Джерело
Airdrop, токенсейли, лаунчпули, промки від криптобірж | Тому підсумуємо. Власне заробляють ті хто все робить потроху без фанат...
524 Охват/переглядів
2025-09-25 15:20
Повідомлення №2839
Тому підсумуємо. Власне заробляють ті хто все робить потроху без фанатизму і йде до своєї цілі (підбиває статистику, робить проміжні висновки з чого в нього виходить краще заробляти, з чого гірше і так далі), і в такому випадку якись проект вам може відбити десятки (а як в даному випадку і сотні) інших мінусових. А більшість, нажаль, постійно шукає якісь відговорки, там для пулу коштів мало - не має сенсу, там крутити Альфу і заробляти з одного акаунту чистими в місяць 200-400 баксів мало і так далі.Пропонуєшь якісь промо, де витрачати кошти взагалі непротрібно, як от нещодавно 2 тижні тому писав для новачків BINANCE SQUARE X CREATORPAD, вони ж його також всі скіпнути, типу та що там за пул на 7к баксів, мабуть же конкуренція велика. А я взяв і згенерував в перший тиждень 5 постів. І одразу потрапив на 17 місце))) (щоб для вас потім бути прикладом і показати як було легко зайти в топ 70). Тому більшість будуть завжди шукати відговорки. Власне тому є така приказка - багаті багатіють, а бідні бідніють. Задумайтеся, чому саме у вас не має коштів, або саме ви їх не збільшуєте та не примножуєте. Та головне, що ви зробили для того щоб їх збільшити, окрім того що підписалися на різні канали в ТГ. Це не камінь ні в чий город, це просто фомо пост, щоб зрозуміти що в крипті люди все ж заробляють. А далі як казав один великий політик … ДумайТЕ))