Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - INSIDER Волині
Додано 14 лип 2024

INSIDER Волині

@insider_volyni
Кількість підписників: 895
Фото: 426
Відео: 14
Посилання: 193
Опис:
В умовах інформаційного опіуму ми вирішили взяти на себе місію розказувати правду про політичне і не тільки життя Волині
Джерело

INSIDER Волині | Колись монополіст, а тепер банкрут.ДП «Волинський облавтодор» нині бан...

Логотип телеграм спільноти - INSIDER Волині INSIDER Волині @insider_volyni
651 Охват/переглядів 2025-05-27 16:00 Повідомлення №738
Колись монополіст, а тепер банкрут.ДП «Волинський облавтодор» нині банкрутує і судиться з податковою. Лише із зарплати працівникам борги сягали понад 15 мільйонів гривень🤦Боргів у держпідприємства, крім зарплатних, набралося майже 40 мільйонів. Загалом кредиторів – зо два десятки. І всі хочуть урвати шматок від того майна, яке залишилося в облавтодору.Зараз ДП оскаржує дії податківців у суді.Але, як би там не було, підприємство дуже слабенько виглядало протягом останнього десятиліття в умовах конкуренції. Слід зазначити, що й держава та її місцева адміністрація не діяли на підтримку колишнього монополіста в сфері дорожнього господарства. Так, на початку 2020 року на Волині майже одразу після приходу в ОДА Юрія Погуляйка було зареєстроване ще одне державне підприємство "Служба місцевих автомобільних доріг у Волинській області". Ще одним підтвердженням, що держава обернулась задом до Волинського облавтодору є те, що на одній з останніх нарад у голови Волинської ОВА Івана Рудницького була директор ДП "СМАД У ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТІ" Оксана Грицюк, а про облавтодор ніхто й не згадував. Тому, можна й спрогнозувати результати рішень господарських судів у справі по ДП "Волинський облавтодор"😢