Джерело
Інга про підлітків | Зараз маю обмаль вільного часу, ще й світло відключають. Але дивимося ...
1 150 Охват/переглядів
2026-02-13 07:25
Повідомлення №721
Зараз маю обмаль вільного часу, ще й світло відключають. Але дивимося з Поліною дуже цікавий кіно. Хочу порекомендувати для спільного перегляду з підлітками. Фільм розповідає про людину з особливою формою аутизму - синдромом Аспергера. Різван Кхан прибув до США із Індії, незважаючи на протести родини, одружується на своїй коханій - матері-одиночці Мандір. Після теракту 11 вересня 2001 року, коли ставлення до мусульман у США різко погіршуються, їх відносини дають тріщину. Щоб повернути свою любов Кхан відправляється в подорож, маючи намір особисто зустрітися з президентом США ...Цей фільм мені подобається тим, що він насправді добрий і викликає сильні почуття. А ще він дає поле для розмов, пояснень і для нового. Наприклад, в ньому добре показані особливості людини з синдромом Аспергера. Також можна дізнатися щось нове про життя людей різних нацональностей і віросповідань. Тут ми з Поліною дещо гуглили, дещо запитували в чата GPT.Фільм рекомендую не для геть юних підлітків, а десь років із 13-14.#Інга_рекомендує_фільм