Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Істребін.UA
Додано 14 лип 2024

Істребін.UA

@istrebin
Кількість підписників: 19 258
Фото: 17,900
Відео: 6,040
Посилання: 4,570
Опис:
Банка автора - https://send.monobank.ua/jar/AMGvEAZz6u Карта - 4874 1000 2519 7347 PayPal: [email protected] Ютуб-канал https://youtube.com/@istrebin_ua?si=y7VdwcXV7pfbGjxV
Джерело

Істребін.UA | Вадим ДенисенкоРосія кидає Китай? Дуже схоже.Росія запропонувала всім ...

Логотип телеграм спільноти - Істребін.UA Істребін.UA @istrebin
2 400 Охват/переглядів 2025-02-18 18:48 Повідомлення №15836
Вадим ДенисенкоРосія кидає Китай? Дуже схоже.Росія запропонувала всім американським компаніям повернутися в енергетичний сектор і плюс відкриває доступ до Арктичих родовищ - це головна тема сьогоднішніх переговорів. І це може бути той самий big deal. Цитую за російським виданням The Moscow Times: «Россия полагает, что американские нефтяные компании могут вернуться в страну, а кроме того, заинтересована в совместных с США проектах в Арктике, заявил перед началом переговоров в Саудовской Аравии глава Российского фонда прямых инвестиций Кирилл Дмитриев».В перекладі на людську мову - це кидок Китаю. Що ми маємо в залишку?1. Ми граємо в гру з США, маючи не найсильніші карти. Це треба реально оцінювати.2. Європа вже розколота і не буде єдиною. Зверніть увагу (особливо) на позицію Дуди щодо того, що не варто воювати з Трампом. 3. Повторю ще раз, те що пишу останні тижні: Трамп поставив ультиматум Європі. І зустріч у Франції показала: європейці його проковтнуть (погодяться на експорт технологій в обмін на захист).4. Нам потрібно йти в переговори з реальними вимогами, а не продовжувати мантру про НАТО.Заява росіян - це дуже поганий хід для нас. Ми зараз зайняли позицію ображеного. А це найгірше в політиці, бо політики не ображаються.