👁 1,340
24-06-20 13:56
Уряд заблокував допомогу від Києва Чернігову на будівництво фортифікаційЦентральна влада заблокувала 25 млн грн від Києва Чернігову на відновлення та будівництво фортифікацій. Чиновники у буквальному сенсі слова заборонили містам можливість оборонятися від наступу росії та допомагати одне одному. Мінфін спочатку погодив виділення коштів, а потім, очевидно отримавши вказівки, відкликав своє погодження. Уряд вже не вважає загрозою наступ росіян? Дуже нагадує ситуацію початку 2022 року, коли Київ ще до вторгнення розпочав формування ТРО, а опоненти глузували та називали нас панікерами. Наглузувалися... Замість того, щоб спільними зусиллями боротися з ворогом, Київська міська рада змушена повсякчас виймати палиці з колес та шукати можливості, як в законний спосіб обійти перепони, написав секретар Київради Володимир Бондаренко.В. о. міського голови Чернігова Олександр Ломако повідомив, що запит на будівництво додаткових фортифікацій надійшов від військових, проте грошей на це у міста немає. Держава вилучила у міста 800 млн грн ПДФО, а тепер ще й заборонила отримувати допомогу на будівництво укріплень.Назріває серйозний ІНЦИДЕНТ ??!😏