Джерело
Ніжин / Офіційно | Міський голова Олександр Кодола взяв участь у IV Міжнародному Саміті М...
6 510 Охват/переглядів
2026-05-27 05:47
Повідомлення №24662
💢 Міський голова Олександр Кодола взяв участь у IV Міжнародному Саміті Міст і Регіонів «Партнерство. Стійкість. Готовність», де обговорювали енергетичну стійкість громад, безпеку, підтримку критичної інфраструктури та реабілітацію ветеранів.✅️ Під час виступу він наголосив на важливості міжнародного муніципального партнерства, яке під час війни стало одним із найефективніших інструментів підтримки громад.☝️Упродовж 2022–2026 років допомога від міст-побратимів Ніжина перевищила 30 млн грн. Йдеться про транспорт і техніку для комунальних служб, автомобілі швидкої допомоги, енергетичне обладнання, підтримку лікарень, а також ветеранських, молодіжних і соціальних ініціатив.ℹ️ Серед прикладів співпраці - підтримка реабілітаційного простору для ветеранів у міській лікарні від американського State College, допомога технікою від німецького Вольфсбурга та посилення енергетичної стійкості громади завдяки фінській Іматрі.Також під час саміту Ніжин оновив угоду про партнерство з французьким містом Сен-Жермен.