Повідомлення telegram каналу - @it_dvizh_ua

Логотип телеграм спільноти - IT Двіж 2024-07-14

IT Двіж

Кількість підписників:
7182
Фото:
569 
Відео:
61 
Посилання:
1610 
Категорія:
Технології
Опис:
Все, що потрібно українському айтівцю🧑‍💻 на одному каналі. Про технології, застосунки, стартапи в Україні та світі. IT-освіта (вебінари, курси, стажування), IT-гумор. Співпраця тільки через @DvizhPromoBot (переходіть лише через клік)

Канал IT Двіж - @it_dvizh_ua - №1645

Робототехнічна компанія надрукувала на 3D-принтері майже сотню будинків у Техасі
Близько двох років пішло на те, щоб запланована спільнота будинків, надрукованих за допомогою гігантського 3D-принтера в Джорджтауні, штат Техас, була майже завершена. Про це повідомляє Engadget.
Будинки, які є частиною спільноти під назвою Wolf Ranch, будуються за допомогою великого 3D-принтера під назвою Vulcan, який має майже 14 метрів завширшки та важить понад 4,75 тонни. Проєкт є частиною спільного підприємства з розробником 3D-друку для будівництва ICON і компанією Lennar, що займається будівництвом будинків.
Все розпочалося в листопаді 2022 року, і бригади близькі до завершення своєї мети – побудувати 100 будинків за допомогою Vulcan до кінця літа. Домовласники вже почали заселятися в деякі з готових 3D-друкованих будинків вартістю від $450 000 до $600 000. Більше чверті будинків вже продано.
3D-принтер ICON використовує суміш бетонного порошку, води, піску та інших матеріалів, щоб викласти штабелі бетону у формі трубок для будівництва стін і, зрештою, цілого будинку. Будинки – це одноповерхові оселі з трьома-чотирма спальнями, друк яких займає близько трьох тижнів. Фундамент і металеві дахи виготовляються старомодним способом за допомогою людських бригад.
Після друку стіни виглядають як гігантські шматки вельвету, але вони спроєктовані таким чином, щоб бути стійкими та довговічними навіть в екстремальних погодних умовах. Вони також водонепроникні та енергоефективні. Будівництво розпочалося з п’яти різних будівельних бригад, але з часом скоротилося до однієї бригади та одного робота-принтера.
Єдиним недоліком є те, що товщина стін заважає сигналам WiFi. Мешканцям довелося використовувати комірчасті інтернет-маршрутизатори з широкомовними сигналами, розташовані по всьому будинку, замість одного роутера.
1000
24-08-10 07:31