Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - "Натів" - Ізраїльський культурний центр у Києві
Додано 14 лип 2024

"Натів" - Ізраїльський культурний центр у Києві

@israelforyou_ua
Кількість підписників: 1 068
Фото: 2,520
Відео: 91
Посилання: 792
Опис:
Розповідаємо про всі аспекти життя сучасного Ізраїлю - культуру, освіту, інновації, економіку та науково-технічні досягнення.
Джерело

"Натів" - Ізраїльський культурний центр у Києві | Голова «Натіву» Алон Шохам вітає єврейські громади діаспори.Дорогі дру...

Логотип телеграм спільноти - "Натів" - Ізраїльський культурний центр у Києві "Натів" - Ізраїльський культурний центр у Києві @israelforyou_ua
381 Охват/переглядів 2026-04-01 06:17 Повідомлення №3067
Голова «Натіву» Алон Шохам вітає єврейські громади діаспори.Дорогі друзі, брати і сестри!За пасхальним седером ми не просто згадуємо Вихід, але стверджуємо й підтверджуємо нерозривну спадкоємність поколінь єврейського народу. Песах - свято нашої свободи, набуття себе як нації, вічне нагадування про перемогу євреїв над їхніми ворогами.Слова Пасхальної Гаґади - «в кожному поколінні повстають проти нас, щоб знищити нас» - актуальні й сьогодні. Але, як 3338 років тому ми перемогли армію фараона, що прагнула знищити нас, так переможемо і сьогодні. І нам у жодному разі не можна забувати: і тоді і зараз головна сила єврейського народу - у його дусі та його єдності.Песах - свято відкритого серця і відкритого дому. Гаґада велить: «Кожен, хто голодний, нехай прийде і їсть, кожен, хто потребує, нехай прийде і святкує Песах (разом із нами)». У дусі Гаґади ми запрошуємо вас стати нашими партнерами - і за столом седера і в єдності з єврейським народом та Державою Ізраїль.«Натів» продовжує свою історичну місію, залишаючись вашим надійним зв’язком із Державою Ізраїль. Безпека діаспори нерозривно пов’язана з силою Ізраїлю, а сила Ізраїлю - у вашій підтримці. Нехай прийдешнє свято принесе мир, безпеку, надію та радість у ваші й наші домівки.Світлого і кошерного Песаха!З глибокою повагою,Алон Шохам,Голова організації «Натів»