Джерело
Inform_monte | ️Відбувся психологічний консиліум✨Безпека та психологічна підтримка вс...
102 Охват/переглядів
2025-01-16 15:56
Повідомлення №384
✔️Відбувся психологічний консиліум✨Безпека та психологічна підтримка всіх ланок освітнього процесу − одне з найважливіших завдань сьогодення. Попри постійні атаки окупантів, освітній процес продовжується; виклики, які постають перед освітою, долаються спільними зусиллями.✨15 січня в ліцеї «Ерудит» відбувся психологічний консиліум «Робота психологічної служби: нові виміри безпеки та рішення». Практичний психолог Наталія Тарасюк та соціальний педагог Ірина Кобилянська відкрили для учасників зібрання лабораторію педагогічних ідей: «Ментальне здоров’я під час війни, подолання стресу та пошук нових ресурсів”. Працівники психологічної служби громади в ігровій, нестандартній формі отримали нові знання, поповнили власний ресурс, так необхідний для професійної діяльності та власного здоров’я.✨Консультант Всеукраїнської програми ментального здоров’я “Ти як?» Олеся Борець вперше презентувала перезавантаження маршруту надання психологічних послуг в Монастирищенській громаді.✨Консультант КУ «ЦПРПП ММР» Наталія Свердлик розкрила питання «Про заходи щодо профілактики негативних явищ в учнівському середовищі». Педагоги обмінялися досвідом роботи з означеного питання.✨Підводячи підсумки консиліуму, Наталія Свердлик підкреслила, що психологічна підтримка здобувачів освіти сприяє підвищенню їхньої мотивації до навчання, подоланню стресу та тривожності, які виникають в умовах воєнного стану. Вона рекомендувала присутнім звернути увагу фахівців психологічної служби на проведенні заходів для педагогів та батьків щодо надання базової психологічної підтримки для роботи з дітьми, які отримали психологічну травму, та дітей з особливими потребами.✨Щиро дякуємо ЗСУ🇺🇦 за можливість працювати, адміністраціії ліцею «Ерудит» (директор Стороженко Н.А) - за сприяння в проведенні консиліуму та чітку командну роботу. ✨Слава Україні🇺🇦❗Перемоги всім нам❗