Джерело
it_skills_ua | 5 років досвіду в IT, це що? Рівень синьйора?🧐Якщо ти думаєш, що стаж ...
1 510 Охват/переглядів
2025-06-17 17:20
Повідомлення №950
5 років досвіду в IT, це що? Рівень синьйора?🧐Якщо ти думаєш, що стаж у роках показує чи є спеціаліст вже сеньйором чи ні - зупинись! Бо роки - це просто фон, а рівень визначається не часом, а відповідальністю.🤯 Ти не станеш Senior спеціалістом лише тому, що 5 років кодиш на якійсь мові програмування. Синьйор - це не про «скільки», це про «як» і «заради чого».Хто ж такий справжній синьйор?🔹Той, хто вміє сказати «ні» дурному технічному завданню - аргументовано, обґрунтовано, з розумінням про продукт.🔹Той, хто не тягне все на собі, але допомагає іншому зростати - менторить, підказує, дає напрямок для розвитку. 🔹Той, хто бачить наслідки розробленого коду для всієї системи, а не тільки для однієї конкретної задачки із Jira.🔹Той, хто бере на себе технічний борг — не закриває очі, а вирішує, перероблює, оптимізує.🔹Той, хто ініціює зміни в архітектурі, бо бачить слабкі місця і не мовчить.📢 Справжній сеньйор це не просто статус в LinkedIn. Це вибір бути відповідальним, думати наперед, менторити і будувати сильну команду, а не просто розробляти якісний код.Пишіть свої думки в коментарях👇#about_it