Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - INSIDER Волині
Додано 14 лип 2024

INSIDER Волині

@insider_volyni
Кількість підписників: 896
Фото: 426
Відео: 14
Посилання: 193
Опис:
В умовах інформаційного опіуму ми вирішили взяти на себе місію розказувати правду про політичне і не тільки життя Волині
Джерело

INSIDER Волині | Департамент муніципальної варти вже не вперше просить лучан про допомо...

Логотип телеграм спільноти - INSIDER Волині INSIDER Волині @insider_volyni
662 Охват/переглядів 2025-09-12 15:44 Повідомлення №849
Департамент муніципальної варти вже не вперше просить лучан про допомогу. Але чому? Та мабуть тому, що вони безпорадні і не такі сильні, як себе рекламують. Ось частина тексту їх прохання:"Увага!!!Допоможіть впізнати хуліганів!У Луцьку одразу у двох локаціях — на проспекті Перемоги та проспекті Соборності — зафіксовано хуліганські дії невідомих осіб. Вони змінили ракурс камер системи відеоспостереження «Центр безпеки міста Луцьк», супроводжуючи свої дії непристойними жестами перед об’єктивом.Камери на цих локаціях є частиною загальноміської системи "Безпечне місто Луцьк", яка допомагає поліції та міським службам швидко реагувати на надзвичайні ситуації, правопорушення та забезпечувати громадський порядок."Виникає кілька запитань:- де ваша група швидкого реагування, що на Рено Дастер катається? Їм гроші на пальне дають, щоб лише по своїх справах їздили?- якщо хулігани можуть змінити системи відеоспостереження "Центр безпеки міста Луцьк", то в чому полягає безпека, якщо хулігани знущаються над її елементами?- як працює загальноміська система "Безпечне місто Луцьк", якщо ні муніципали, ні патрульні поліцейські не змогли оперативно відреагувати на факт тривалого правопорушення, яке здійснювалось під камерами відеонагляду?Є хтось, хто знає, скільки осіб задіяні до нічного чергування для роботи з цими системами відеоспостереження і скільки коштів тратиться на кожну таку ніч безрезультатного спостережння?🤷