Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Це Ірпінь, Гріша | Київ, Буча, Гостомель
Додано 14 лип 2024

Це Ірпінь, Гріша | Київ, Буча, Гостомель

@irpingrisha
Кількість підписників: 111 360
Фото: 36,900
Відео: 9,890
Посилання: 42,700
Опис:
🌎 Ірпінсько-київський телеграм-канал Бучанського району. Оперативні новини з перших вуст! 📝 Надіслати новину / зв‘язок з адміном – @niggafeed_bot 🤙🏾 Запрошуй друзів за цим посиланням – https://t.me/+9FAhjOSi8TZhODli instagram.com/this_irpin_grisha
Джерело

Це Ірпінь, Гріша | Київ, Буча, Гостомель | В Ірпені обговорили проблеми з електропостачанням у ЖК «Сяйво», але св...

Логотип телеграм спільноти - Це Ірпінь, Гріша | Київ, Буча, Гостомель Це Ірпінь, Гріша | Київ, Буча, Гостомель @irpingrisha
23 500 Охват/переглядів 2025-12-14 10:36 Повідомлення №56697
🔴В Ірпені обговорили проблеми з електропостачанням у ЖК «Сяйво», але світла немає вже 20 годин поспільВ. о. мера Анжела Макеєва провела робочу зустріч із представниками забудовника ЖК «Сяйво 2» та його мешканцями.«Під час зустрічі забудовник пояснив загальну ситуацію. У будинку передбачена власна дахова котельня: приміщення вже збудоване, котли замовлені та оплачені. Очікуємо їхньої доставки для проведення монтажних робіт. За попередніми оцінками, котельня буде введена в експлуатацію навесні 2026 року», — повідомила Анжела Макеєва. Жителі повідомляють, що після серії публікацій про проблему на «Це Ірпінь, Гріша» влада вперше вийшла на звʼязок, проте поки це ніяк не вирішило проблему – в будинку немає світла вже понад 20 годин, а в квартирах по 8-10 градусів та хворі діти. «Забудовник всіляко уникає відповідальності, та не виходить на зв'язок – скидає все на ДТЕК. Після підключення за графіком, через пів години вимикається світло тільки в нашому ЖК. Щось вибиває в ТП. ДТЕК заявки не приймає, бо немає прямих договорів», – пише житель Дмитро. «На зустрічі в міськраді людина забудовника розповідала, що все в нас добре, робота робиться, на весні буде готова котельня. Але він те саме розповідав декілька років тому і нічого, від слова зовсім. Просили не відключати наш будинок від електроенергії, або створити м'якіший графік, на що Макєєва нам сказала до 4 х тижнів буде вирішуватися це питання», – пише мешканка Олена. А знаєте, хто може швидко вирішити цю проблему? Той, без чийого благословення й відсотка від продажів у місті не починається жодне будівництво – навіть невеликих таунхаусів.Але гроші вже отримані, а проблеми людей більше не цікаві, бо їх не вийде «запакувати» у передвиборчу програму. Це Ірпінь, Гріша 🤙🏾