Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ІНВЕСТ-КАВА | INVEST-KAVA
Додано 02 жов 2022

ІНВЕСТ-КАВА | INVEST-KAVA

@invest_kava
Кількість підписників: 2 342
Фото: 851
Відео: 67
Посилання: 992
Опис:
📈Огляд та аналітика ринків акцій, облігацій, деривативів. Канал ведуть проф. учасники ринку капіталів🇺🇦 з багаторічним досвідом роботи в банках та інвест-фірмах. 📬Зворотній зв'язок (консультація, реклама та ін.): [email protected]
Джерело

ІНВЕСТ-КАВА | INVEST-KAVA | Минулого місяця на liga.net вийшла стаття під назвою "Створювати здоро...

Логотип телеграм спільноти - ІНВЕСТ-КАВА|INVEST-KAVA ІНВЕСТ-КАВА | INVEST-KAVA @invest_kava
744 Охват/переглядів 2025-12-18 20:40 Повідомлення №1343
Минулого місяця на liga.net вийшла стаття під назвою "Створювати здорову конкуренцію". Які перспективи нової біржі Inzhur"" з коментарями в ній одного з 🥸адмінів ІНВЕСТ-КАВА. Новина про створення фондової біржі від не останнього гравця на вітчизняному ринку капіталів - дійсно колихнула фондову спільноту та на мить вивела з притаманного місцевим фондовикам 😪 анабіозу.🥸 Думка з цього приводу вилилась в декілька цитат у даній статті: 💬Кілька бірж будуть створювати здорову конкуренцію і підштовхувати до розвитку вітчизняних гравців на фондовому ринку. 💬 Якщо ця біржа буде технологічніша, ніж наявна (а якраз з технологіями на вітчизняному фондовому ринку біда на всіх ланках біржової інфраструктури), то професійні учасники переходитимуть на новостворений майданчик. 🧐 Якщо ж копнути глибше відповідей адміна ІНВЕСТ-КАВА журналістам, то:✔️ Нова біржа від Inzhur - це: не гарантія ліквідності; не автоматичний IPO-бум всього, що ще дихає і ще не народилось на теренах вітчизняного бізнесу; але плюс один шанс зрушити "міцевий базарчік" з мертвої точки "ОВДП- стояка вісяка"!😜 А далі все просто:🙏 або технології + емітенти + інвестори📈, 🙃 або ще одна🚽 недо-технологічна біржа, на якій торгують ОВДП і трішки ще чимось...💡 Хоча глобально - проблема не в біржах та технологічності інфраструктури (котра 🙃нагадує заржавілі труби в будівлях часів радянської 🧟забудови - скрипить, пердить, але із 🛁крану щось же тече..), а радше у розумінні Державою🇺🇦 - для чого їй фондовий ринок взагалі🤔...#преса #фондовийринок #Україна @invest_kava