Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Особиста річ. Про парфуми.
Додано 14 лип 2024

Особиста річ. Про парфуми.

@intoperfumes
Кількість підписників: 1 803
Фото: 739
Відео: 7
Посилання: 205
Опис:
Канал про нішеву парфумерію. Відгуки, огляди новинок, ольфакторна культура та розвінчання міфів. Для звʼязку використовуйте повідомлення в каналі.
Джерело

Особиста річ. Про парфуми. | Пора, мабуть, на деякий час припинити ці експерименти з українськими б...

Логотип телеграм спільноти - Особиста річ. Про парфуми. Особиста річ. Про парфуми. @intoperfumes
1 100 Охват/переглядів 2025-03-15 18:40 Повідомлення №927
Пора, мабуть, на деякий час припинити ці експерименти з українськими брендами парфумів. Нижче відгуки на ще два бренди, які мені не сподобались. Я спеціально їх заблюрила, читайте тільки якщо впевнені, що це вас не засмутить. Про «Popidtynom» мені навіть сказати нічого, бо я, чесно кажучи, просто не знаю що сказати. Це не парфуми. Можливо, це можна назвати актом парфумерної творчості, але так само як моє хоббі з малюванням, наприклад, не робить мене художником, так і змішування сировини підозрілого походження не робить людину, яка це робить, професійним парфумером. Тому нехай це буде творчість, самовираження, експеримент, але це не парфуми. Якщо ви звикли купувати нішу або люкс, скоріш за все, ви будете розчаровані при знайомстві з цим брендом.Інше моє розчарування це парфуми Софії Дольної. Я не знаю, я вже починаю думати, що те, що налили мені в семпли і те, що налили іншим блогерам, які це хвалять, — це якісь різні речі. «Османтус» це стиглі, навіть забродивші персики в молоці на шершавій кислуватій деревній базі. База, до речі, схожа на ту, що зустрічається в ароматах Пархоменка. Це просто не для чутливих носів. «White Peony» грішить такою самою базою і немає з півонією нічого спільного. Півонію взагалі дуже важко відтворити в парфумерії, тому задача була у Софії не з легких, звичайно. Ще була «Конвалія», хтось називав це ніжним ароматом, але ніжності так такі самі як в попередніх ароматах — шершаві сандалові одоранти, що просто закривають все інше в ароматі і мною сприймаються дуже погано.Колись мені сказали з докором, що в мене високі вимоги щодо естетики. Це не завжди так, але щодо парфумерії — іноді таки справджується. Піду занюхну ці розчарування якимось «Кіліаном» з полички ))