Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - in book we trust
Додано 14 лип 2024

in book we trust

@inbookwetrust
Кількість підписників: 12 661
Фото: 4,430
Відео: 212
Посилання: 4,070
Опис:
Все про книжки, літературу та екранізації. З питань співпраці та реклами: @simonchuk42. З інших питань: @komar_valentyna
Джерело

in book we trust | Гриби, виходимо!— Міль, заходимо!Заходимо до списку того, чого я відте...

Логотип телеграм спільноти - in book we trust in book we trust @inbookwetrust
1 900 Охват/переглядів 2025-06-13 17:51 Повідомлення №5543
— Гриби, виходимо!— Міль, заходимо!Заходимо до списку того, чого я відтепер побоюсь. Так, «Те, що бенкетує вночі» — це пряме попадання в мої страхи. Я повільно читаю, бо просто не хочу, щоб історія про Алекса Істона закінчувалось. В першу чергу, для мене — це текст про солдата. Зрештою серія так і називається «Клятвенний солдат».Мене мало що може насмішити, але гумор головного героя і в другій частині 🔥— Що сталося з вашими штанами? — Бився з кабаном.Я знаю, що це не всіх насмішить 🌚, але я сміюсь сильно 😅І який же Алекс прагматичний. Щоб не спойлерити напишу віддалено — сниться Алексу сон, де до нього приходять моройки. І вони звичайної, пересічної зовнішності, середьностатичної) І він веде з собою діалог, що якщо вже моройка тебе мучить, то ти чекаєш, що це щось буде або дуже повторне і відразливе, або щось супер вродливе. А не обличчя одне із сотень, яке трапилось на вулиці сьогодні. Але ж логічно! Приходить щось типу страшне мучити тебе уві сні, а воно звичайне як сусід. Це обідно. in book we trust