Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - music.thoughts.photos.
Додано 06 січ 2025

music.thoughts.photos.

@iv_mtp
Кількість підписників: 671
Фото: 426
Відео: 169
Посилання: 56
Опис:
музика. що слухається думки. що сприймаються фото. що подобаються @iv_yakov . Яків Іващенко Yakov Ivashcenko
Джерело

music.thoughts.photos. | в суботу з Машкою, заїхали у табір обʼєднання, хотіли встигнути до поч...

Логотип телеграм спільноти - music.thoughts.photos. music.thoughts.photos. @iv_mtp
746 Охват/переглядів 2026-01-12 17:06 Повідомлення №1245
в суботу з Машкою, заїхали у табір обʼєднання, хотіли встигнути до початку зібрання, але погодні умови трошки підкорегували наші плани і ми благополучно запізнились на служіння.зайшовши, відразу відчулась приємна, дружня атмосфера🤩Артур побачивши мене, підійшов та каже:«записку подав на участь?»я кажу:«та ні) побудемо слухачами, та і немає дехоч якось пройти якусьпісню із піаністом…».поговорили, але думаю на всякий гляну хто там на клавішах сидить.подивився.на них ніхто не сидів😏.але благо шо потім був загальний спів.подивившись що на «піаніні» грає Аніта я думаю, а зараз напишу їй, якщо знає пісню та підіграє спробуємо експромтом.Пишу Аніті, вона каже шо ніколи її не грала, але єслі шо, то готова, головне вгадати тональність😏Кажу Машкі:«давай заспіваємо?)»М:«Ти шо, ми ж її ніколи не співали, і без репетиції?!»Я: «Ну, а шо? Бог же бачив що ми хотіли раніше приїхати, це не то шо ми спеціально запізнились…».ну і фсьо.М: «я альт, ти мелодію»Я: «ок» .співаємо.На другому куплеті відчуваю що хочется разом із птахою трошки вище ніж мелодія співати, на програші пообщалися із Машкою, вона була непроти перейти на мелодію, бо альтом сильно тоже не політаєш..)).ну фсьо упринципі.результат на відео..Пасіба всім хто підіграв🤩😎.те що було добре, то від Бога і Йому Слава!всі косяки - наші😏Бо треба готуватися😏