактні факти та побіжні спостереження. Але чомусь у житті часто стається так, що найабстрактніше породжує найконкретніше. Скажімо, любов за своєю суттю абстрактна, але вона породжує конкретний вчинок. І не грає особливої ролі, хто чи що є обʼєктом. Цієї любові.
👁 13,000 26-03-17 10:40
Скажіть, будь ласка, з яких пір питаннями мобілізації, крім уповноважених на це органів, почали займатися казнокради, зрадники та інші нікчеми? Скажімо, як когось може відправляти на фронт мер Дніпра Філатов, який в перший день повномасштабного вторгнення був готовий здати місто та агітував своїх колег не чинити опір, бо московити «нікого не бомбитимуть і не вбиватимуть». Він давно повинен сидіти в тюрмі за державну зраду. Адже тоді його поведінка нічим не відрізнялася від поведінки скажімо зрадника екс-мера Ізюма Божкова. Всі ми бачили фактично наживо, як цей суворий маскулінний «патріот» вмить перетворився на обісцяну істеричну мишу. Я взагалі не розумію, як після цього відео можна серйозно сприймати цю купу пафосного холестерину. Він цікавиться питаннями бронювання? Окей, давайте перевіримо, скількох людей забронював він і за яких підстав. Давайте з’ясуємо, де саме служать його родичі та бізнес-партнери. Я вже не говорю про те, що Борис Філатов міг би сам бодай спробувати спокутувати свою слабкість і мобілізуватися. Адже рівень вчинків повинен відповідати рівню пафосу, чи не так? Або яке відношення має до військової тематики Гетманцев, шістка агента ФСБ Сівковича, або шістка цієї шістки Железняк? Ці куколди нічого не зробили для сфери оборони України, весь час працюючи або на ворога, або на власну кишеню. Давайте перевіримо підстави бронювання їхніх помічників, у тому числі тих бариг, яких на їхнє прохання незаконно забронювало міністерство культури. І чи не містять ці дії народних депутатів та чиновників міністерства культури ознак корупції? Як на мене, цілком можливо. Зараз війна і людей потрібно оцінювати за єдиним критерієм — їхньою корисністю для держави. І повірте, фактично будь-який волонтер для держави набагато корисніший, ніж відверто нікчемні депутати-блогери або мери-казнокради. За цією логікою, завтра вже Бойко з Качним почнуть відправляти на фронт тих, хто їм не подобається. Якщо ще не почали.
👁 85,800 26-03-14 12:13
Сьогодні День українського добровольця. Багато років я вітаю причетних до цього свята друзів. Багатьох з них ви бачили в моєму проєкті «Антиподи», для багатьох ми закривали збори, купували автівки, дрони та безліч інших потрібних речей. І так сталося, що саме сьогодні, в День українського добровольця, я завершив БЗВП і надалі воюватиму в одному зі звитяжних підрозділів ЗСУ, до лав якого я  долучився на початку року. Тобто моя підтримка ЗСУ з часом трансформувалася у безпосередню участь. Велика честь для мене бути разом ізі всіма цими достойними людьми.Я довго не виходив на зв’язок і не розповідав нічого публічно. Це було моє свідоме рішення, плюс атмосфера проходження БЗВП у лютому місяці в палатках при -20 - напевно, мій найбільш неординарний досвід за останні роки. Але в таких умовах починаєш краще розуміти людей та реальність. Згодом буду ділитися з вами більше. І звісно, н допомога ЗСУ не припиниться, будемо продовжувати підтримувати і мій, і інші підрозділи. На цьому наразі трикрапка. Побачимось.
👁 6,280 26-03-06 14:59
Починаючи з 1991 Україна, українська влада та більшість українців були дуже покладистими, розуміючими та ввічливими.Віддали ядерну зброю, бо нас дуже попросили. І як взагалі ми могли не віддати, якщо поважні партнери нас просять. Нам і не треба було, щоб ми з нею робили, з тією зброєю, це ж взагалі дорого і небезпечно. Ми ж маленькі та дурні, воно ще вибухне, давайте просто віддамо все дорослим дядям. Тим більше вони ж хороші, вони ж хочуть нам тільки добра, он навіть меморандум підписали цілий про добрі наміри. Стратегічну авіацію порізали та ракети віддали Москві, бо теж нас попросили. Та і навіщо нам воно, ми ж ні з ким воювати не збираємось. Захотіли наші сусіди щоб ми вибачились за якісь давно минулі історичні події — то ми і вибачаємось, бо що ж нам лишається, мусимо вибачатися, що ж ми зробимо. І так роками, десятиліттями, у дрібному та у великому. Психологія бідного родича та готового на все вічного прохача, який постійно виправдовується і боїться когось зачепити, аби чого не вийшло.І до чого нас привела ця покладистість, а насправді погано замаскована слабкість та невіра в себе? До мирного і спокійного життя? Все з точністю до навпаки — привела до війни на знищення. І якби вчасно не спамʼяталися і не почали битися — то вже би знищили нас остаточно. Я не хочу покладисту та розуміючу Україну з ідеєю «відчепіться від нас». Не відчепляться. Такою Україна вже була. І така Україна не виживе. Я хочу Україну, яку будуть поважати і навіть трохи боятися. І яка сама зможе «причепитися» до когось, якщо буде вважати, що її інтерес порушено. Така Україна виживе, бо сваритися із нею — собі дорожче. Краще одразу врахувати її інтерес. Не ми придумали правила, за якими функціонує цей світ. Ми щиро хотіли бути хорошими для всіх. Вийшло дуже боляче для нас. Ми засвоїли урок.
👁 9,840 26-02-24 14:51
❗️Важлива інформація❗️Виїзд з тимчасово окупованих територій України: інформація для сімей з дітьми та молодіСьогодні багато сімей з дітьми та молодих людей залишаються на тимчасово окупованих територіях України, не маючи повної інформації про те, що виїзд з ТОТ можливий і що існує реальна допомога для безпечного переїзду на підконтрольну територію України.Важливо знати:👉 виїзд з тимчасово окупованих територій України можливий навіть у складних умовах, за відсутності частини документів або у випадках, коли родина потребує супроводу.Хто може скористатися допомогою з виїзду з ТОТДопомога з виїзду з окупованих територій надається: • сім’ям з дітьми • підліткам • молоді до 23 років • особам, які щойно досягли 18 років і планують самостійний виїзд • неповнолітнім дітям — з супроводом та за індивідуальним рішеннямКожна ситуація розглядається окремо, і фахівці допомагають знайти безпечний варіант виїзду з ТОТ для сімей і молоді.Чому важливо не відкладати виїзд з окупаціїТривале перебування на тимчасово окупованих територіях несе серйозні ризики, особливо для дітей та молоді: • психологічний тиск і постійний страх • примусова паспортизація • обмежений доступ до української освіти • ризик мобілізації або примусового залучення • відсутність перспектив для навчання та розвитку дітейСаме тому виїзд з ТОТ до підконтрольної території України є важливим кроком для збереження безпеки, здоров’я та майбутнього дітей.Документи для виїзду з тимчасово окупованих територійДля виїзду з ТОТ бажано мати: • паспорти громадян України або ID-картки • свідоцтва про народження дітей • ідентифікаційні коди • документи про освіту (атестати, довідки, табелі — оригінали або копії)А також російський внутрішній паспорт та закордонний, свідоцтво про народження 🗂️ Якщо частина документів відсутня або втрачена — це не є перешкодою для виїзду з окупованих територій. Після прибуття в Україну можлива допомога з відновленням документів.Яку допомогу можна отримати після виїздуSave Ukraine вже понад 12 років допомагає з виїздом сімей з дітьми та молоді з тимчасово окупованих територій України.Після звернення надається: • безпечний та організований виїзд з ТОТ • супровід на кожному етапі • тимчасове житло для сімей з дітьми • допомога з оформленням документів і соціальних виплат • можливість продовжити навчання дітей та молоді в Україні • психологічна та медична підтримка за потребиУся допомога надається безкоштовно, конфіденційно та з урахуванням індивідуальних обставин.Куди звернутися за допомогою з виїзду з ТОТ📞 Безплатна гаряча лінія:0 800 33 31 29💬 Telegram:@SaveUkraineOfficial📩 Електронна пошта:[email protected]Якщо ви шукаєте інформацію про виїзд з тимчасово окупованих територій для сімей з дітьми або молоді, важливо знати — допомога існує, і ви не самі.👉 Будь ласка, передайте ці контакти тим, кому вони можуть бути необхідні.
👁 13,900 26-02-16 10:19
Але як тоненько Кирило Буданов з київського перону передав «привіт» російській делегації, до складу якої знову повернувся головний міфознавець та маразмотворець Мединський. Це означає, що знову московити намагатимуться читати лекції з альтернативної історії.Проте Буданов як мало хто вміє відрізняти міфи від правди. Як і Кислиця. Тож чергові імперські шовіністичні «розводняки» навряд чи злетять.  Та й американцям нескінченне «скрєпне» шоу, судячи з промови Рубіо на Мюнхенській безпековій конференції вже набридло. Але цікаво, хто за цією логікою приїде на перемовини від рф наступного разу?  Ктулхоїдний Дугін чи одразу очільник релігійного відділу ФСБ Гундяєв? Ну або кокаїнові методологи Сєргєйцеви-Валітови, які навчатимуть нас та американців,  як правильно провести вибори на традиційному для них «донбасо-бандерівському» розколі та мовному питанні? До речі, для епатажу їх можна було б творчо посилити Охлобистіним та іншими представниками гойда-інтелігенції, а на чолі цього треш-шапито поставити блідого ренегата Суркова. Оце було б непогано. Населення мʼясного неосовка схавало б точно цю імітацію дипломатії. Але ніхто більше. 
👁 9,120 26-02-10 07:01
Шоу ІВК закривають. Віднині судові засідання за участю Коломойського - принаймні найближчий час - проходитимуть без трансляції, оскільки матеріали справи можуть містити державну таємницю. Тобто у олігарха нарешті забрали «концертний майданчик», з якого він хитав країну. Характерно, що трансляцію закрили не на рівному місці, а коли ІВК, почав погрожувати суду, перебивати та влаштовувати свої фірмові «кофейні» стендапи. А враховуючи, що інкримінують йому в т.ч. вбивство, сприймати ці погрози легковажно не варто.Так, тепер повʼязаних з Коломойським інформаційних приводів поменшає, як і роботи у російських пропагандистів. Я вже писав про шкідливість романтизації злочинців і кейс Коломойського - дуже наочний у цьому контексті. Не варто забувати, ким саме є цей веселий дідусь і які наслідки мали його дії. Нагадаю буквально пару фактів. Лондонський суд зобов’язав Коломойського та його партнера Боголюбова сплатити державному Приватбанку 3 млрд доларів. Тобто майже 130 млрд гривень «нажартував» ІВК з партнерами. Або Укрнафта, яка роками була збитковою під Коломойським і в 2022 році перейшла до держави, нині сплачує понад 100 млрд до бюджету. А це, на хвилинку, річна пенсія мільйона пенсіонерів. Ось вам і жарти. Тому потрібно було давно відділити шоу від судового процесу. І неважливо, що роблять підсудні аби уникнути відповідальності - танцюють, жартують чи співають арії. Закон повинен працювати.
👁 6,600 26-02-03 11:09
Я вчора краєм уха слухаю цю комісію з азартних ігор з Гетманцевим і чую що він каже "а вот што би про ето сказав Павло Петриченко, автор петиції" і думаю ну єбать конєшно Данило ти і чорт.Але стримався, нічого про це не сказав не написав, бо, думаю, ну може просто в розпалі дискусії у людини вирвалось, ну сказанув зайвого, ну з ким не буває, така людина емоційна запальна, буває, охолоне, зрозуміє, передумає. Не передумав. Пишається. Окремо виклав в телеграмі щоб усі побачили - я, Данило Гетманцев, нє користі раді, а у виконання волі загиблого героя.Мушу нагадати людині, яка вчора питала, що б на це сказав Павло Петриченко, що якби вона справді прислухалася до слів Павла Петриченка, то вона б самостійно вскрилася, згідно з його керівними настановами.Воювати мертвими в принципі харам і дуже погана неетична історія. Воювати мертвими, які окремо зазначали, що ти чорт і вони хочуть бачити тебе не в парламенті а в тюрмі - окремий рівень підлого цинізму, доступний мало кому.Гетманцеву доступний.
👁 1,180,000 26-02-02 18:09
Рої політичних трупів зі скромними електоральними перспективами, але з великими статками, схоже, таки окучили Валерія Федоровича Залужного. Я дуже боявся цього і неодноразово застерігав публічно, що давати шанс на відродження політичним мерцям - це повертати країну в архаїчне “підрахуйське” або "сивочоле" минуле. Щиро сподівався, що пану Залужному стане сили не дозволити використати себе, але наразі все виглядає сумно. Валерій Федорович із офіційною доволі скромною зарплатою почав жити так, ніби гроші на нього падають з іншого виміру: дорогі карибські курорти, коштовні гаджети - красиве життя в усіх його проявах. Плюс, видатки на родину, яка теж мешкає за кордоном, не створюючи враження, що економить на всьому.Питання звідси одне: як це все співвідноситься із офіційними доходом пана посла? З яких джерел формується його бюджет: гонорари від видавництва, від гламурних журналів за фотосесії, сімейний бізнес, заощадження? Відповіді на це питання наразі немає. А якщо офіційного доходу явно недостатньо, напрошується висновок, що у Залужного вкладаються спонсори як у майбутній політичний проєкт. В такому разі, суспільство має право знати імена цих спонсорів. Це дуже чутлива тема, особливо на фоні війни, коли одні мерзнуть у квартирах, а інші релаксують на курортах, хоча отримують дуже маленьку за британськими мірками зарплату. До речі, пропоную МЗС трохи підняти зарплати послам, бо люди повинні гідно представляти Україну, не узалежнюючись від впливових спонсорів.