Логотип телеграм спільноти - ББС Небесна Кара 54 ОМБр
Офіційний канал Батальйону Безпілотних Систем Небесна Кара, 54 ОМБр Наше гасло: "Зло - має бути покарано! Ворог - має бути знищений!" Приєднуйтесь до нас, підримуйте нас! Більше донатів - більше контенту! Дякуємо! Зворотній зв'язок: bbcnk54@gmail.com
Логотип телеграм спільноти - STERNENKO
Допомога ЗСУ https://www.sternenkofund.org/donate 🫶🏻Фонд @sternenkofund ❗️Нікому не пишу, не прошу гроші, поповнити рахунок чи щось купити. Усі збори на армію публічні. Російська мова у коментах заборонена.
Логотип телеграм спільноти - Bitcoin, інвестування, гроші - Лінивий CRYPTO інвестор
Підписуйся на канал Frontend Shinobi, щоб отримувати найсвіжіші техніки, поради та інструменти для веб-розробників. Хочеш бути в тренді? Хочеш створювати стильні сайти та веб-додатки? Тоді тобі точно сюди!
Логотип телеграм спільноти - Сергій Притула
Посилання на канал: https://t.me/serhiyprytula Мій фейсбук - https://www.facebook.com/serhiyprytula/ Інстаграм - https://www.instagram.com/siriy_ua/ Youtube - https://www.youtube.com/prytula БАЗА МОНО - https://base.monobank.ua/89gMbvnkrTu7sR

Повідомлення telegram каналу - @it_blazhko

Логотип телеграм спільноти - Шо там в айті 2021-05-15

Шо там в айті

Кількість підписників:
48
Фото:
20 
Відео:
 
Посилання:
25 
Категорія:
Технології
Опис:
Поверхнево про IT https://t.me/Yevgen_Blazhko

Канал Шо там в айті - @it_blazhko - №50

Що найважче у роботі програміста?
Я в IT чотири роки. За цей час працював проджект-менеджером і програмістом, повноцінно вивчив три мови програмування, дотично доводилося працювати ще з декількома, минулого року перейшов з Android розробки на Flutter розробку (які кардинально між собою відрізняються), зараз доведеться якось змінюватися під впливом штучного інтелекту. Працював в маленькій аутсорс компанії з жахливою організацією процесу і працюю зараз в середній продуктовій компанії з хорошою організацією.
В частині навчання новому не завжди це була «жага до нового», часто вимушений крок. Тим не менш, все вдавалося, до всього пристосовувався, завжди було і є цікаво. Але одній речі досі не можу навчитися: виключатися з роботи після того, як закриваю ноутбук. Це і є найважче.
Часто кажуть, що айтішники ніколи не сидять вісім годин в день за робочим місцем, завжди менше. Це правда. Але інша правда в тому, що робочий процес у багатьох при цьому не триває лише вісім годин на добу - завжди більше.
Коли людина працює руками, то одразу після завершення роботи можна повністю переключитися на щось інше. У нас же мозок продовжує писати код і шукати правильні рішення і після. Нерідко це переходить у сон, що повністю його руйнує і ти не висипаєшся, бо мозок зациклюється на коді. Звісно, ніяких рішень у сні ніколи знайти не вдається, зате ти прокидаєшся все ще втомленим.
До того, як почалася велика війна і сон набагато сильніше стала руйнувати русня, це було чи не найбільшою проблемою професії. Саме це призводило масово до вигорянь.
Нормальні компанії і менеджери давно зрозуміли, що не можна допускати перепрацювань, але і це допомагає лише частково, бо мозку важко наказати переключитися на щось.
Коротше кажучи, конкурентна перевага в цій професії - не трудоголізм, а уміння забути про роботу, як тільки відходиш від ноутбука.
161
23-05-20 05:43