Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Заробіток в інтернеті | Криптовалюта | Інвестиції
Додано 14 лип 2024

Заробіток в інтернеті | Криптовалюта | Інвестиції

@it_statti
Кількість підписників: 10 039
Фото: 1,880
Відео: 24
Посилання: 5,480
Опис:
Канал про заробіток та фінанси. Все про крипторинок та біткоїн - трейдинг та інвестиції. Наш сайт - https://itstatti.in.ua Реклама - НЕ продається Адмін - @m_rekl (❗️питання в особисті можете не задавати - не відповідаю, для цього є ютуб коментарі)
Джерело

Заробіток в інтернеті | Криптовалюта | Інвестиції | Експериментальний портфель🟡#криптопортфельВирішив свій відкритий портф...

Логотип телеграм спільноти - Заробіток в інтернеті | Криптовалюта | Інвестиції Заробіток в інтернеті | Криптовалюта | Інвестиції @it_statti
1 160 Охват/переглядів 2026-05-15 18:15 Повідомлення №6537
🟡Експериментальний портфель🟡#криптопортфельВирішив свій відкритий портфель трошки трансформувати, та перелити чотири існуючих активи, в інші чотири. Можливо займаюся не тим, але все ж зроблю так. Єдине що деякі активи в невеликому мінусі, а деякі в гарному плюсі, тому я щоб не плутатися коли відкуповуватиму на них, буду писати в портфель на https://dropstab.com/p/eksperimentalnij-portfel-jsmoxg204r кількість вкладених коштів такі які були в початкових активах, і таким чином два останніх в мене будуть наче вже в гарному плюсі, а два перші в невеликому мінусі. -30% ETC -> STX-8% Cake -> ADA+163% BNB -> AVAX+73% BCH -> XLM Чому обрав саме їх, STX тому що він по суті єдиний актив який власноруч без судів пройшов у SEC qualified Regulation A+ ще в 2019 році та подавав звіти до 2021 року допоки не заявив що не є securities, взагалі я цей актив купував давно ми на ньому разобляли вже, потім продав, і зараз коли він вкатався та ще й з такими данними під Клеріті, чому б знову його не відкупити, тим паче переливатиму з ефір класіку, по суті у нас в портфелі ще є просто ефір, тому думаю перелив логічним. Кейк переливаю, бо з цієї групи токенів у нас ще є топовий Юнісвап, якщо що, а кейк може під комодітіс не потрапити. Авакс також непогано вкатаний і вважаю може бути цифровим товаром, стелар просто сильний фундамент - банківський сектор. Не фінансова порада, просто показую що роблю з експериментальним портфелем, який є публічним. Біржа №1 - Binance 🎰ТОП біржі - ByBit 📈, OKX 📈Криптокартки - ТУТ 💳🌐 База знань трейдингу | 🎞 YouTube | ✉️ Crypto Проекти