Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ІНВЕСТ-КАВА | INVEST-KAVA
Додано 02 жов 2022

ІНВЕСТ-КАВА | INVEST-KAVA

@invest_kava
Кількість підписників: 2 343
Фото: 850
Відео: 67
Посилання: 989
Опис:
📈Огляд та аналітика ринків акцій, облігацій, деривативів. Канал ведуть проф. учасники ринку капіталів🇺🇦 з багаторічним досвідом роботи в банках та інвест-фірмах. 📬Зворотній зв'язок (консультація, реклама та ін.): [email protected]
Джерело

ІНВЕСТ-КАВА | INVEST-KAVA | ️ НБУ залишив облікову ставку на рівні 15%✔️Регулятор визнає, що інфля...

Логотип телеграм спільноти - ІНВЕСТ-КАВА | INVEST-KAVA ІНВЕСТ-КАВА | INVEST-KAVA @invest_kava
457 Охват/переглядів 2026-06-19 05:04 Повідомлення №1441
☕️ НБУ залишив облікову ставку на рівні 15%✔️Регулятор визнає, що інфляція залишається підвищеною, але розраховує, що поточний рівень жорсткості монетарної політики допоможе поступово повернути її до контрольованих значень.Що це означає?✔️Гроші в економіці залишаються дорогими. Бізнесу та населенню не варто чекати дешевих кредитів (окрім популістських рішень держави).✔️Для ринку ОВДП це позитивний сигнал. Поточна облікова ставка все ще підтримує привабливість державних облігацій та стримує зниження дохідностей по ним.✔️Для вкладників ситуація без змін: баківські депозити залишаються відносно привабливими на папері, але після податків та з урахуванням інфляції картина вже не така райдужна.🤔 А тепер ложка перцю до кавиЯкщо дивитися на поточний рівень інфляції, то рішення залишити ставку без змін виглядає доволі м'яким. У багатьох країнах центральні банки за таких бойових умов уже обісралися замислювалися б над додатковим підвищенням хоча б на 0,5-1 п.п., щоб чіткіше продемонструвати боротьбу зі зростанням цін.Схоже, НБУ вирішив не тиснути на економіку сильніше, обравши компроміс між стримуванням інфляції та підтримкою економічної активності під час війни.📅Наступний перегляд облікової ставки НБУ відбудеться 30 липня 2026 року🥸Підсумок від ІНВЕСТ-КАВА📌НБУ залишив ставку на рівні 15%, хоча інфляція вже натякає, що щось треба змінювати в цьому монетарному житті. 📌Для інвесторів в ОВДП та корпоративні облігації - це добра новина, адже дохідності залишаються і надалі привабливими та прогнозованими. 📌Для позичальників - теж непогано, бо гроші не стали ще дорожчими.📌А банківський депозит... ну ви знаєте девіз даного тг-каналу - "Депозит - гавно!".#облікова_ставка #НБУ