Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - IT-кубок "Харківське троєборство"
Додано 06 січ 2025

IT-кубок "Харківське троєборство"

@it_kubok_khpi
Кількість підписників: 484
Фото: 158
Відео: 30
Посилання: 263
Опис:
ІТ-кубок НТУ ХПІ «ХАРКІВСЬКЕ ТРОЄБОРСТВО» Всеукраїнський мультидисциплінарний турнір серед учнів старших класів закладів загальної середньої освіти.
Джерело

IT-кубок "Харківське троєборство" | Всім привіт!‼️ На ITCUP`25 Завершилися олімпіади з математики та англі...

Логотип телеграм спільноти - IT-кубок "Харківське троєборство" IT-кубок "Харківське троєборство" @it_kubok_khpi
669 Охват/переглядів 2025-10-11 16:11 Повідомлення №423
Всім привіт!‼️ На ITCUP`25 Завершилися олімпіади з математики та англійської мовиВсі молодці!👀 Результати будуть розморожені після перевірки прокторингу та апеляцій. Прокторинг треба здати сьогодні або завтра до 12:00 в гугл-форму🤩 Ви вже можете прикинути свій приблизний результат та рейтинг:✔️ всі контести, які були з понеділка по четвер оцінюються максимум в 12 балів, тобто просто на 10 треба ділити число в табличці✔️ олімпіади — по 300 балів, тобто просто число в табличці.✔️ практикуми з програмування — 72 бали, можна добивати до 18 жовтня включно! В залік йде тільки один практикум, розподілом на ліги займаємося :) Я додав всі задачі в другу лігу, ще 4 задачі скоро додам в першу лігу. В обох практикумах я розставив бали за задачі, тому ваш результат - просто число в табличці.✔️ залишилася олімпіада з програмування — завтра будемо домовлятися, коли її краще провести. Попередньо вона запланована на суботу 18 жовтня, але в цей день кажуть, що буде 1й етап Всеукраїнської олімпіади з математики.💎 Ще весь наступний тиждень можна робити ITCUP Research Challenge, підбиття підсумків якого буде наступної неділі, тобто 19 жовтня о 19:00. Чітку умову задачі обіцяю зробити сьогодні-завтра :). Анонс і обговорення задачі челенжу було у вівторок - можна подивитися в записі.💪 Ще трішки працюємо!🫶 Все буде добре!