Джерело
Airdrop, токенсейли, лаунчпули, промки від криптобірж | Monad буде першим ICO на платформі від CoinbaseКриптобіржа Coinbase ог...
660 Охват/переглядів
2025-11-10 15:07
Повідомлення №3035
Monad буде першим ICO на платформі від CoinbaseКриптобіржа Coinbase оголосила про запуск нового токенсейлу. Першим проектом, що проведе свій токенсейл на новій платформі, стане блокчейн-стартап Monad.Кампанія стартує вже 17 листопада і триватиме тиждень. На сейл виділено 7.5% загальної пропозиції токенів, які будуть продані при оцінці $2.5 млрд. У ході ICO планується залучити $187,5 млн до раніше отриманих $244 млн від фондів.Варто зазначити, що запуск платформи від Coinbase стане першою можливістю для американських роздрібних інвесторів брати участь у публічному продажу токенів з 2018 року, коли після буму ICO ринок пережив обвал та посилення регуляторного тиску.Проектом звичайно мудаки які збрили своїх тестнетерів, мене в тому числі, причому на дроп виділили 3.3%, а на токен сейл більше ніж у 2 рази.Думаю перший ICO на Coinbase точно буде прибутковим.Сейл відкриється 17 листопада о 16:00 за Києвом і триватиме до 23 листопада о 04:00 за Києвом.Біржа №1 - Binance 🎰ТОП біржі - ByBit 📈, OKX 📈Без KYC - BingX 📈Криптокартки - ТУТ 💳Ноди ставлю тут - xNode🪙