Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - InformNapalm
Додано 14 лип 2024

InformNapalm

@informnapalm
Кількість підписників: 132 138
Фото: 16,500
Відео: 5,610
Посилання: 11,300
Опис:
🔥 Офіційний канал Міжнародної розвідувальної спільноти InformNapalm. Соцмережі&Підтримка: https://linktr.ee/informnapalm Зв'язок для читачів: 📨 https://t.me/INapalmNews 📨 [email protected]
Джерело

InformNapalm | За останні тижні ми помітили якісний стрибок роботи Ірану в інформацій...

Логотип телеграм спільноти - InformNapalm InformNapalm @informnapalm
34 300 Охват/переглядів 2026-04-14 12:41 Повідомлення №27265
За останні тижні ми помітили якісний стрибок роботи Ірану в інформаційно-когнітивному домені проти США. Як відзначають наші аналітики, наразі незрозуміло чи іранці почали залучати до роботи в цьому домені своїх студентів, які навчаються за кордоном, зокрема, і в США, чи їм допомагають російські фахівці психологічних операцій? Але замість фокусування на створенні ШІ-фейків про "успіхи у війні проти США", вони швидко переорієнтувались на створення політичних відео, використовуючи стиль LEGO, що яскраво відрізняється креативним підходом і деталізованими сценаріями. Відео почали виходити дуже активно.Наведемо декілька яскравих прикладів:Твіт від @DropSiteNews:"Акаунти, пов’язані з Іраном, поширюють нове пропагандистське відео у стилі LEGO, в якому лідерів США та Ізраїлю зображено як корумповану еліту, пов’язану з «справами Епштейна»; це частина ширшої інтернет-кампанії, спрямованої на підрив підтримки війни. В анімації президента Дональда Трампа зображено як «помаранчеву свиню», якою керує прем’єр-міністр Ізраїлю Беньямін Нетаньяху, а всю війну представлено як проект під назвою «Зробимо Ізраїль знову великим».У приспіві повторюється: «Ваш уряд керують педофіли. Вони наказали вам померти за Ізраїль»." Твіт від @MAGACult2"Ці відео вже з’являються з регулярністю годинникового механізму. Ось найновіший трек із критикою Lego з Ірану під назвою «Hormuz Hustle»" Нагадаємо, що нещодавно на сайті InformNapalm 13 мовами вийшла стаття як доктрина розвідувально-ударного контуру ССО РФ за короткий час швидко підвищила ефективність атак Ірану з 3% до 27% (тобто в 9 разів). Можливо, фахівцям і дослідникам буде цікаво глибше дослідити як Іран почав ефективніше працювати в інформаційно-когнітивному домені, і чи Росія має до цього якесь відношення, чи це виключно іранська "креативність". Водночас для нас було дивно, що в ході цієї операції проти Ірану в інформаційно-когнітивному домені США не відзначились якимись успішними кейсами. Зрозуміло, що в Ірані відключений Інтернет і впливати на широкі маси через мережі не виходить, але наскільки нам відомо США не використали потенціал радіомовлення, не підтримали населення в момент протестів, щоб допомогти скинути владу, натомість дозволили іранському режиму спричинити криваву розправу над людьми, які несли головний потенціал для спротиву.