Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Істребін.UA
Додано 14 лип 2024

Істребін.UA

@istrebin
Кількість підписників: 19 258
Фото: 17,900
Відео: 6,040
Посилання: 4,570
Опис:
Банка автора - https://send.monobank.ua/jar/AMGvEAZz6u Карта - 4874 1000 2519 7347 PayPal: [email protected] Ютуб-канал https://youtube.com/@istrebin_ua?si=y7VdwcXV7pfbGjxV

👥 Кількість підписників

19 258
Середній/День:: +24
Середній/Тиждень:: +150
Середній/Місяць:: +1381

👁️ Середній перегляд на повідомлення

4 619
Середній/День:: 2,890
Середній/Тиждень:: 5,961
ERR: 23.98%

📊 Кількість повідомлень на день

1.2
Останній день: 18
Середнє за тиждень: 2.6
Середнє за день: 1.2

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 5,280 26-04-11 16:27
Пожежа на території КнААЗ ім. Ю.А. Гагаріна (ПАО «Компанія «Сухой»), Комсомольськ-на-АмуріЗ наявних відео та повідомлень фіксується пожежа у цеху №46(50.597418,137.068525) Комсомольського авіаційного заводу - єдиного серійного виробника винищувачів Су-35С та Су-57 (виріб Т-50)Цех спеціалізується на виготовленні деталей з полімерних композиційних матеріалів (ПКМ) для Су-57: порядку 300 найменувань деталей, з яких близько 100 - великогабаритні: панелі елерона, флаперона, підлоги, законцівки ОЧК тощо. Виробничий процес є переважно ручним з елементами часткової автоматизації за рахунок сучасного обладнання, що робить цех критично залежним від кваліфікованого персоналу та цілісності інфраструктури.Цех №46 є незамінною ланкою в серійному виробництві Су-57 - єдиного російського винищувача "5-го покоління". Пошкодження або знищення цеху безпосередньо зупиняє або суттєво уповільнює збирання планерів Су-57, компенсувати яке кооперація з ОНПП «Технологія» зможе лише частково та з великим часовим лагом.POV: 50.595977,137.070070Підтримати нас.
👁 3,870 26-04-10 19:16
Служба зовнішньої розвідки 🏰росія путіна продовжує занурюватися в середньовіччя. За даними всеросійського центру вивчення громадської думки (ВЦИОМ), 85% росіян хоча б раз зверталися до магії в пошуках розв'язання тих чи тих проблем, 80% вірять у надприродне. Подібна трансформація суспільної довіри свідчить про зневіру людей до державних інституцій і духовних авторитетів. Суспільство хворобливо реагує на реалії сьогодення і вбачає порятунок виключно в окультизмі. Іншими словами, активно триває процес заміни одних міфів іншими.🧙‍♂️Передусім росіяни вже не вірять в історію про всемогутнього керманича путіна. кремль не може забезпечити обіцяної стабільності своїм громадянам. Мобілізація, загиблі на війні, санкції, падіння економіки, страх і безвихідь – тренди сьогодення для населення рф. Більшість росіян починає усвідомлювати, що їхній кумир завів країну в глухий кут, тож їм залишається покладатися виключно на диво, приворот удачі та заговір проти повістки. За минулий рік попит на різноманітні магічні атрибути на росії зріс на 50%.⛪️Водночас ситуація в країні руйнує й «традиційні» розпропаговані російські духовні скрєпи. Місцева церква, перетворившись на тлі війни проти України на ідеологічний підрозділ міноборони, втратила моральний авторитет. Загальновідомий «руський мір» приносить вірянам похоронки та ізоляцію замість світового тріумфу. В такі моменти віра руйнується, люди розбігаються по сектах і гадалках у пошуках розуміння того, що відбувається.📺Сьогодні ситуація на росії дуже нагадує кінець 1980-х – початок 1990-х в срср. Тоді на тлі руйнації фундаментального радянського атеїзму й ідеологічної порожнечі мільйони зневірених людей заряджали банки перед телевізорами в пошуках порятунку від краху своєї країни.📌Паростки кріпацтва вже помітні на рф, тож тоталітарна інквізиція ХХІ століття – російський репресивний апарат – доруйнує російську недоімперію.
👁 6,370 26-04-05 17:39
Істеричні пости Трампа з обіцянками покарати Іран, це, судячи, з усього результат того, що діду показали соцопитування, його власний рейтинг довіри по секторах, і перспективи цін на нафту в найближчі пів року. Всі моделі кажуть, що дешевої нафти не буде ще тривалий час, навіть якщо пісділ з Іраном і розблокуванням протоки буде вже завтра. А значить, що на заправках американці будуть бачити величезні цифри ще довго. І більшості з них вже пояснили, що винен в цьому Дональд особисто.Все це в масі призведе скоріш за все, до того, що утримати Конгрес і Сенат не вийде, попри всю тугорогість Демпартії. Щось Трамп може і втратити, а може втратить і то, і то. Далі імпічменти представникам кабінету і купа звичайних проблем «кульгавої качки». Плюс самі республіканці зрозуміють, що Акела промахнувся, і керувати ними з Білого Дому буде складно. Ну ви бачили у нас таке, коли спливає рейтинг, законодавці починають бігати колами. Оосбливо якщо генпрокурора в процес міняють.Що по Ірану я хз.Кушнер і Віткоф ще ті профі. Я не здивуюсь, якщо спливе, що перемовини вони ведуть не з іранцями, а з пранкерами Лексусом та Вованом.Нам би звісно аби та шляпа вся закінчилася скоріше, але щось не проглядається. І якщо армія США свою роботу робить і вже зробила, то що там думає і куди політичний естеблішмент США я хз.Зі всіх учасників цього бардака красивий тільки Бібі. Всім на комір оформив, і єдиний зі всіх живий і з шансами вибори виграти.Антон Швець
👁 3,590 26-03-21 14:22
За даними ВВС, українські оператори FPV-перехоплювачів вже здійснили декілька успішних збиттів іранських дронів в одній з країн того регіону.Щоправда, прямий продаж й відповідно покупка цих українських безпілотників все ще заблоковані на рівні керівництва держави.Опитані ВВС News українські виробники сказали, що вже отримали десятки комерційних пропозицій від країн Перської затоки і Близького Сходу, а також посередників. Всі вони зацікавлені в експорті десятків тисяч українських інтерсепторів [перехоплювачів] в цей регіон. При чому вони готові їх купити за вищою ціною, ніж на українському ринку.Частина виробників відмовились від подальших перемовин, посилаючись на лист СБУ, який був надісланий компаніям на початку березня і в якому йшла мова про заборону експорту зброї на Близький Схід та про можливу кримінальну відповідальність.Вони вважають, що саме керівництво України має взяти відповідальність на себе за вирішення цієї ситуації, бо президент Зеленський вже публічно оголосив, що хотів би бачити не просто купівлю зброї, а певний бартер: Київ передає дрони, а натомість отримує дефіцітні ракети до систем Patriot.❗️ Інші виробники вже зайшли в офіційну процедуру отримання дозволу на експорт своєї продукції.За даними ВВС, як мінімум двоє з великих виробників дронів-перехоплювачів вже подали відповідні заявки до міжвідомчої комісії з політики військово-технічного співробітництва та експортного контролю. Їх має спочатку розглянути комісія, а потім затвердити Державна служба з експортного контролю (ДСЕК). Поки що вони лежать "без руху", тобто немає ні дозволу, ні прямої заборони на експорт від держави.💬 Ми отримали вхідні запити від деяких закордонних країн щодо постачання перехоплювачів "шахедів". Ми не можемо на них ствердно відповісти, поки не отримаємо дозвіл від держави, - сказав ВВС головний виконавчий директор компанії TAF Industries Володимир Зіновський.
👁 3,640 26-01-31 09:53
Міністр оборони Саудівської Аравії принц Халід бін Салман у приватному брифінгу в п’ятницю у Вашингтоні заявив, що якщо Трамп не виконає своїх погроз щодо Ірану, режим у Тегерані лише зміцниться, повідомили Axios чотири джерела, присутні в залі.Це розворот від публічних заяв Саудівської Аравії, які застерігали від ескалації, а також від глибокого занепокоєння, яке спадкоємний принц Мухаммед бін Салман висловив Трампу раніше. Саме ті попередження стали однією з причин, чому Трамп вирішив відкласти удар.Халід бін Салман – молодший брат спадкоємного принца та його найближчий довірений радник, який наразі у Вашингтоні проводить серію зустрічей щодо Ірану.Халід бін Салман провів тривалу зустріч у Білому домі з державним секретарем Марко Рубіо, міністром оборони Пітом Хегсетом, спеціальним посланцем Стівом Віткоффом та головою Об’єднаного комітету начальників штабів генералом Деном Кейном. Основна тема, за словами джерела, — можливість американського удару по Ірану.Публічна позиція Саудівської Аравії залишається вкрай обережною. Спадкоємний принц Мухаммед бін Салману у середу в телефонній розмові з президентом Ірану заявив, що королівство не дозволить США використовувати свій повітряний простір для атаки на Іран. Саудівці наголосили, що поважають суверенітет Ірану та прагнуть дипломатичного рішення.❗️ Але під час годинної зустрічі в п’ятницю з близько 15 експертами з питань Близького Сходу та представниками п’яти єврейських організацій Халід бін Салман був менш стриманим. За словами джерел, він заявив, що вважає, що після тижнів погроз Трамп мусить вчинити військові дії, але водночас має спробувати мінімізувати ризики регіональної ескалації.💬 На цьому етапі, якщо цього не станеться, це лише підбадьорить режим, — цитує Халід бін Салмана джерело в залі.Двоє джерел зрозуміли його слова як повідомлення, яке він передав Білому дому. Водночас він зазначив, що вийшов із тієї зустрічі без чіткого розуміння стратегії чи намірів адміністрації Трампа щодо Ірану.❗️ Одна з можливих причин зміни тону — саудівці дійшли висновку, що Трамп вирішив завдати удару, і не хочуть виглядати противниками цього кроку.
👁 2,840 26-01-27 09:55
Адміністрація Трампа дала зрозуміти Україні, що гарантії безпеки з боку США залежать від того, чи Київ спочатку укладе мирну угоду, яка, ймовірно, передбачатиме поступку на Донбасі на користь Росії, The Financial Times за словами восьми осіб, обізнаних із переговорами.❗️ Вашингтон також натякнув, що надасть Україні більше озброєнь для посилення її армії в мирний час, якщо вона погодиться вивести свої сили з частини східного регіону, який контролює, повідомили двоє з цих осіб.Зеленський сподівався підписати документи щодо гарантій та післявоєнного «плану процвітання» зі США вже цього місяця, що дало б Києву важелі в майбутніх переговорах із Москвою. Однак Вашингтон тепер сигналізує, що американські зобов’язання щодо безпеки залежать від досягнення домовленості з Росією. Українські та європейські посадовці описали позицію США як спробу примусити Київ до територіальних поступок.США ще не надали остаточного схвалення жодній з угод, хоча Зеленський заявив, що тексти гарантій безпеки, які він обговорював із Трампом у Давосі минулого тижня, «на 100 відсотків готові». Високопосадовий український чиновник заявив, що поки неясно, чи США взагалі візьмуть на себе зобов’язання.💬 Вони зупиняються щоразу, коли гарантії безпеки можна підписати, — сказав чиновник.Після зустрічі Трампа із Зеленським у Вашингтоні минулого місяця американські посадовці заявили, що пропозиція американських гарантій безпеки «не буде на столі вічно», не вдаючись у деталі.Україна хоче підтвердити гарантії безпеки США до того, як поступитися будь-якою територією. США, однак, вважають, що Київ спочатку має поступитися Донбасом, щоб війна завершилася, і роблять мало для тиску на Путіна з метою відмови від однієї з його найжорсткіших і найстійкіших вимог.У відповідь на запитання щодо умов, пов’язаних із гарантіями безпеки, заступниця прессекретаря Білого дому Анна Келлі заявила, що «це абсолютно неправда, [а] єдина роль США в процесі укладення миру полягає в тому, щоб звести обидві сторони разом для укладення угоди». Інша особа, обізнана з позицією США, заявила, що Вашингтон «не намагається нав’язати Україні жодних територіальних поступок»💬 США заявили, що гарантії безпеки залежать від того, чи обидві сторони погодяться на мирну угоду, але зміст мирної угоди залежить від Росії та України, — сказала ця особа.Високопосадовий чиновник у Києві заявив, що американці «використовують гарантії… щоб підштовхнути Україну» до поступок, які, на їхню думку, можуть «привести Росію за стіл переговорів». Чиновник сказав, що ключовою причиною, чому угода про процвітання для України залишається непідписаною, є те, що Зеленський і Трамп у Давосі погодилися, що документ потребує доопрацювання.США тиснуть на Україну, щоб вона вивела війська з Донбасу для створення «вільної економічної зони». Спочатку Вашингтон хотів «демілітаризовану зону», яка була б міжнародно визнана як російська територія. Москва заявила, що погодилася б розгорнути там свою національну гвардію та поліцію замість збройних сил.Але після спротиву з боку Києва та європейських партнерів Трамп зрештою пішов на компроміс, погодившись, що зону може контролювати нейтральна сила. Тоді як Зеленський змирився з ідеєю «вільної економічної зони», але лише якщо вона залишиться міжнародно визнаною як українська, і російські сили відійдуть на таку саму відстань.
👁 7,560 26-01-22 20:17
найепічніші цитати Зеленського з Давосу«Ніхто би не хотів жити як у фільмі «День бабака». І все ж саме так ми живемо зараз».«Сьогодні Європа переважно покладається на переконання, що якщо прийде небезпека, НАТО діятиме. Але ніхто насправді ніколи не бачив, щоб альянс був повністю випробуваний.Якщо Путін вирішить захопити Литву або завдати удару по Польщі, хто відповість?НАТО існує завдяки вірі в те, що Сполучені Штати діятимуть — що вони не стоятимуть осторонь і допоможуть. Але що, якщо ні?» «Чому президент Венесуели — у суді, а Путін — досі на свободі?…На четвертий рік війни Путін не лише не в суді, а й продовжує боротися за свої активи»«Якщо російські бойові кораблі вільно ходять навколо Гренландії — Україна може допомогти. Вони можуть потонути біля Гренландії точно так само, як тонуть біля Криму. Немає проблем. Ми б вирішили цю проблему, якби були в НАТО.»«Європа має знати, як себе захистити. І якщо ви відправляєте 30 чи 40 солдатів до Гренландії — для чого це? Який сигнал це подає? Який це сигнал Путіну, Китаю? І, що навіть важливіше, який сигнал це подає Данії? Найважливішому, вашому близькому союзнику.»«Кожен Віктор, який живе на гроші Європи і в той час намагається продавати європейські інтереси, заслуговує на потиличник. І якщо він почувається комфортно у Москві, це не означає, що ми повинні дозволити європейським столицям перетворитися на маленькі Москви».Орбан, спиш?
👁 7,380 26-01-19 21:09
Женя Кулебаходила сьогодні містом (і правим, і лівим берегом). впала 2 рази, один раз мене «зловив» добрий пан, який йшов поруч😂 а потім почитала, що наш мер, головний менеджер міста, буде жалітися на поганих голів районів президенту🙈коротко розповім, чому жалітися меру потрібно самому на себе і хто ж має прибрати лід з тротуарів1. комунальні підприємства “Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них» кожного району. мають утримувати дороги, тротуари (в основному — біля доріг), зупинки громадського транспорту. вони підпорядковуються Комунальній корпорації «Київавтодор», а вона — Департаменту транспорту. Департамент транспорту в структурі КМДА. Тому голова КМДА Кличко є кінцевим відповідальним за прибирання тротуарів (не у дворах) і зупинок 2. доріжки в парках і скверах мають прибирати Управління зелених насаджень районів, які входить до структури комунального обʼєднання «Київзеленбуд». КО «Київзеленбуд» в структурі КМДА. тому голова КМДА Кличко є кінцевим відповідальним за прибирання тротуарів в парках і скверах3. свої прилеглі території мають прибирати бізнеси, балансоутримувачі будівель, в яких знаходяться підприємства. і дуже часто вони цього не роблять. тобто, біля кавʼярні має прибирати лід і сніг кавʼярня. Контроль за виконанням цієї вимоги (правила благоустрою) здійснює Департамент територіального контролю м. Києва. Департамент територіального контролю в структурі КМДА. Тому голова КМДА Кличко є кінцевим відповідальним за контролем прибирання тротуарів, прилеглих до бізнесів4. у дворах, внутрішньоквартальних проїздах та біля будинків (якщо це не офіси і підприємства) має прибирати Комунальне підприємство «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду». В кожному районі є така і підпорядковується вона районній державній адміністрації. Тому голови районів є відповідальними за прибирання цих територій5. ОСББ, ЖБК організовують прибирання самостійно — наймають людей і компанії. правління здійснює контроль. контроль з боку міста дуже обмеженийТобто, якщо розібратися, голова КМДА Кличко так само відповідальний, якщо не більше, за стан тротуарів, як і голови районів, на яких він сьогодні обіцяв жалітися президенту😂і в цій ситуації я б хотіла бачити1. консолідацію усіх служб і бізнесів2. впевнений контроль мера за виправленням ситуації 3. інформування киян та киянок про особливо небезпечні ділянки, які, наприклад, можна б було оминути поки їх не почистять бережіть себе!
👁 4,060 26-01-18 09:04
Ось те, про що я постійно пишу. Але це не викликає такого інтересу як «рожеві Фламінго» та бредовий розйоб «Ямальського хреста». Бо хочеться швидких рішень. Щоб завтра все ось це закінчилось. Адептам вищезазначених ідей далі читати категорично не рекомендується.Отже, противник аналізує структуру нашої енергосистеми, коригує удари за результатами і має чітку стратегію. І це правильний підхід, як би бридко це для нас не звучало.Після 2022 року, коли підараси знищили наші НПЗ і частину об’єктів критичної інфраструктури, ми змогли відновити все що можна та організувати за допомогою партнерів постачання пального. Але хтось або забув, або не зрозумів, що ми воюємо з скотами. Ну, або інше, що коментувати в мене не має настрою.З мого особистого досвіду: найбільш ефективний варіант у такому становищі — завдати противнику такої шкоди, яка змусить його більше так не робити. Я давно пишу про те, що найпроблемніший сегмент енергосистеми підарів — південь. Локалізація цікавих об’єктів така, що можна вибудувати гнучку стратегію, за якої підараси заїбуться перекидати ППО. І на всьому цьому частково висить священна корова Пу — окупований Крим. Тут можна робити боляче самому діду. Як на мене — саме те, що потрібно. Грати «непохитного лідера багатополярного світу» стане дуже складно, коли Кримський міст буде без електрики. Можливості цього напрямку справді дуже й дуже перспективні.Кількома ударами можна повністю роз’єднати енергосистему рашки та окупованих територій. З одного боку це не спричинить гуманітарної катастрофи на окупованих (там наші люди, якщо хтось забув), а з іншого — позбавить дефіцитний сегмент енергосистеми країни-окупанта суттєвої частини генерації. Крім того, це роз’єднає саму енергосистему півдня рф. Якщо правильно розвивати цю стратегію — можна досягти серйозних результатів.Вишенька на торт — підключати Запорізьку АЕС буде нікуди. У тому сенсі, що запитати її системи від енергосистеми окупованого Донбасу для безпеки — буде можливо, а передавати з неї енергію в рашку — ні.Але, на мою думку, майбутнє за комплексними операціями, які викликають каскадний ефект одразу в кількох галузях. Сьогодні поки що говорити про це зарано. З нетерпінням чекаю болючих прильотів по підарастичній критичній інфраструктурі.Канал не гризе гранти, тому Ваша підтримка насправді важлива: 4441111032721692 (моно)patreon.com/DobryiShubin
👁 6,360 26-01-03 23:36
Сергій Макогон🇻🇪 Кінець епохи Мадуро: Геополітичний землетрус для осі Москва-ПекінСьогоднішнє оголошення Дональда Трампа про захоплення Ніколаса Мадуро та його вивезення з Венесуели — це не просто зміна режиму в одній країні. Це демонтаж ключового форпосту авторитарної осі Москва-Пекін-Тегеран у Західній півкулі.🇨🇳 Російські та китайські мільярдиКитай за останні роки став основним покупцем венесуельської нафти та інвестував 60 мільярдів доларів у нафтогазовий сектор Венесуели (зокрема через приватні компанії як CCRC, що уклали 20-річні контракти на видобуток).Для Пекіна Мадуро був гарантом повернення боргів через поставки нафти. Тепер ці інвестиції під великим питанням.🇷🇺Для Кремля Венесуела була головним плацдармом для гри «у задньому дворі» США.Присутність «Роснефти» (через «Росзарубежнефть»): Росія інвестувала більше 17 млрд дол та роками використовувала венесуельські нафтові активи як інструмент обходу санкцій та геополітичного тиску.Путін намагався використовувати вплив у Венесуелі як розмінну монету в переговорах щодо України. Падіння режиму Мадуро позбавляє Кремль цього стратегічного важеля.📉 Ефект доміно в Латинській АмериціПадіння Мадуро може запустити ланцюгову реакцію проти інших прокремлівських режимів у регіоні: * Куба та Нікарагуа: Без венесуельської нафти та фінансової підтримки ці режими опиняються на межі колапсу. * Болівія: Після втрати влади партією MAS, Москва та Пекін стрімко втрачають своїх «клієнтів». * Регіональний розворот: як тепер будуть поводити себе лідери Колумбії та Бразилії? Чи буде розворот у бік США, чи продовжать триматися за БРІКС?🛡 Що далі?Думаю, що Кремль обмежиться дезінформаційними кампаніями та «антиімперіалістичними» заявами, оскільки реальних ресурсів для військового втручання в іншу півкулю у нього немає. Демонтаж мережі впливу Москви в Латинській Америці — це колосальна поразка російської гібридної дипломатії.Але зараз потрібно дочекатись реакції Китаю..