Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - in book we trust
Додано 14 лип 2024

in book we trust

@inbookwetrust
Кількість підписників: 12 661
Фото: 4,430
Відео: 212
Посилання: 4,070
Опис:
Все про книжки, літературу та екранізації. З питань співпраці та реклами: @simonchuk42. З інших питань: @komar_valentyna
Джерело

in book we trust | Якщо подивитись екранізацію «Життя Чака» Стівена Кінга, то можна зроби...

Логотип телеграм спільноти - in book we trust in book we trust @inbookwetrust
1 720 Охват/переглядів 2025-07-17 17:53 Повідомлення №5661
Якщо подивитись екранізацію «Життя Чака» Стівена Кінга, то можна зробити висновок, що Бог помирає. Це погана новина.А хороша новина — він нас колись усіх бачив. Нас, маю на увазі, українців.Це, якщо що, не спойлер, а мій нічим не обґрунтований песимістичний висновок. Фільм починається з Апокаліпсису. Відповідь, чому нас усіх цікавить ця тема проста — самому помирати страшно. Та й прикро. Всі собі далі живуть, насолоджуються Кінгом, а ти все? А от коли гуртом усім помирають — о, ну можна. Повернемось до ЧакаОдного дня в місті з’явився банер. Фото чоловіка середніх літ і напис: «Чак Кранц. 39 чудових років. Спасибі, Чаку!» Наче звичайне привітання. Та цей текст раптом починають транслювати всюди: на радіо, в інтернеті, на вуличних графіті й просто на вікнах будинків. Ніхто не знає, хто такий Чак.Мені фільм сподобався, планую з цікавості прочитати «оригінал». Якщо що, то це адаптація однойменної повісті зі збірки «Якщо кров тече». Є в КСД. Хто вже встиг подивитись екранізацію? Як вам?in book we trust