Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Особиста річ. Про парфуми.
Додано 14 лип 2024

Особиста річ. Про парфуми.

@intoperfumes
Кількість підписників: 1 803
Фото: 739
Відео: 7
Посилання: 205
Опис:
Канал про нішеву парфумерію. Відгуки, огляди новинок, ольфакторна культура та розвінчання міфів. Для звʼязку використовуйте повідомлення в каналі.
Джерело

Особиста річ. Про парфуми. | Колись я радила такий бренд — Les indemodables. Його в Україні немає, ...

Логотип телеграм спільноти - Особиста річ. Про парфуми. Особиста річ. Про парфуми. @intoperfumes
1 030 Охват/переглядів 2025-08-31 05:45 Повідомлення №1086
Колись я радила такий бренд — Les indemodables. Його в Україні немає, це дуже не комерційна історія і скоріш за все його й не привезуть. Але якщо раніше я через це засмучувалась, то сьогодні сподіваюсь, що дійсно він ніколи не стане на полички наших мереж. Короткі вводні: Бренд випустив парфуми з присвятою російській шкірі (велікая культура, культурноє наслєдіє тощо). І в принципі на таке я б закрила очі, бо дійсно існує в парфумерії аккорд cuir de russie і він існував дуже давно, тож пояснити брендам чому в українців від цього тіпається око важко. Проте бренд вирішив виправдатись, результати цих виправдань ви бачите на скринах, якщо коротко — бренд вважає, що росіяни не несуть відповідальності за те, що роблять їх лідери, не правильно перестати захоплюватись достоєвським та кандінським, бо інакше це стигматизація. Я, звичайно, дуже спростила. Прекрасно розумію, що донести в такому випадку свою точку зору(читайте — правду про війну) неможливо, бо випадок важкий — на четвертому році війни не чути про злочини росіян це вже позиція та вибір. Але маю вас попередити, що бренд обрав ось таку позицію — виправдання росіян та захоплення культурою, що вбиває. На превелике своє щастя я не встигла нічого собі в них купити, тепер вже й не треба, бо користуватись після такого я б не змогла. Я, чесно, пробачаю брендам багато — бо вони не живуть в нашій реальності, але виправдання росіян це щось таке, що дуже важко собі, в першу чергу, пояснити.P.S. всю історію від початку до кінця ви можете почитати у Христини @smellstalk в інстаграм