Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - INSIDER Волині
Додано 14 лип 2024

INSIDER Волині

@insider_volyni
Кількість підписників: 895
Фото: 426
Відео: 14
Посилання: 193
Опис:
В умовах інформаційного опіуму ми вирішили взяти на себе місію розказувати правду про політичне і не тільки життя Волині
Джерело

INSIDER Волині | Чи то Президент, чи то хтось з його оточення лобіює інтереси мобільних...

Логотип телеграм спільноти - INSIDER Волині INSIDER Волині @insider_volyni
572 Охват/переглядів 2025-08-19 09:18 Повідомлення №821
Чи то Президент, чи то хтось з його оточення лобіює інтереси мобільних операторів (прослідковується яскрава підтримка Водафону).Так, в зимовий період 2024-2025 по всій вертикалі влади доводилась необхідність надавати мобільним операторам альтернативні джерела електроенергії.Наприклад, якщо телекомунікаційне обладнання знаходиться на даху якогось навчального закладу, то навчальний заклад має, в разі блекауту, забезпечити генератор для потреб мобільного оператора.Відповідні наради збирали і в Волинській ОВА, і в районних, і в меріях великих міст.Того виявилось мало, то тепер пропали через ВРУ закон, який пришвидшує будівництво мобільних мереж.Хто не в курсі, то це, щоб місцеві громади не випендрювались дати, чи надати землю під вишку. Тепер тільки - дати.Але то таке, цікавіше інше, що на своєму телеграм каналі Волинська ОВА: "Дякую Президенту та Парламенту за підтримку й підписання Закону, який дозволить ще швидше забезпечити українців стабільним мобільним покриттям."Колись вже дякували Сталіну, за те, що сонце світить... Тепер спостерігаємо як обласна виконавча влада перетворюється в "дякунів"?🤷