Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Напиши мені інтерфейс
Додано 14 лип 2024

Напиши мені інтерфейс

@interface_writer
Кількість підписників: 1 627
Фото: 211
Відео: 6
Посилання: 126
Опис:
UX-райтерські будні. Розповідаю про тексти та інтерфейси, ділюся цікавими кейсами <3 Авторка: @Svitladivchinka
Джерело

Напиши мені інтерфейс | Клуб розборів: перша зустрічТреба реалізовувати ідеї, поки вони свіжі....

Логотип телеграм спільноти - Напиши мені інтерфейс Напиши мені інтерфейс @interface_writer
833 Охват/переглядів 2025-12-10 14:43 Повідомлення №411
Клуб розборів: перша зустрічТреба реалізовувати ідеї, поки вони свіжі. Запрошую вас, любі UX-райтери, прийти потеревенити і порозбирати кейси один одного.Як це працює?1️⃣Якщо маєте кейс і хочете, щоб його розібрали, пишете мені в особисті і показуєте, власне, кейс. Ця модерація потрібна, щоб планувати час – скільки ми можемо взяти кейсів на одну зустріч.2️⃣Я додам вас у спільний чат клубу – там будемо вести додаткову комунікацію.3️⃣На зустрічі буде адженда і обмежена кількість часу на кожен кейс.4️⃣Я виступаю як модератор і також як порадник у текстах. Брати участь в розборі можуть всі, хто зареєструвався і прийшов на зустріч.Поки беремо тільки україномовні кейси, а там подивимось.Перша зустріч тестова.Вартість – символічна:- 200 грн просто за участь- 300 грн за участь з розбором вашого кейсуЯкщо ви компанія/продукт і хочете, щоб ваш кейс розібрала наша спільнота – вартість залежить від глибини та складності кейсу і кількості тексту/екранів. Якщо потрібно, можемо збиратися спеціально під розбір тільки вашого кейсу❤️Хто може прийти?Вам не обов'язково бути UX-райтером. Якщо на вас лежить задача писати тексти, або вас просто цікавить ця тема, хоч ви, скажімо, дизайнер або дослідник – сміливо приходьте. Допоможемо)Як зареєструватися?Пишіть @Svitladivchinka в особисті. Оплата офіційно на ФОП🤝Коли: 17.12, 19:00Чекаю на всіх! Планую, щоб було прикольно і корисно)Маєте запитання щодо формату? У коментарях відповім🤝