Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - INSIDER Волині
Додано 14 лип 2024

INSIDER Волині

@insider_volyni
Кількість підписників: 896
Фото: 426
Відео: 14
Посилання: 193
Опис:
В умовах інформаційного опіуму ми вирішили взяти на себе місію розказувати правду про політичне і не тільки життя Волині
Джерело

INSIDER Волині | Сьогодні, відбулось позачергове засідання виконавчого комітету Луцької...

Логотип телеграм спільноти - INSIDER Волині INSIDER Волині @insider_volyni
665 Охват/переглядів 2025-09-30 18:27 Повідомлення №864
Сьогодні, відбулось позачергове засідання виконавчого комітету Луцької міської ради. Враховуючи різке похолодання, яке продовжиться й надалі, всі очікували, що в порядку денному засідання появиться питання про початок опалювального сезону🤔. Нагадаємо, що в Україні розпочинається, коли протягом трьох діб поспіль середньодобова температура становить +8°C або нижче. Місцева влада ухвалює рішення про початок опалення, враховуючи погодні умови, і може вмикати тепло раніше в закладах соціальної сфери (школах, лікарнях), ніж у житловому фонді. Відповідно до прогнозу погоди на 1-3 жовтня середньодобова температура становитиме нижче +8°C. Правда вже після 5 жовтня показники термометра підуть вверх і середньодобова температура прогнозується на рівні 10-12 °C. То чи варто запускати опалення - питання відкрите🧐Однак, в лікарні, а особливо в школи та садочки мабуть вже слід подавати теплоносій. Бо дошкільнята, які приходять в садочки, де приміщення за ніч схолонуло, дуже швидко "потягнуть" батьків на лікарняне. Чи дозволить це зекономити міський бюджет? 🤷Однозначно ні, бо батьки на лікарняному - це зменшення відрахувань в бюджет з доходів фізичних осіб. А якщо ще добавити витрати "на калорифери", які однозначно підуть по комунальних закладах та установах, то зволікання запуску опалення нанесе вагомий, хоча й прихований збиток для міського бюджету.Але чи є у виконкомі Луцької міської ради хоть хтось, хто здатен промоніторити ріст витрат на електроенергію, падіння надходжень до бюджету тощо? PS Вітання Борису Анатолійовичу!