Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - InformNapalm
Додано 14 лип 2024

InformNapalm

@informnapalm
Кількість підписників: 132 138
Фото: 16,500
Відео: 5,610
Посилання: 11,300
Опис:
🔥 Офіційний канал Міжнародної розвідувальної спільноти InformNapalm. Соцмережі&Підтримка: https://linktr.ee/informnapalm Зв'язок для читачів: 📨 https://t.me/INapalmNews 📨 [email protected]
Джерело

InformNapalm | Окей, раз в закритих російських каналах і спеціалізованих чатах, в яки...

Логотип телеграм спільноти - InformNapalm InformNapalm @informnapalm
26 300 Охват/переглядів 2026-02-05 19:27 Повідомлення №26767
Окей, раз в закритих російських каналах і спеціалізованих чатах, в яких сидять російські військові, зв'язківці та технарі вже багато годин це обговорюють + їх сарафанне радіо це швидко поширює, то покажемо і вам чергову порцію їх цікавого ниття. Вони діляться тим, що вже масово потрапляли на "розводку" і "схему", за якою їм обіцяли розблокування терміналів 😁 Жаліються, що ніхто нічого не розблокує, а навпаки - це ханіпоти. І варто "змиритися", що їх Starlink'и перетворились на "цеглину".+ навіть якщо вдасться якимись неймовірними зусиллями влізти через агентуру і податись в "білий список". То такий термінал на окупованих територіях буде світитись і привертати додаткову увагу, що стане зайвим приводом для уваги і прильоту. Тобто ситуація для них погана в усіх сенсах. Крім того російські технарі роблять висновок, що якби не ініціатива окремих підрозділів РФ - ставити Starlink на ударні дрони, то і зараз все було б у них добре зі зв'язком, і Маск не відрубив би "сірі" старлінки. А так вийшло, що їм за завищеними цінами напродавали в обхід санкцій десятки тисяч терміналів і потім перетворили це за один день на "цеглину". Тобто подвійно розвели їх "як лохів", змусивши повірити, що вони зможуть масово використовувати Starlink як їм заманеться: і для зв'язку на фронті, і для ударів. Але, як у старій казці, карета швидко перетворилась на гарбуз.Ниють, жують соплі та згадують "досвід Вагнера", але не той, що треба 😁