Джерело
Геймдев за Кавою - Поради для інді-розробників 🇺🇦 | На заявку @Senpai_01 подивився нове відео від Зуковські, і в цілому ні...
536 Охват/переглядів
2025-10-15 21:11
Повідомлення №177
На заявку @Senpai_01 подивився нове відео від Зуковські, і в цілому нічого нового там не відбулося.Основні поради все ті ж (я не знаю як Кріс не втомився у всіх своїх відео та інтерв'ю казати одне й те саме).Але все ж таки, якщо йдете зі своєю грою на Steam Next Fest (він же фестиваль новинок), то майте на увазі:1. Фестиваль підсилює те, що ви вже маєте. Він не призначений для того, щоб запускати вашу видимість з нуля, тобто працює як множник того що вже є.2. Якщо у вас менше 2000 вішлістів то краще навіть не йдіть на цей фестиваль, почекайте наступного і доберіть вішів.3. Запускайте демоверсію заздалегідь, щоб шліфувати її до цього.4. Використовуйте інші фестивалі: Steam NextFest не завжди є найкращим фестивалем, беріть участь в інших івентах, які можуть давати кращі результати (табличка від того ж Зуковські з фестивалями). Саме ці фестивалі краще використовувати до того, як піти на Фестиваль Новинок. 5. Робіть якісну гру (лол).6. Не випускайте гру одразу після Next Fest, бо зараз багато хто так робить і у цей час стало ЗАБАГАТО релізів інді-ігор.Ну і трохи математики від Кріса:- З менш ніж 1000 вішлістів, ви можете отримати ~400 вішлістів (найкращий випадок - 4000).- З 10 000 вішлістів очікуйте на 1500 додаткових вішлістів (найкращий випадок - 10 000).- Зі 100 000+ вішлістів - близько 23 000 додаткових вішлістів (найкращий випадок - 42 000).Якщо суперкоротко: якщо у вас вже є багато вішлістів, то буде ще більше, якщо мало - то залишиться мало 😬