Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - InformNapalm
Додано 14 лип 2024

InformNapalm

@informnapalm
Кількість підписників: 132 138
Фото: 16,500
Відео: 5,610
Посилання: 11,300
Опис:
🔥 Офіційний канал Міжнародної розвідувальної спільноти InformNapalm. Соцмережі&Підтримка: https://linktr.ee/informnapalm Зв'язок для читачів: 📨 https://t.me/INapalmNews 📨 [email protected]
Джерело

InformNapalm | ‍♂️ Українські хакери передали міжнародній розвідувальній спільноті In...

Логотип телеграм спільноти - InformNapalm InformNapalm @informnapalm
106 500 Охват/переглядів 2025-01-23 18:26 Повідомлення №23872
🙆‍♂️ Українські хакери передали міжнародній розвідувальній спільноті InformNapalm дані зі зламаних листувань деяких російських чиновників. Серед цікавого, що можна оприлюднити вже сьогодні - закриті статистичні дані щодо фактів самовільного залишення частин військовослужбовцями ЗС РФ за 2024 рік. На інфографіці зі слайдами, якими ділились чиновники в приватних листуваннях, відсоток відкритих кримінальних справ. Якщо його проаналізувати, то виходить 42 774 військових РФ самовільно залишали частини. Гірше за всіх ловлять утікачів у Ленінградському військовому окрузі (всього 13,5% справ), до якого належить ГВ «Сєвєр», що веде бойові дії в Курській області. Показово, що 30 мсп (ЛенВО) і 30 омсбр (ЦВО), які воюють на цьому напрямку, перебувають у ТОП-8 цього рейтингу.А знаючи відсотки відкритих справ і їхній обсяг, можна приблизно оцінити кількість особового складу в бігах. Так, якщо по ЛенВО середній відсоток відкритих справ 13,5%, то в 30 мсп 197 справ дадуть 1459 тих, хто залишив частину (!) А в 30 омсбр, її 858 справ за 36% відкритих у ЦВО дадуть уже 2383 втікачів. Тобто за рік, з огляду на розміри полку і бригади, російські частини, принаймні в Курській області, втрачають в якості "СОЧ" майже повний свій склад (це умовно, бо існує велика "тікучка кадрів", на місце вибувших чи "СОЧ" приходять інші)Звісно, що ця статистика не враховує, коли командири подають в "СОЧ" тих, хто зник безвісти в ході штурмів, щоб родини загиблих не змогли отримати компенсацію. І щоб командирам не довелось звітувати за великі втрати на полі бою. Але тут відсотки порахувати складно, бо така статистика не ведеться.🔤 Частину інформації зі слайдів довелось підрізати, щоб росіянам було складніше шукати джерело витоку і конкретного чиновника, який досі перебуває на гачку українських ІТ-фахівців.