Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - клуб шкільна меланхолія
Додано 14 лип 2024

клуб шкільна меланхолія

@ineedmorelove
Кількість підписників: 693
Фото: 75
Відео: 40
Посилання: 46
Опис:
You can view and join @ineedmorelove right away.
Джерело

клуб шкільна меланхолія | я ніколи за весь час існування цього каналу не описував свої переживан...

Логотип телеграм спільноти - клуб шкільна меланхолія клуб шкільна меланхолія @ineedmorelove
1 180 Охват/переглядів 2025-12-08 21:37 Повідомлення №1542
я ніколи за весь час існування цього каналу не описував свої переживання більше ніж одним реченням але зараз мені хотілося б вперше і напевно востаннє написати свій потік думок.навіть не знаю як почати це повідомлення щоб воно не вийшло дуже дивним хоча вайбіки такі що по-іншому ніяк. тут не буде якогось структурованого меседжу по пунктам або щось таке, коротко кажучи я б хотів описати своі відчуття та написати про те що доволі давно тягнеться за мною вже довгий період і дуже сильно заважає мені жити.пару років назад у цей день трапились події які повпливали на мій стан і загалом на сприйняття самого себе. не думаю що концепція вкоротити собі віку це йобнутий ноухау і нажаль багато людей стикались та досі стикаються із цим неприємним явищем. можливо зі сторони якщо подивитись на мене здається що це вже пройдений етап або що тепер ставлюсь до цього простіше але трохи воно не так. все дуже сильно змінилось. я не буду уточнювати якісь моменти лікування бо в цьому сенсу мало. зізнаюся, сказати що я приклав неймовірних зусиль це буде повний найоб. я дуже сильно втомився. я втомився від самого себе і дивного ставлення до свого життя. втомився бігати по цьому колу буквально кожен день кожен місяць кожен рік і кожного разу доходити до одного і того самого. відповідь тут очевидна: просто поміняй підхід і займись уже собою чемпіон. але бля, кожен раз стається щось що це все зупиняє або відкатує назад і найгірше що кожного разу я обіцяю собі та іншим що далі все буде по-іншому і що ну я вже зрозумів що робив не так до того проте у мене зовсім не виходить від слова взагалі.для чого я це пишу? думаю для того шоб зізнатися самому собі що я просто піздун або слабість і що не знаю напевно мені це просто зручно? просто хочу щоб уся планета забула про моє існування. мені гидко від того що я не можу ніколи нічого нормально довести до кінця. у всіх сенсах. це стосується усіх аспектів мого життя і єбать це найгірше відчуття яке може тільки бути. розуміння що це трапляється кожен сука раз всюди.це усе що хотів написати. тут немає ні логічного зв'язку ні висновку просто думка під сигарету вінстон ікстайл синій + дякую усім за привітаннятепер коротко по планам: наступний дроп у січні, у лютому еп. + треки на іншому проекті. не можу сказати наскільки все точно але намагаюсь прикладати максимум зусиль щоб це сталось.мені це дуже сильно потрібно і я дуже хочу вірити що це все недарма.