Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - InformNapalm
Додано 14 лип 2024

InformNapalm

@informnapalm
Кількість підписників: 132 138
Фото: 16,500
Відео: 5,610
Посилання: 11,300
Опис:
🔥 Офіційний канал Міжнародної розвідувальної спільноти InformNapalm. Соцмережі&Підтримка: https://linktr.ee/informnapalm Зв'язок для читачів: 📨 https://t.me/INapalmNews 📨 [email protected]
Джерело

InformNapalm | ЦейДень В ніч з 7 на 8 лютого 2018 року Збройні сили США завдали ракет...

Логотип телеграм спільноти - InformNapalm InformNapalm @informnapalm
24 700 Охват/переглядів 2026-02-07 09:30 Повідомлення №26781
#ЦейДень В ніч з 7 на 8 лютого 2018 року Збройні сили США завдали ракетно-повітряний удар, знищивши російську оперативну бронетанкову групу в Сирії. Удар був нанесений у відповідь на спробу штурмової групи із числа російських найманців «ЧВК Вагнера» (які безпосередньо знаходились у підпорядкуванні ГУ ГШ ЗС Росії (більш відоме як ГРУ)) висунутися в район заводу з переробки природного газу «Коноко» неподалік Хішама, щоб захопити його. 7 лютого 2018 о 22:00 за місцевим часом «вагнерівці» у складі двох батальйонно-тактичних груп (БТГр), кожна з яких мала 3 роти, похідною колоною рушили в сторону газового родовища «Коноко». Вони розпочали атаку на позиції курдів та американців із захопленого раніше плацдарму на лівому березі Євфрату. На пропозиції американської сторони ще на стадії розгортання російських сил припинити просування у бік американо-курдських позицій, російський штаб традиційно відповідав, що з їх боку «нічого не відбувається» та «їх там немає». «Ну немає, так немає», мабуть, подумали американці і рознесли 2 російсько-сирійські БТГр вщент, використовуючи MQ-9, B-52, AC-130 та вертольоти AH-64. В результаті бою повністю були розбиті обидва батальйони «вагнерівців». Практично повністю була знищена 5-та рота. Була також знищена російська група артилерійської підтримки, тилова база та російсько-сирійський штаб в глибині ассадівської території, який керував наступом на курдські позиції. Розгром завершився о 5:30 ранку 8 лютого 2018 року. Офіційний штаб російського командування у Сирії запросив по рації у американців перемир'я, щоб евакуювати з поля бою вбитих та поранених.За рік InformNapalm зібрали у єдиний список дані 300 російських найманців, які були розгромлені американцями у Сирії. Ми публікували це дослідження 7 мовами:https://informnapalm.org/ua/vstanovleno-dani-bilshe-300-naimantsiv/Цікаво, що деякі із вбитих найманців раніше воювали проти України на Донбасі, але відплата знайшла їх тільки в Сирії.Річниця цих подій нагадує, що російські війська розуміють і рахуються тільки із силою. І коли їм дають по зубах, то вони самі запрошують перемир’я і починають говорити про «мир» та «дружбу».Цікаво нагадати про це як американцям, так і росіянцям 😁 До слова, тоді президентом США також був Трамп.