Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Натхненні Ісусом✨
Додано 06 січ 2025

Натхненні Ісусом✨

@inspiretochanges
Кількість підписників: 49
Фото: 625
Відео: 27
Посилання: 99
Опис:
Ти, Ти, Ти Ісус Все, що хочу я Ти, Ти, Ти Ісус

👥 Кількість підписників

49
Середній/День:: +1
Середній/Тиждень:: +1
Середній/Місяць:: +3

📊 Кількість повідомлень на день

0.1
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0.1
Середнє за день: 0.1

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-01-08

Стіна

Статистика telegram каналу

«Дари є різноманітні, а Дух – той самий. І служіння різноманітні, а Господь той самий. І дії різноманітні, а Бог той самий, – Він робить усе в усіх. Кожному дається виявлення Духа на спільну користь. Одному Дух дає слово мудрості, іншому – слово знання тим же Духом, іншому – віру тим же Духом, іншому – дари оздоровлень тим самим Духом, іншому – робити чудеса, іншому – пророкувати, іншому – розпізнавати духів, іншому – різні мови, іншому – пояснення мов.»1 Коринтян 12:4-10 Вчора думала про те, що в церкві обовʼязково мають проявлятися Дари Духа. Бо якщо їх немає, це може бути тривожним дзвіночком, що не все в порядку. Бо ж дари це розвиток, для того, щоб Господня Церква зростала. Відсутність розвитку = деградування. Я вважаю, що Дух Святий може через кожного проявляти Його Дари, не всім однаково звісно, як і каже Писання. Інакше варто задуматися чи не обмежується робота Святого Духа? Чи бажаємо ми більших Духовних Дарів? Напишіть в коментарях свою думку🖇️ Мені цікаво почитати🙏P.S це моя думка серед багатьох інших думок 💭
1 Сам. 15:22: " Тоді Самуїл промовив: Хіба ГОСПОДУ приємніші всепалення і жертви, ніж послух ГОСПОДНЬОМУ слову? Запам’ятай: Послух кращий за жертву, й покірливість краща за баранячий жир!" Давно думала над цим віршем і зрозуміла одну річ - не так важливо, що ти кладеш на жертовник як сам факт того, що ти робиш це за наказом Господа. Як у випадку з Саулом: Господь не просив його забирати худобу амалекітянців для того, щоб приносити Йому жертви. Іноді ми намагаємося «задобрити» Бога нашими «гарними» думками чи ідеями чи ось такими «жертвами», втілюючи це в життя, в той час коли від нас треба лише виконати чітке і конкретне прохання. І на жаль не завжди схаменутися та покаятися відміняє наслідки вчиненої непокори. Інший приклад з Авраамом: Буття 22:2: "Тоді Бог звелів: Візьми твого сина, свого єдиного, якого ти любиш, Ісаака, і йди в землю Морія та принеси його там у всепалення на одній з гір, яку тобі покажу." Всі ми знаємо чим закінчилась ця історія. Думаю, що через послух Авраама, через стан його серця, яке було готове зробити все, що скаже Господь без питань і нарікань Авраам і отримав велике благословіння в наступних поколіннях. Готовність виконувати Божу волю показує чи ми зрілі для того, щоб бути поставленими над чимось більшим та відповідальнішим та чи в змозі ми отримати Боже благословіння. І хоч Саул був царем, але такий вчинок перед Богом був показником незрілості та неготовності до того, що мало прийти або виповнитися над його сімʼєю та його царством. P.S - останнє речення це моє припущення😊 Чекаю на ваші роздуми в коментарях ⬇️#моїроздуми