Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Голос з народу
Додано 27 жов 2021

Голос з народу

@informationresistanse
Кількість підписників: 323
Фото: 1,600
Відео: 75
Посилання: 7,740
Опис:
Публікації лідерів народних думок з політичних,соціальних,культурних тем,історичних,та навіть військових тем так чи інакше пов'язаних з Україною.Хочете публікувати свої думки у нас,які об'єднуватимуть читачів? - Пішіть гостро,цікаво,доступно.
Джерело

Голос з народу | Nataliya DiduchІ щоб вже остаточно закрити тему: два місяці Тернопіль ...

Логотип телеграм спільноти - Голос з народу Голос з народу @informationresistanse
61 Охват/переглядів 2025-10-16 14:42 Повідомлення №11087
Nataliya DiduchІ щоб вже остаточно закрити тему: два місяці Тернопіль «кошмарили» невідомі люди в балаклавах. Вони представляли себе «рекрутерами бойових частин» і начебто виконували «мобілізаційні завдання», але насправді займалися банальним вимаганням. Людей били, бризкали в очі сльозогінним газом, незаконно затримували, змушували платити величезні суми за «звільнення».Тернополяни навіть зверталися до поліції і повідомляли, що буси, на яких їздили «рекрутери», мали підроблені номери.Поліція - не реагувала. Більше того - поліція охороняла «громадський порядок» там, де нагло, без страху, діяло це угрупування. ДВА МІСЯЦІ поліція фактично бездіяла. Цікаво, це була така страшенна непрофесійність чи вказівка? Якщо вказівка - то чия?Коли кілька днів тому люди в балаклавах спробували викрасти чоловіка біля ТЦ «Орнава», і він зачинився у власному авто, - ситуація нарешті вибухнула. Ця людина разом з дружиною просиділи у машині добу, невідомі обклали їх авто «їжаками», щоб не дати виїхати, нікого до них не підпускали. Ця історія, зрештою, отримала всеукраїнський розголос.І тоді тернопільський ТЦК видав текст, який можна назвати лише дурнуватим: про те, що до мобілізації залучають бойові підрозділи. Цей коментар мав ефект соціальної ядерної бомби. Ви тільки вдумайтеся - залучають бойові підрозділи проти власного народу?!?Я вже мовчу про те, що взагалі роблять «бойові підрозділи» в Тернополі. Бо якщо вони справжні, то мали б бути на ЛБЗ, а не возитися по тиловому місту та тероризувати цивільних людей.Коли ситуація вийшла повністю з-під контролю, владі й поліції не залишалося нічого іншого, як швидко «прикрити» всі свої «косяки». І вони зробили це показовими затриманнями - гучно, демонстративно, але без зрозумілого результату і з ще менш зрозумілими наслідками. Якщо це третя штурмова (а схоже на це) - то командир мав знати, де його бійці і бути в курсі цих діянь. Правильно? Тоді з якими документами були ці «бійці» в тилу? Вони рахуються на службі? Де саме? Який їх статус? І хто саме з влади «кришував» цих чортів на місцях? Бо, схоже, вони займалися цим промислом не лише в файному, а й в інших містах України.Та найцікавіше інше.Заблокований коло ТЦ Орнава чоловік Сергій З, тренер футбольного клубу, в результаті виявився не «ухилянтом», як багато хто поспішив його назвати і осудити. Я цієї людини особисто не знаю, але з першого дня назвала його постраждалим - і виявилася правою.Чоловік не дав себе забрати бандитам.Не дав себе катувати.Не дозволив вимагати з себе гроші.І своїми діями привернув увагу всієї країни до того, що відбувається в Тернополі!!!У результаті - можливо, саме завдяки йому цих чортів в формі затримали?…———————-Нарешті усім стало зрозуміло: це не банальна історія про ухиляння. Це історія про «бандитизм в законі», під прикриттям форми й поліції… Страшно думати, що нас чекає після війни!