Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - InformNapalm
Додано 14 лип 2024

InformNapalm

@informnapalm
Кількість підписників: 132 138
Фото: 16,500
Відео: 5,610
Посилання: 11,300
Опис:
🔥 Офіційний канал Міжнародної розвідувальної спільноти InformNapalm. Соцмережі&Підтримка: https://linktr.ee/informnapalm Зв'язок для читачів: 📨 https://t.me/INapalmNews 📨 [email protected]

👥 Кількість підписників

132 138
Середній/День:: -35
Середній/Тиждень:: -242
Середній/Місяць:: -900

👁️ Середній перегляд на повідомлення

23 347
Середній/День:: 25,200
Середній/Тиждень:: 21,814
ERR: 17.67%

📊 Кількість повідомлень на день

4.3
Останній день: 5
Середнє за тиждень: 4.7
Середнє за день: 4.3

Історія зміни статуса

Офіційно підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 30,800 25-03-13 17:37
Ми знаємо, що є певна категорія хороших працьовитих людей, які вагаються чи подавати заявку на вступ до ЗСУ, чи чекати як складеться доля і чи їх мобілізують з вулиці? У нас є декілька знайомих, які є талановитими інженерами, ІТ-спеціалістами, які є патріотичними людьми, вони не тікали за кордон і не ховались від мобілізації, але і не проявляли ініціативи в цьому питанні. І в певний момент часу їх забрали з вулиці, коли вони були не готові та опинились у підрозділах, в яких ні за своїм ВОС, ні за навичками, не мали б опинитись. Такої ситуації можна було б оминути, якби вони не чекали, коли їх заберуть з вулиці, а самі починали шукати підрозділ, в якому їх ВОС та навички затребувані, отримували відношення на проходження служби. Словом - були самі, як кажуть, "ковалями своєї долі", а не пускали все на волю випадка. Тому ми часто відгукуємось на рекрутингові запити різних підрозділів Сил оборони України, які надають інформацію по вакансіях, бо розуміємо, що це шанс для багатьох людей знайти свій підрозділ, шанс не опинитись у хаотичному долевороті, а самим керувати власною долею. І відчуття контролю за ситуацією, відчуття того, що ти сам обираєш, а не тобою вертять і кидають тебе куди хочуть - це дуже важливо для будь-якої людини, будь-якого чоловіка і громадянина.І сьогодні 154 окрема механізована бригада ЗСУ запрошує вас розглянути вакансії та подати заявки, щоб долучитись до захисту України. 🔤 Деталі на сайті: https://www.154.army/
👁 36,600 25-03-08 14:28
Історик та політолог Максим Майоров нагадує про історичні аналогії:"Сьогодні минає 20 років із дня загибелі президента Чеченської Республіки Ічкерія Аслана Масхадова.Росіяни знайшли його в бункері у рівнинному селі Толстой-Юрт, неподалік Грозного. За однією версій, усвідомивши безвихідь, президент попросив свого племінника і охоронця Вісхана Хаджимуратова не дати потрапити йому живим у полон. Озброєний “Макаровим” родич виконав останнє прохання чеченського лідера.Немолодий Масхадов провів у підпіллі 5 років. Весь цей час він не полишав Чечні, територія якої менше Рівненської області. Його розшукувала ціла армія і всі спецслужби Росії, використовуючи новітні засоби стеження та виявлення. Президент не просто ховався. Він постійно пересувався республікою, збирав наради командування, спілкувався з емісарами за кордоном і роздавав інтерв’ю медіа.В аудіолисті до міністра закордонних справ ЧРІ Ільяса Ахмадова, записаному 18 січня 2001 року, Масхадов дав вичерпну характеристику Путіну:“Ільясе, не варто цього забувати, треба завжди про це говорити, що сьогодні в Росії до влади прийшов справжній маніяк. Просто справжній маніяк! Рядовий підполковник спеціальної служби. Абсолютна нікчема. Він просто лицемір, до неможливого! Він ні перед чим не зупиняється, у цієї людини немає абсолютно нічого святого! Одного разу він може сказати одне перед своїми людьми, а наступного дня сказати: “Я цього не казав”.”Влучні слова підпільника - без доступу до ситуаційних кімнат і штату аналітиків при собі. У той час решта світу, включно з Україною, ще була засліплена ореолом “перспективного лідера” та “надійного партнера”.Живий президент ЧРІ був кісткою в горлі окупантів та їх маріонеток. Адже в очах міжнародної спільноти Масхадов залишався легітимним лідером Чечні, обраним на конкурентних і міжнародно визнаних виборах 1997 року. Визнаних навіть Росією. Перебування президента вдома, а не в екзилі, додавало моральної сили чеченському спротиву.Масхадов воював, але до кінця життя не полишав віри в дипломатію. За два місяці до загибелі він оголосив одностороннє перемир’я, якого дотримувалися всі польові командири. А це руйнувало ще одну тезу російської пропаганди: мовляв, Масхадов більше нічого не контролює і нікого не представляє.25 лютого 2005 року в посланні до Хав’єра Солани (тоді Верховного представника ЄС з питань закордонних справ і політики безпеки) президент Масхадов згадує, що уважно слідкував за подіями Помаранчевої революції в Україні.На його думку, велика роль у її щасливому завершенні належала Європейському Союзу. Тож Європа може бути сильною і ефективною, якщо вирішить діяти наполегливо та злагоджено. Масхадов хотів би такої ж ефективності і сили для сприяння припиненню війни й геноциду в Чечні..."
👁 38,900 25-03-06 20:12
Що ж, ймовірно, прийшов час розкрити одну кулуарну історію, яка трапилась з нами в 2017 році, невдовзі після того як Трампа обрали на перший президентський термін у США. Знайомі з нами з 2015 року працівники одного з посольств третьої країни, які від початку війни на сході України постійно цікавились фактами російської агресії, запропонували нам зустріч з людиною, яку представили як...назвемо його "містер Чіп". Сам "містер Чіп" одразу нам повідомив, що він має хороші стосунки з Трампом і навіть "періодично смажить з ним барбекю на задньому дворі". Ми не мали змогу перевірити чи це так, тому просто ввічливо посміхались, розуміючи, що для американців "хороший понт" - дорожчий за гроші, хоча подекуди, вони майстри спорту по швидкій девальвації свого авторитету, в який роками вкладали значні ресурси. Але це ліричний відступ. Тож далі "містер Чіп" перейшов до справи: "Ви хороші хлопці, ми бачили як ви публікуєте багато зламів пошт російських політиків, SurkovLeaks - це чудова операція, але ви могли б приносити більше користі при підтримці США...". Нам, звісно, стало цікаво, невже Америка справді вирішила допомогти українським волонтерам та активістам у боротьбі проти РФ, але ці сподівання швидко розвіялися, коли "містер Чіп" повів свій монолог далі: "Ви ж розумієте, що вашим справжнім ворогом є не РФ, а Китай, ми пропонуємо вам добре заробити, але потрібно буде зламувати поштові скриньки китайських, а не російських політиків...". Це скорочений зміст довгих прелюдій, з якими підкатував до нас цей "друг Трампа по барбекю". Ми звісно одразу зрозуміли, що нашу спільноту хочуть просто затягнути в чужу гру і помножити наші спроможності воювати проти росіян на нуль, тому ми з ввічливими посмішками відмовились від подальшої комунікації і це був наш перший і останній досвід комунікації з людьми, які працюють на Трампа. Тому зараз, коли вже в масштабах країни та в умовах ще більшої війни адміністрація Трампа так само намагається переконати Україну "не чинити спротив росіянам", ми спіймали певний флешбек і згадали цю історію. Ну і варто відзначити, що відмова американцям від нас і від українських хакерів, які також були присутні на цій зустрічі, були консолідованими і всі розуміли, що американці просто хочуть загрібати жар нашими руками і при цьому ще й хочуть врятувати росіян, підкупивши українців, щоб вони витрачали час на протистояння з Китаєм. Ми принципово не погодились, бо для нас війна проти російських агресорів є особистою війною та справою виживання, тому ми не припинили кібероперацій проти РФ, як того хотів "містер Чіп", і не стали найманцями для атак проти Китаю. Бо наш ворог і тоді, і зараз - це Росія, яка окупувала наші домівки в Криму та на Донбасі, яка принесла горе мільйонам українців. Цю історію ми збирались розповісти в деталях в книзі про шлях міжнародної спільноти волонтерів InformNapalm, яку хотіли б написати. Але в контексті подій, які відбуваються в світі, вирішили розповісти її не чекаючи часу, коли з'явиться книга.
👁 21,900 25-02-23 14:02
Які часи, така і реклама фільмів наздоганяє в соцмережах. Доволі символічна на цей час обкладинка до нового приквелу фільму "Чужий" 2025 року. Але ми це поширюємо не для того, щоб вас засмутити чи вчергове нагадати, що живемо в епоху великих змін, краху світоустрою чи міжнародних норм. Коли був COVID19 - всі думали, що це вже занадто: купа правил, обмежень і т.д. Але коли почалась повномасштабна війна, то часи коронавірусу вже не здаються настільки важкими. І ось велика війна триває вже 3 роки і світ навкруги входить в ще більшу турбулентність. Є такий цікавий патч, який все частіше бачу у молодих військових і він стає все більш поширеним. На ньому змія обвиває автомат і зверху є лаконічний напис: "Слабким п*зда". Тому маємо бути сильними та готовими до будь-яких викликів. Хоч пандемії, хоч війни, хоч поїхавші кукухою діди-бариги на чолі найбільших ядерних держав... Чим вищу планку ми зможемо взяти і пройти далі, тим цікавіше. Підтримуйте в собі відчуття внутрішньої сили та мотивуйте близьких вам людей, щоб вони не впадали у відчай та не опускали рук, бо слабким і справді буде те, що написано на шевроні, але українці не слабкі, всі разом якось вивеземо.
👁 79,100 25-02-18 19:30
Якщо США більше не цікавить роль світового поліціянта та борця за демократію і тепер вони (вчергове) оперують у своїй зовнішній політиці виключно інтересами привласнення корисних копалин інших країн. То сьогодні ми зробимо їм дуже щедрий подарунок і опублікуємо закриту презентацію нової стратегії  розвитку мінерально-сировинної бази Російської Федерації до 2035 року PDF 🙆‍♂️  Впевнені, що аналітики та радники Трампа зможуть самі перекласти цю презентацію Росгеології, або насамкінець попросити ChatGPT це зробити за них. Також ця презентація може бути цікава для Китаю, який може собі перекласти її через DeepSeek, щоб випередити і показати BigDick американцям. Нам однаково хто першим отримає цю інформацію та скористається нею, бо як показує практика, коли є конкуренція, то є і кращі пропозиції. Бо щось американці дуже загралися в облизування московського Ху*ла. До слова, ці матеріали були отримані в ході зламу поштових листувань помічників Дмітрія Мєдвєдева (частково цей дамп був описаний в CybOps -  MedvedevLeaks)Цікаво, що за офіційною стратегією розвитку МСБ до 2035 року Росія стикається з низкою проблем:• Приріст нових родовищ не компенсує обсяги видобутку. У 2018-2019 роках запаси стратегічних корисних копалин скоротилися на 10-90%.• Кількість відкритих родовищ за 25 років зменшилася в 10 разів.• Імпортозалежність за стратегічними металами (марганець, хром, літій, кобальт, мідь) досягає 100% у деяких випадках, що робить Росію вразливою до санкцій.• Державне фінансування геологорозвідки скоротилося на 94 мільярди фублів, а приватні інвестиції не змогли заповнити цей розрив.• Експорт залишається переважно сировинним: 54% усіх продажів — нафта, газ, вугілля, залізна руда.Ці слабкі місця загрожують мінеральній безпеці РФ, а отже — і її стратегічним можливостям. Росія втрачає самостійність у ключових секторах промисловості, що робить спроби розширення контролю над зовнішніми ресурсами критично важливими для її еліт.• Марганець — 100% імпортується, оскільки власних родовищ у РФ майже немає.• Хром — понад 80% поставок надходить із-за кордону.• Літій — повна залежність від імпорту, втрата українських запасів призвела до технологічного відставання.• Кобальт — 95% постачається з-за кордону, що критично важливо для військової електроніки.• Мідь — дефіцитні запаси, що стримує розвиток інфраструктури та виробництва.Росію треба дотискати, а не підігравати їй у її амбіціях, що зараз і робить Трамп, намагаючись розграбувати жертву агресії, замість того, щоб дотиснути агресора і взяти з нього всі потрібні репарації та ресурси.Та як би складно нам не було, але потрібно залишатись незламними, бо тих, хто покірно опускає голову - не жаліють, а ще більше б'ють, вбивають та грабують. А ті, хто чинить відчайдушний спротив мають шанс відмахатись від грабіжників. Якщо США не бажає бути на боці світла, то це їх історичний вибір та карма, а ми маємо обирати свій шлях заради волі та майбутнього наших дітей.
👁 31,900 25-02-03 18:35
‼️ССО уразили два великих енергетичних підприємства в росіїСили спеціальних операцій разом зі Службою безпеки України у ніч проти 3 лютого уразили безпілотниками одразу два російські підприємства - Волгоградський НПЗ, який належить «Лукойл-Волгограднафтопереробка», та Астраханський газопереробний завод.В результаті спільної операції завдано кількох дронових ударів по великих виробниках пального для армії рф, що веде війну проти України. На Волгоградському НПЗ, що переробляє майже 6% всієї нафти в рф, уражено одразу кілька об’єктів - факельне господарство, установки первинної переробки, а також технологічні установки. Пожежа досі триває. Влада Волгоградської області, що розташована за понад 500 кілометрів від контрольованої українською армією території, після десятків вибухів оголосила «червоний» рівень небезпеки та закрила аеропорт «Волгоград». Астраханський ГПЗ є одним з ключових російських енергетичних підприємств з щорічною переробкою 12 мільярдів кубометрів газового конденсату. Там українські безпілотники, які пролетіли близько 1000 кілометрів, пошкодили комплекс переробки газового конденсату. Пожежа на стратегічному для ворожої армії та економіки об’єкті досі триває. Робота заводу зупинена. Це влучність, що змінює хід війни. Працюємо далі!Facebook • Instagram • X (Twitter)
👁 28,400 25-01-30 19:23
🔤Наш бойовий побратим, захисник України з Донеччини, Віталій Овчаренко сьогодні поділився цікавими новинами щодо продовження розвитку на Курщині ініціативи FM-радіо трансляцій «Вільна Суджа», яка стала логічним продовженням більш ранніх ініціатив зі зверненнями до поневолених народів Росії, зокрема, чеченською мовою.Як розповів Віталій Овчаренко, наразі стартував пілотний ефір FM-радіо «Вільна Суджа», яке почергово транслюється на 4 основних  FM-радіоканалах, які вдається перекривати у південній частині Курської області. І перший випуск трансляції цього радіо також був присвячений «кадирівцям» – чеченцям, що перебувають у складі російської армії. У цьому ефірі транслювались звернення до чеченців в армії РФ від Ахмеда Закаєва, який обіймає посаду прем’єр-міністра Чеченської Республіки Ічкерія (в еміграції).Також в ефір додали звернення до чеченського народу від Анатолія Мазура – учасника російсько-чеченської війни, який разом з іншими українцями ще у середині 90-х років брав участь у чеченському національному спротиві.В трансляцію також включались пророчі слова першого президента Чеченської Республіки Ічкерія, легендарного Джохара Дудаєва, який іще в 90-х роках ХХ століття викрив імперську сутність Росії.Цей випуск радіо "Вільна Суджа" доповнили пісні на гітарі часів боротьби чеченського народу за свободу від російських окупантів у виконанні чеченських бардів Тимура Муцураєва та Імама Алімсултанова.Для зворотного зв’язку зі слухачами в трансляціях повідомляється, що діє телеграм-бот «Свободная Суджа» від Центру національного Спротиву. Туди можуть звертатися місцеві мешканці Курщини, які хочуть співпрацювати з Силами оборони України та наближати справедливий мир, який можливий тільки у разі перемоги над рашизмом. У 🎵 прикріпленому файлі 🎸 наведено один із чорнових варіантів першого ефіру, який транслювався в ефірі FM-радіо.Невдовзі ми поділимось наступними випусками  FM-радіо «Вільна Суджа». Звісно, випуски публікуватимуться із затримкою та деяка інформація буде лишатись доступною виключно для слухачів цього радіо безпосередньо на Курщині, щоб не спрощувати російським спецслужбам з федерального центру роботу з моніторингу та залишити сюрпризи.
👁 106,500 25-01-23 18:26
🙆‍♂️ Українські хакери передали міжнародній розвідувальній спільноті InformNapalm дані зі зламаних листувань деяких російських чиновників. Серед цікавого, що можна оприлюднити вже сьогодні - закриті статистичні дані щодо фактів самовільного залишення частин військовослужбовцями ЗС РФ за 2024 рік. На інфографіці зі слайдами, якими ділились чиновники в приватних листуваннях, відсоток відкритих кримінальних справ. Якщо його проаналізувати, то виходить 42 774 військових РФ самовільно залишали частини. Гірше за всіх ловлять утікачів у Ленінградському військовому окрузі (всього 13,5% справ), до якого належить ГВ «Сєвєр», що веде бойові дії в Курській області. Показово, що 30 мсп (ЛенВО) і 30 омсбр (ЦВО), які воюють на цьому напрямку, перебувають у ТОП-8 цього рейтингу.А знаючи відсотки відкритих справ і їхній обсяг, можна приблизно оцінити кількість особового складу в бігах. Так, якщо по ЛенВО середній відсоток відкритих справ 13,5%, то в 30 мсп 197 справ дадуть 1459 тих, хто залишив частину (!) А в 30 омсбр, її 858 справ за 36% відкритих у ЦВО дадуть уже 2383 втікачів. Тобто за рік, з огляду на розміри полку і бригади, російські частини, принаймні в Курській області, втрачають в якості "СОЧ" майже повний свій склад (це умовно, бо існує велика "тікучка кадрів", на місце вибувших чи "СОЧ" приходять інші)Звісно, що ця статистика не враховує, коли командири подають в "СОЧ" тих, хто зник безвісти в ході штурмів, щоб родини загиблих не змогли отримати компенсацію. І щоб командирам не довелось звітувати за великі втрати на полі бою. Але тут відсотки порахувати складно, бо така статистика не ведеться.🔤 Частину інформації зі слайдів довелось підрізати, щоб росіянам було складніше шукати джерело витоку і конкретного чиновника, який досі перебуває на гачку українських ІТ-фахівців.
👁 109,800 25-01-12 12:38
Наші побратими, які виконують бойові завдання на Курщині, передали міжнародній розвідувальній спільноті InformNapalm чергові відео з фіксацією ліквідованих військових Північної Кореї. На тлі відео з трупами солдатів КНДР грає пісня «Ми вирушимо на гору Пекту» (кор. 가리라 백두산으로, Гаріра Пектусаниро). Це північнокорейська пісня 2015 року, написана на честь Кім Чен Ина.На самому відео зафіксовано наслідки нещодавнього бою в районі Кругленького, в якому бійці КНДР зазнали чергової поразки та значних втрат. На кадрах з дрона можна роздивитися до 20 тіл північнорейських солдатів, що викладені в ряд, ймовірно, для подальшої евакуації.Це відео підтверджує, що російське командування продовжує масово використовувати корейців як гарматне м'ясо для піхотних штурмів позицій української армії, відправляючи їх попереду російських підрозділів. Водночас офіційний Кремль, слідуючи своїй тактиці 2014 року, яка має назву "іхтамнєт" (коли Москва всіляко заперечувала чисельні докази участі кадрових військових РФ у вторгненні на територію України), зараз все ще намагається заперечувати участь кадрових військових КНДР у війні проти України. Попри безліч доказів, навіть, після захоплення перших полонених. Вочевидь, для офіційних Москви та Пхеньяну важливо на даному етапі заперечувати наявні докази та факти, створювати "документи прикриття", щоб заплутати та уповільнити прийняття рішень на Заході, пов'язаних з відповіддю на участь у військовій агресії та війні третьої сторони. Бо чим довше Путін та Кім Чен Ин грають у тактику "іхтамнєт" стосовно явної ескалації, тим більш запізнюється Західна відповідь. Ця гібридна тактика розмиття фактів риторикою заперечень вже неодноразово успішно апробована Путіним стосовно колективного Заходу, бо дозволяє слабким західним політикам, які бояться приймати рішення, затягувати час, щоб не брати на себе відповідальність. Врешті це затягування часу дозволяє Росії просуватись далі на Захід, бо західні політики діють не проактивно, а реактивно. До того ж швидкість їх реакції є надто повільною. І це дуже сильно впливає на поле бою. Ми неодноразово зазначали, що за наявними даними та фактами, для КНДР участь у війні проти України є "священними навчаннями" та підготовкою до війни проти Південної Кореї й колективного Заходу. Тому в інтересах Південної Кореї та колективного Заходу, щоб Україна отримала всі сучасні види озброєнь і всю необхідну допомогу, щоб російсько-північнокорейські війська знищувались на полях Курщини чи на інших дальніх підступах і ніколи не змогли вступити у війну на території Південної Кореї чи країн Балтії, Польщі, або ще десь, куди Путін та Кім Чен Ин забажають відправити свої сили. Ми закликаємо Південну Корею, країни НАТО і ЄС надати Україні всю необхідну військову допомогу, щоб дати відсіч тоталітарним державам, що прагнуть перекроїти світову мапу і вести війни проти демократичних країн. Третя Світова вже почалась, і ігнорування її, чи ховання голови у пісок - лише надає фору тоталітарним державам, які об'єднуються і швидше приймають рішення, щоб знищити демократичні країни. Зволікання не допомагає вирішити цю проблему, а лише переконує агресора, що його гібридна і військова тактика спрацьовує. Україна б'ється на межі своїх можливостей, демонструючи хоробрість, героїзм і спроможність перемагати агресорів, але Україні потрібна підтримка, щоб цей останній форпост Європи не перетворився на плацдарм для подальших агресивних планів диктатур.
👁 45,900 25-01-09 19:11
🔤Ексклюзив InformNapalm. Російський десантник розповідає, що за відмову воювати проти України росіяни нібито бояться потрапити у тюрму, але при цьому чомусь не бояться йти в смертельні штурми під кулі та FPV-дрони. Він розповідає про свій бойовий досвід та чисельні поранення. При цьому, схоже, що більше ніж тюрми, цей десантник боїться якось образити Путіна і єдине, що вичавив з себе стосовно оцінки дій російського диктатора: "Путина я не понимаю, но я всю жизнь при нем"За новинами, що на боці РФ в Курській області воюють військові КНДР всі давно забули, що росіяни продовжують активно вербувати найманців з інших країн, зокрема, з Куби. Власне, черговий російський військовополонений зі складу 106 повітряно-десантної дивізії, 137-го парашутно-десантного полку ЗС РФ (в/ч 41450) в ході співбесіди на питання - чи бачив він корейців? - сказав, що з корейцями не перетинався, а от кубинців бачив багато.Нагадаємо, що міжнародна розвідувальна спільнота InformNapalm разом з хакерами групи "Кібер Спротив" публікувала низку даних про масове вербування кубинців для війни на боці РФ (🙆‍♂️ дослідження 1 та 🙆‍♂️ дослідження 2). Ці матеріали викликали значний резонанс на Кубі та призвели до низки повідомлень про арешти деяких вербувальників. Але, схоже, що повністю перекрити канал постачання кубинців в армію РФ наразі не вдалося. 📱 Подивитись та прокоментувати відео можна також на каналі InformNapalm на YouTube 📱