Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - InformNapalm
Додано 14 лип 2024

InformNapalm

@informnapalm
Кількість підписників: 132 138
Фото: 16,500
Відео: 5,610
Посилання: 11,300
Опис:
🔥 Офіційний канал Міжнародної розвідувальної спільноти InformNapalm. Соцмережі&Підтримка: https://linktr.ee/informnapalm Зв'язок для читачів: 📨 https://t.me/INapalmNews 📨 [email protected]

👥 Кількість підписників

132 138
Середній/День:: -35
Середній/Тиждень:: -242
Середній/Місяць:: -900

👁️ Середній перегляд на повідомлення

23 347
Середній/День:: 25,200
Середній/Тиждень:: 21,814
ERR: 17.67%

📊 Кількість повідомлень на день

4.3
Останній день: 5
Середнє за тиждень: 4.7
Середнє за день: 4.3

Історія зміни статуса

Офіційно підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 17,800 26-03-09 18:52
Сьогодні не було багато часу, щоб розважити наших дорогих читачів, тому ми просто підтримували репостами інші дружні канали, структури та підрозділи Сил оборони України. Також сьогодні хочемо нагадати вам деякі цікаві архівні матеріали, які виходили на сайті InformNapalm в різні роки цього дня 9 березня:🔥 "Як Москва боролася з легітимністю чеченського президента Масхадова" (09.03.2024)🔥 На Донбасі впав черговий російський БПЛА, який належав ФСБ РФ (09.03.2021)🔥 В арсеналі Рубана виявлено міномет, який анонсував ватажок донецьких бойовиків (09.03.2018)🔥 Начальник розвідки 2 АК ЗС РФ під контролем UCA. Part 5: ПСНР-8 (09.03.2017)🔥 Звіт про злам українського софту для артилерії хакерами FancyBear – психологічна операція Москви (09.03.2017)🔥 Ідентифікований перевертень 22-ї бригади ГРУ ЗС РФ, за сумісництвом – т. зв. «боєць спецназу ГРУ» терористичної організації «ДНР» (09.03.2017)🔥 InformNapalm переміг терориста із ФСВП РФ в суперечці про «конфіденційність» (ВІДЕО) (09.03.2016)Дякуємо всім, хто періодично читає InformNapalm і хто тримає увімкненими сповіщення з нашого каналу 🫶
👁 16,800 26-03-07 10:42
⚡️⚡️В районі ДАП ракетами ATACMS та SCALP уражено важливий об'єкт ворога⚡️В районі Донецького аеропорту ракетами ATACMS та SCALP сьогодні уражено місце зберігання, підготовки та пуску ударних БпЛА противника типу "шахед". Удару завдано підрозділами Ракетних військ і артилерії Сухопутних військ спільно з авіацією Повітряних Сил ЗСУ.🔥Зафіксовано масштабну пожежу та вторинну детонацію (на відео).⚡️Крім того, у рамках зниження бойового потенціалу російського агресора підрозділи Сил оборони України 6-го та у ніч на 7-е березня завдали противнику серії інших уражень .Зокрема уражено пункт управління БпЛА окупантів у районі Діброви (ТОТ Луганської обл.), а також командно-спостережний пункт у районі Кругляківки (ТОТ Харківської обл.).Крім того, Сили оборони били по артилерійських засобах противника на вогневих позиціях: у районах Тавільжанки (ТОТ Харківської обл.), Воскресенки та Новопавлівки (ТОТ Донецької обл.).🔥Також уражено райони зосередження живої сили противника у районах Новогригорівки, Залізничного (ТОТ Запорізької обл.), Торського (ТОТ Донецької обл.) та Сопича на Сумщині.🧐Ступінь завданих збитків та втрати ворога уточнюються.💥Системне ураження пунктів управління БпЛА, артилерійських позицій та живої сили противника послаблює його можливості щодо управління підрозділами, ведення вогню та підготовки наступальних дій.Далі буде! 💥 Слава Україні! 🇺🇦
👁 49,200 26-03-06 11:39
Відомий європейський журналіст-розслідувач Szabolcs Panyi, який активно пише про Угорщину та угорську політику, написав декілька цікавих твітів, які ми хочемо процитувати і для читачів InformNapalm:Твіт щодо ситуації навколо захоплення інкасаторів: "Уряд Віктора Орбана навмисно намагається спровокувати конфлікт з Україною, бо бачить у цьому свій єдиний шанс виграти вибори 12 квітня, на яких він значно відстає від опозиції.Щодо цього інциденту: з того, що я чую від джерел, пов’язаних з угорським урядом, вантажівки та працівники банку були затримані в межах політичної операції. Як юридичну підставу було сфабриковано розслідування податкової служби (NAV), а для затримання залучили контртерористичні сили. Згідно з цією інформацією — яка, як стверджується, спочатку надійшла з російських джерел — один із охоронців, що перевозили гроші, був колишнім високопоставленим українським співробітником служби національної безпеки. Саме він став ціллю так само сфабрикованих звинувачень у відмиванні коштів. Інших шістьох українських охоронців, найімовірніше, затримали незаконно — навіть без будь-якого формального, хоч і надуманого, юридичного обґрунтування. Саме такої ескалації ми й очікували від Орбана. Це вже почалося. Тепер на партнерах Угорщини в ЄС і НАТО лежить величезна відповідальність — зараз і в найближчі тижні." Твіт про російську спецоперацію щодо виборів в Угорщині. "Путін доручив Сергію Кирієнко провести в Угорщині операцію з втручання у вибори за моделлю Молдови на користь Орбана, відправивши трьох політичних технологів, пов'язаних з ГРУ, з дипломатичними або службовими паспортами для роботи з російського посольства в Будапешті"
👁 24,300 26-03-04 17:40
🔤 Як російські спецслужби вербують людей через “легкий заробіток” Сучасна війна триває не лише на полі бою. Вона ведеться одночасно у кількох вимірах: військовому, інформаційному, кіберпросторі та соціальних мережах. Інформаційні канали і месенджери дедалі частіше стають інструментом для вербування людей, яких намагаються залучити до диверсійної або розвідувальної діяльності.Цим інструментом користуються обидві сторони війни. У такому протистоянні вирішальним стає те, хто швидше знаходить ефективні методи дії та контрдії.РФ має значно більшу чисельність населення, але цей фактор працює не лише на її користь. Разом із масштабом населення зростає і кількість людей, вразливих до вербування та маніпуляцій, що створює можливості для роботи проти самої Росії.Водночас російські спецслужби активно намагаються використовувати месенджери для пошуку людей в Україні. Підрозділи ГУ ГШ та ФСБ РФ залучають підконтрольні кол-центри на території Росії та масово працюють через Telegram, Tik Tok та інші платформи. Платформи при цьому є лише інструментом, який можна змінювати і підлаштовуватись.Схема зазвичай однакова:▪️ моніторинг каналів із пошуком роботи або “легкого заробітку”▪️ контакт із потенційною ціллю через месенджер▪️ прості оплачувані завдання без явної протиправності▪️ паралельний збір особистих даних для можливого шантажу▪️ поступовий перехід до протиправних завданьНайчастіше це:▪️ фото або відео наслідків ракетних ударів▪️ зйомка позицій ППО та техніки Сил оборони▪️ підпали або диверсії▪️ участь у підготовці терактівВажливо розуміти: месенджери — лише інструмент, тому блокування однієї платформи проблему не вирішує. Ключовими залишаються уважність та інформаційна гігієна.До речі, нещодавно на АрміяInform виходив матеріал, де засновник міжнародної розвідувальної спільноти InformNapalm Роман Бурко звертав увагу на можливість викривати російських агентів через чат-бот СБУ «Спали ФСБшника».🔤 Ворог розраховує на наївність, використовуючи такі аккаунти для вербувальних дій (свіжі приклади на скриншотах)🔤 Якщо вам пишуть із пропозиціями “легкого заробітку” і дивних завдань — не погоджуйтесь і повідомляйте одразу через чат-бот СБУ «Спали ФСБшника».
👁 19,900 26-03-03 14:15
Ну і ось перші родзинки, про які я вже попереджав.Шахеди з російськими компонентами дісталися території НАТО — атаковано британську авіабазу RAF Akrotiri на Кіпрі.А тепер найцікавіша деталь для розуміння процесів: на збитому дроні виявили російську радіоелектронну захищену CRPA-антену «Комета-М4».Що це означає мовою інженерів? Чотири елементи цієї антени чітко вказують на те, що конструктори закладали розуміння відсутності щільних засобів РЕБ (радіоелектронної боротьби) в потенційних зонах ураження. Тобто вісь «Росія-Іран» чудово проаналізувала західну оборону на Близькому Сході. Вони зрозуміли, що там немає такого тотального насичення РЕБ, як зараз в Україні, і цілеспрямовано обладнали дрони під прорив розслабленої ППО союзників.Ми ж казали, що на уламках знайдуть російські деталі. І ось він, прямий доказ. Це вже давно не просто «іранські дрони». Це результат єдиного військового конвеєра, де російські фахівці з тієї ж «Алабуги», використовуючи досвід війни проти України, модернізують зброю для ударів по західних цілях.У 2014 році світ вирішив погратися в дипломатію, закривши очі на агресію і вважаючи її «локальним конфліктом». У 2026-му російсько-іранські гібриди б'ють по готелях у Дубаї та британських базах на Кіпрі.Екосистема терору масштабується і б'є там, де їй вчасно не дали по зубах.
👁 17,200 26-02-27 16:39
Проект Закону про Кіберсили Збройних Сил України доопрацьовано до другого читання за результатами спільної роботи профільного комітету, Міністерства оборони України, Генерального штабу Збройних Сил України та органів військової розвідки.Посилання на Картку законопроекту - https://itd.rada.gov.ua/billinfo/Bills/Card/45453Законопроєкт визначає правові та організаційні засади формування у складі Збройних Сил України військової та технічної організаційної структури за стандартами НАТО, відповідальної за кібероборону держави, захист її суверенітету і територіальної цілісності у кіберпросторі.Основними завданнями Кіберсил стануть:- нарощування та ефективне застосування спроможностей кіберстримування;- проведення військових кібероперацій;здобуття та утримання переваги над противником у кіберпросторі;- послаблення спроможностей противника шляхом проведення операцій в електромагнітному спектрі та кіберпросторі; - захист інформаційних і комунікаційних систем сил оборони.В умовах збройної агресії російської федерації проти України кіберпростір є одним із ключових доменів сучасної війни. Інституалізація Кіберсил як окремого роду військ забезпечить системність, централізоване управління, розвиток спроможностей та підвищення ефективності кібероборони держави.
👁 18,300 26-02-26 07:51
🇺🇦26 лютого — День спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста СевастополяДванадцять років тому, 26 лютого 2014 року, тисячі кримських татар, українців і представників інших національностей Криму вийшли до будівлі Верховної Ради АРК у Сімферополі. Вони чинили спротив ницій російській окупації та заявили світу про непохитну цілісність України.Це був перший масовий мітинг проти російської агресії, що розпочалася 20 лютого — водночас із розстрілами демонстрантів у Києві під час Революції Гідності. Уже за добу після мітингу у Криму регулярні формування зс рф захопили будівлі парламенту та уряду АРК — підступно, в час найбільшого сум’яття.▪️Так Крим став першим фронтом російсько-української війни.Воєнна розвідка України працює на деокупацію Криму з перших днів агресії. Зухвалий рейд на тимчасово окуповану територію у 2016-му в районі Армянська та у 2023-му в Тарханкуті, ліквідовані офіцери спецпідрозділів фсб і далекобійні операції на морі, повітряні удари по військових об'єктах агресора, підтримка руху місцевого спротиву та зруйнована логістика ворога. Це — послідовні кроки розвідників із повернення українського Криму додому.26 лютого 2014-го жителі Криму своїм вчинком довели, що Крим був, є і буде українським. ⚔️Продовжуємо спротив сміливців, які знали, як слід вчинити в потрібний момент. Слава Україні!ГУР в інших соціальних мережах: 🔹Facebook 🔹YouTube 🔹 Viber 🔹Instagram 🔹Twitter 🔹 Threads 🔹 WhatsApp🔹 Telegram Bot🔹 TikTok
👁 20,100 26-02-25 14:25
Максим Майоров, експерт Центру дослідження безпекового середовища “Прометей” написав щойно цікавий допис:"Після вчорашнього голосування в ГА ООН до річниці російського повномасштабного вторгнення з’явився інтерес подивитися, чи вплинуло на результат заснування Трампом Ради Миру.Нагадую, що статут Ради був підписаний 22 січня цього року в Давосі, а 19 лютого у Вашингтоні відбулося перше засідання, куди приїхали представники низки країн, які погодилися приєднатися.Формально Рада Миру створена для врегулювання у Секторі Гази, але в процесі стало зрозумілим, що Трамп замислив якщо не альтернативу, то конкурента для ООН.Організацію Об’єднаних Націй американський президент не шанує, і планомірно скорочує присутність США в її структурах.Рада Миру – інша справа. Статут її виписаний так, що Трамп там одноосібний диктатор. Звісно, самий по собі такий формат мало кого може привабити, але біля тридцяти урядів різних країн вирішили погодитись, щоб зберегти прихильність господаря Білого дому. Вчорашнє голосування могло продемонструвати, чи поводиться новостворена Рада Миру як єдина фракція в Генасамблеї?Справа не тільки в тому, що це було перше голосування з українського питання після заснування Ради Миру.Вчорашня резолюція – одна з тих, які голосувалися майже щороку 24 лютого: у 2023, 2025 і 2026-му роках.Минулого року саме через резолюцію 24 лютого виник публічний дипломатичний конфлікт між Україною та США, які різко змінили свою політику з приходом адміністрації Трампа.Тоді США вперше голосували проти українського проєкту резолюції, а натомість висунули свій альтернативний, за який вже не голосувала Україна.В підсумку пройшли обидві резолюції, але українська з підтримкою 93 голоси, а американська – 89.Цього року Трамп міг спробувати взяти реванш, використовуючи Раду Миру як свою фракцію в Генеральній Асамблеї.Але… цього не сталося.Звісно, більше половини членів Ради Миру не голосували за українську резолюцію 2026 року. Утрималися й самі Сполучені Штати.Але водночас 9 членів Ради Миру голосували за резолюцію.Тож члени Ради Миру не відзначилися одностайністю.Переважна більшість країн Ради Миру голосували просто так само, як і в 2025 році, а до цього в 2023-му.Цьогоріч голосування було навіть краще для України, ніж рік тому.Звісно, у 2023-му підтримка України була суттєво більшою, але покищо Рада Миру не стала антиукраїнською фракцією в Генасамблеї"
👁 127,000 26-02-20 17:54
🔤 Ексклюзив InformNapalm про результати надзвичайної кібероперації українських кібер фахівців, які понад 6 місяців приховано спостерігали за операторами російських дронів та виявили як росіяни використовують Білорусь для своїх атак проти України.18 лютого 2026 президент України Володимир Зеленський оголосив про застосування санкцій проти білоруського диктатора Олександра Лукашенка через його участь у масштабуванні та затягуванні війни країни-агресора Росії проти України. Було відкрито зазначено причини. Серед них те, що у другій половині 2025 року на території Білорусі росіяни розгорнули систему ретрансляторів для управління ударними дронами, що збільшило можливості російської армії завдавати ударів по північних областях України – від Київщини до Волині. Частину ударів, зокрема по енергетичних обʼєктах і залізниці, росіяни не змогли б завдати без такої допомоги з боку Білорусі.Ці санкції стали кульмінацією довготривалої кібероперації, яку проводили українські хакери аналітичного кіберцентру Fenix при підтримці волонтерів міжнародної розвідувальної спільноти InformNapalm.Деталі читайте в статті🔤
👁 19,500 26-02-19 09:44
Міністерство закордонних справ України на своїй сторінці Facebook щойно опублікувало цікавий допис:"19 лютого 1992 року Верховна Рада України затвердила тризуб як малий герб України. Цим рішенням Україна підтвердила спадкоємність традицій Української Народної Республіки, яка ще у 1918 році затвердила тризуб своїм державним гербом.Тризуб має тисячолітню історію: у княжі часи він був родовим знаком Рюриковичів і карбувався на монетах, печатках та зброї. У ХХ столітті він став символом боротьби за українську незалежність, був заборонений радянським режимом як "націоналістичний знак", але попри всі утиски зберігся як знак державності й свободи.Після відновлення незалежності України у 1991 році повернення тризуба як малого герба стало актом історичної справедливості. Сьогодні він є символом українського суверенітету, єдності та зв’язку поколінь – в Україні й для українців у всьому світі" Міжнародна розвідувальна спільнота InformNapalm також вітає українців та всіх людей доброї волі світу, які щиро підтримують Україну, з Днем Державного герба України🇺🇦🫶